کریس همسورث Optimus Prime در فیلم جدید داستانی مبدأ Transformers است

در حالی که بازیگر پیتر کالن نزدیک به 40 سال است که صداپیشگی و فرمانبردار Optimus Prime بوده است، بازیگری متفاوت برای فیلم جدید Transformers وارد تایرهای Autobot می شود. کریس همزوورث (ثور) صداپیشگی یک Optimus Prime جوان و، فقط می توان حدس زد، را صدا می کند ترانسفورماتور یکپارامونت انیمیشن روز پنجشنبه اعلام کرد، یک فیلم انیمیشن جدید که نوید داستان اصلی رهبران Autobots و Decepticons را می دهد.

ترانسفورماتور یک همچنین برایان تایری هنری (آتلانتا، Spider-Man: Into the Spider-Verseپارامونت گفت که به عنوان مگاترون جوان در داستانی در مورد چگونگی تبدیل شدن دو ترانسفورماتور مشهور از برادر در اسلحه به دشمنان قسم خورده. داستان جوانی Optimus Prime و Megatron قبلاً در سری Transformers ناشر IDW (تصویر بالا) بررسی شده بود، اما این انیمیشن بلند احتمالاً رویکرد خاص خود را به Optimus جوان خواهد داشت، زمانی که او به عنوان Orion Pax شناخته می شد.

اسکارلت جوهانسون در نقش الیتا (با نام مستعار Elita One، رهبر Autobot Optimus زمانی که چند میلیون سال از Cybertron دور بود) به همسورث و هنری در گروه بازیگران فیلم انیمیشن ملحق شدند. کیگان-مایکل کی در نقش بامبلبی. جان هام به عنوان Sentinel Prime، رهبر Autobots قبل از اینکه Optimus به قدرت برسد. و لارنس فیشبرن در نقش آلفا تریون، یکی از قدیمی ترین و عاقل ترین ترانسفورماتورها.

جاش کولی، هنرمند و فیلمنامه نویس سابق پیکسار که کارگردانی کرده است داستان اسباب بازی 4، در حال سپردن است ترانسفورماتور یک. اندرو بارر و گابریل فراری که در نویسندگی مشترک بودند Ant-Man and the Wasp و Hulu’s خروجی وجود ندارد، فیلمنامه را نوشته است.

بخوانید:   غول‌های الکترونیک با استفاده از NVIDIA Metropolis برای کارخانه‌ها به اتوماسیون صنعتی دست می‌زنند

ترانسفورماتور یک در تاریخ 19 ژوئیه 2024 در سینماها نمایش داده می شود.

منبع: https://www.polygon.com/23701143/transformers-one-animated-movie-cast-chris-hemsworth-optimus-prime