کارگردان Obsidian «اختلال عملکرد» در بازی‌های نقش‌آفرینی بیگانگان قفسه‌شده سگا را به یاد می‌آورد

اگر می‌خواهید برخی از ایده‌های Obsidian را در عمل ببینید، ساویر می‌گوید جایگزینی وجود دارد.

Alien سابقه طولانی در بازی های تیراندازی دارد، اما نه چندان در بازی های RPG. Obsidian سعی کرد در دهه 2000 با Aliens: Crucible، یک بازی موتوری اولیه Onyx که توسط سگا منتشر شد، آن را تغییر دهد. در نهایت با توضیح اندکی کنار گذاشته شد و متعاقباً فراموش شد تا اینکه در آخر هفته گذشته، کارگردان Pentiment، جاش سایر در مورد برخی از آنچه که او به عنوان “ناکارکردی” در مورد پروژه توصیف کرد صحبت کرد.

کت بیلی یک سردبیر ارشد اخبار در IGN و همچنین میزبان مشترک چت صوتی نینتندو است. نکته ای دارید؟ به @the_katbot برای او DM ارسال کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/obsidian-director-recalls-dysfunction-around-segas-shelved-aliens-rpg

“من از سال 2006 تا 2009 روی یک نقش‌آفرینی بیگانه برای SEGA کار کردم. Obsidian در آن زمان کارگردانانی نداشت، فقط سرنخ‌هایی داشت که همتای همتای خود در نظر گرفته می‌شدند. وقتی سرنخ‌ها در مورد چگونگی توافق نکردند، منجر به اختلالات زیادی شد. برای انجام کاری” او توضیح داد.

“من از بازی Aliens: Fireteam Elite خوشحال بودم، زیرا ساختار کلی مشابه بود: تیم کوچک، نفر سوم، با تاکید بر قابلیت‌های توسعه‌پذیر و اقدامات پشتیبانی. ساویر نوشت.

در مورد Obsidian، استودیو در حال حاضر تحت مالکیت ایکس باکس است، جایی که در حال حاضر در حال توسعه Avowed و The Outer Worlds 2 است. ساویر خود از موفقیت Pentiment که برنده بهترین روایت در جوایز انتخاب برنامه‌نویس بازی در سال 2023 شد، می‌آید.

بخوانید:   روایتی از یک خبر/استرالیا به دنبال توسعه روابط دفاعی با همپیمانان غربی

در نهایت، بزرگترین پیشنهاد سویر این بود که اگر سطوح قابل بازی ندارید، «بازی زیادی ندارید». بنابراین، Obsidian به پروتکل آلفا، عامل مخفی RPG خود که تا به امروز یک طرفداران کوچک اما پرشور را حفظ کرده است، رفت.

ساویر همچنین درباره Aliens: Crucible در مصاحبه ای با IGN Unfiltered در سال 2018 صحبت کرد، جایی که او بیشتر در مورد ایده های خود در پشت بازی صحبت کرد و در عین حال اعتراف کرد که “خیلی کم، خیلی دیر” بود.

در تاپیک بعدی، ساویر گفت که پیشرفت در Crucible “آهسته” است و Obsidian “ایده‌های جالب زیادی در کار دارد، اما شما ایده‌ها را ارسال نمی‌کنید.” یکی از این ایده‌های ادعا شده، که در جای دیگر توضیح داده شده است، این است که هم گروهی‌ها ممکن است آغشته شوند، در نتیجه شما باید تصمیم بگیرید که آیا آنها را با رحمت بکشید، آنها را در اتاق خواب قرار دهید و به ندرت از آنها استفاده کنید، یا به سادگی اجازه دهید آنها را ترک کند.