کریکت 24 با تأخیر، در اکتبر می رسد

لوک سردبیر ارشد و بخشی از تیم بررسی IGN است. می توانید با او در توییتر چت کنید @MrLukeReilly.

منبع: https://www.ign.com/articles/cricket-24-delayed-arrives-in-october

کریکت 24 که در آوریل اعلام شد، در ابتدا قرار بود به موقع برای سری Ashes امسال – که قبلاً شروع شده است – به چین برسد.

هر چند این همه خبر بد نیست. همچنین تأیید شده است که پاکستان به فهرست کشورهایی که رسماً در کریکت گنجانده شده اند، می پیوندد – درست در زمان تور پاکستان استرالیا در تابستان 2023-24. پاکستان به استرالیا، انگلیس، هند غربی، نیوزیلند و ایرلند در کریکت 24 می پیوندد، اگرچه به نظر می رسد که کشورهای بیشتری در ماه های آینده معرفی شوند. کریکت 24 همچنین سوپرلیگ پاکستان را در کنار سایر تورنمنت های رسمی تایید شده قبلی، از جمله The Ashes، BBL و WBBL، The Hundred و لیگ برتر کارائیب برگزار می کند. منتخب نامشخصی از باشگاه های حرفه ای T20 هند نیز به بازی می پیوندند و بیش از 50 استادیوم رسمی قرار است در آن حضور داشته باشند.

راس سایمونز، مدیرعامل Big Ant در یکی از مصاحبه‌های خود گفت: «ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا طرفداران کریکت بتوانند کریکت 24 را تجربه کرده و بازی کنند، و تیم مورد علاقه‌شان را در Test، One Day یا T20 به پیروزی در واقعی‌ترین بازی ویدیویی کریکت که تا کنون ساخته شده است، هدایت کنیم. بیانیه همراه با تاریخ انتشار جدید تیم Big Ant Studios پس از یک دهه تجربه، پیشروترین توسعه دهندگان بازی های ویدیویی کریکت در جهان هستند. ما واقعاً هیجان‌زده هستیم که در اکتبر امسال کریکت 24 را به طرفداران خود ارائه دهیم، یک بازی کریکت با غوطه‌وری و عمق بیشتر از بازی‌های قبلی.»

بخوانید:   متحدان جدید، به علاوه دیگر انتشارات و فروش های جدید امروز - TouchArcade

استودیو Big Ant و NACON امروز تایید کردند که کریکت 24 در تاریخ 5 اکتبر 2023 منتشر خواهد شد. کریکت 24 که توسط این استودیو به عنوان “اوج یک دهه توسعه بازی های ویدئویی کریکت” توصیف شده است، برای PS5 و PS4، سری Xbox در دسترس خواهد بود. X|S و Xbox One و همچنین PC.