کریستوفر رابین در سریال تلویزیونی وینی پو با رتبه R بازی می کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/christopher-robin-stars-in-r-rated-winnie-the-pooh-tv-series/1100-6513673/?ftag=CAD-01-10abi2f

این سریال بر اساس فیلمنامه ای اصلی از چارلی کسلرینگ (به احتمال زیاد، روشن شده) است که به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت خواهد کرد. کنراد ورنون که روی انیمیشن‌های محبوبی چون Shrek 2 و Sausage Party کار کرده است، قرار است کارگردانی قسمت آزمایشی و تهیه‌کننده اجرایی را بر عهده بگیرد.

نیک نانتل از Boat Rocker و Holly Hubsher از استودیو Bay Mills نیز در کنار اندرسون و جیمز تهیه کننده اجرایی این سریال خواهند بود. هنوز تاریخ عرضه ای اعلام نشده است.

در لاگ لاین آمده است: «کریستوفر رابین یک نیویورکی سرخورده است که با کمک حیوانات سخنگوی عجیب و غریب که فراتر از یک پورتال ناشی از مواد مخدر در خارج از مجتمع مسکونی متروکه‌اش، صد هکتار زندگی می‌کنند، در بحران زندگی خود می‌گذرد».

برای طرفداران بخش بسیار خاص محتوای وینی پو با رتبه R، امسال سال بسیار خوبی بوده است. فیلم Winnie The Pooh: Blood And Honey، فیلمی مستقل که کلاسیک دوران کودکی را بازگو می‌کند، اوایل ژانویه اکران شد، که منتقدان را به خود جلب نکرد، اما به اندازه کافی جای پایی برای این نمایش فراهم کرد تا فرصتی پیدا کند. Alyse Wax از GameSpot Blood And Honey را “سرراست” و “بخصوص خوب نیست” نامید. می توانید نقد آنها را اینجا بخوانید.

Boat Rocker و Bay Mills Studios اعلام کردند که برای تولید یک سریال تلویزیونی کاملاً جدید بر اساس شخصیت های محبوب وینی پو از AA Milne همکاری می کنند. این نمایش با عنوان کریستوفر رابین، قرار است یک کمدی با درجه R باشد که داستان کلاسیک را بازسازی می‌کند، با فرمت ترکیبی لایو اکشن/انیمیشن. ضرب الاجل اولین بار بود که گزارش داد

بخوانید:   نقشه تعاملی Zelda: Tears of the Kingdom به روز شد: مکان های بیشتر برای زیارتگاه ها، برج های Skyview، Korok Seeds و Great Fairies