کدهای تست استرس Mortal Kombat 1 ارسال شده است، از فردا آغاز می شود

خبر از حساب کاربری رسمی مورتال کمبت در توییتر، و نوشته شده است:

تست استرس یک چیز نسبتا استاندارد برای بازی های چند نفره است. همانطور که از نام آن پیداست، هدف آن این است که ببیند استودیو تا چه اندازه می تواند سرورها را پیش از غرق شدن و کمک به تیم سازنده برای آماده شدن بهتر برای عرضه بازی، پیش ببرد. برای شرکت در تست استرس به آدرس زیر مراجعه کنید وب سایت WB Games و با حساب Warner Bros. Games خود ثبت نام کنید. همچنین شایان ذکر است که ثبت نام تضمینی برای اسلات نیست زیرا بازیکنان به صورت تصادفی انتخاب می شوند.

فردا در 23 ژوئن، سرانجام می توانید قدرت خود را در Mortal Kombat 1 آزمایش کنید زیرا استودیو NetherRealm یک تست استرس برگزار می کند. این آزمون در آخر هفته منتهی به یکشنبه 25 ژوئن برگزار خواهد شد.

خبر خوب، کمبتان. کدها ارسال شد! یادآوری می شود که تست استرس از فردا 6/23 آغاز می شود. اگر تعجب می‌کردید، دیروز مشکلی را در ساخت پیدا کردیم و نمی‌خواستیم این بازی آخر هفته شما را متوقف کند. ما توانستیم زودتر از حد انتظار حل کنیم. #MK1

— Mortal Kombat 30 (@MortalKombat) 22 ژوئن 2023

“خبر خوب، Kombatants. کدها ارسال شده اند! یادآوری کنید که تست استرس فردا 6/23 آغاز می شود. اگر تعجب می کردید، ما دیروز مشکلی را در ساخت پیدا کردیم و نمی خواستیم زمان بازی شما را در این آخر هفته متوقف کند. ما توانستیم زودتر از حد انتظار حل کنیم. #MK1”

بخوانید:   یک بازی جدید King Kong توسط آمازون به بیرون درز کرده است – WGB، Home of AWESOME Reviews