کدام بازرگانان بازی های ویدیویی علف های هرز خوب را می فروشند؟

تصویر: ریچارد تی / Unsplash / سونی / کوتاکو

برادران هولدرا در مورد ثبات. آنها حق رای دادن خود را با سرعت عرفانی نگران کننده ای گسترش داده اند. به نظر می رسد در هر گوشه، در هر شهر، برادران هولدرا وجود دارد. دو نفر کوتوله همچنین دوست دارند همه چیز را در خانه انجام دهند، به این معنی که محصول خود را تولید می کنند. که در خدای جنگ این ماهیت رقابتی تیم است که در نهایت تبر Leviathan شما را به قدرتمندترین سطح می رساند و همین روحیه رقابتی است که باعث می شود علف های هرز آنها بسیار خوب باشد. بروک و سیندری شرکای تجاری و همچنین رقبا هستند و همیشه سعی می‌کنند از دیگری پیشی بگیرند و ما، قلاب‌ها، می‌توانیم پاداش‌های بد را درو کنیم.

بروک و سیندری از God of War که در مقابل یک گیاه ماری جوانا ایستاده اند.

اکنون قدم گذاشتن به علف‌فروشی برادران هولدرا همیشه ترسناک است. این دو دائماً در حال دعوا هستند و سیندری اساساً شما را در مغازه با ضدعفونی کننده دنبال می کند. همانطور که گفته شد، آنها هزاران سال است که در این بازی بوده اند، هیچ کس بیشتر از این دو برادر در مورد علم و تجارت جوان نمی داند. همچنین، اگر به شوخی های بروک بخندید، او معمولاً یک نوک اضافی را به صورت رایگان می اندازد.

منبع: https://kotaku.com/game-merchant-xur-destiny-2-re4-kara-kara-bazaar-botw-1850349103

برادران کوتوله متخاصم بروک و سیندری فروشگاهی یکپارچه برای تجهیزات، ارتقاء و موارد دیگر در خدای جنگ و خدای جنگ: راگناروک. بروک آبی، خنده دار، خنده دار و کاملاً متعادل شده توسط برادرش سیندری، یک ژرمافوز بداخلاق و یک شخص واقعاً، واقعاً، واقعاً شیرین است. در سرتاسر هر دو بازی، این دو کریتوس و همراهانش را در 9 قلمرو با یک فروشگاه کاملاً مجهز دنبال می‌کنند که آماده است تا شما را با قوی‌ترین تجهیزات تجهیز کند.

بخوانید:   مشترکین Game Pass Ultimate اکنون می توانند لذت بازی را با پنج دوست خود پخش کنند