کلون Splatoon Square Enix یک کلاهبرداری کامل نیست

فوم استار فستیوال چهار در مقابل چهار اسپلوج است که در آن فوم صورتی و آبی و به یکدیگر شلیک می کنید تا زمانی که شخصیت شما کاملاً به دام افتاده و سپس از صحنه خارج شود. در حالت ستاره، تنها حالتی که توانستیم امتحان کنیم، هر تیم هفت جان می گیرد. هنگامی که آنها تمام شدند، یک بازیکن بر اساس اینکه چه کسی بهترین عملکرد کلی را در آن مسابقه دارد، به “ستاره” تبدیل می شود. آنها سلامت و حمله را افزایش می دهند و همچنین برای توانایی های خود کمی سریعتر خنک می شوند. اما به محض کشته شدن بازیکن ستاره، بازی تمام می شود و تیم دیگر برنده می شود.

Square از پاسخ دادن به هر سوالی در مورد اینکه متا پیشرفت، ریزتراکنش‌ها یا حالت‌های اضافی چگونه خواهد بود، خودداری کرد، اگرچه آنها وعده یک حالت رتبه‌بندی را دادند، که به نظر بسیار زودرس می‌رسد.

ایتان: نقشه به خودی خود عرصه بسیار کوچک و ملایمی بود، اگرچه من از پس‌زمینه‌های شهری پاپ و استایل‌های شخصی مانند شخصی قدردانی می‌کنم. نظر شما در مورد توانایی های شخصیت های مختلف چیست؟ چه کسی را به عنوان بهترین بازی دوست داشتید؟

ایتان: «ما می‌خواهیم در حال حاضر روی فوم تمرکز کنیم» یک نقل قول دقیق نیست، اما بسیار نزدیک به آن چیزی است که نماینده اسکوئر انیکس وقتی با سؤالاتی در مورد ریزتراکنش‌ها، باز کردن قفل‌ها، ساخت‌های سفارشی، نقشه‌های جایگزین و سایر مواردی که معمولاً نگه می‌دارد، گفت: بازیکنان برمی گردند

ایتان: فقط امیدوارم دنیایی وجود داشته باشد که بتوانم پیام‌های بدی را روی بیلبوردها بگذارم تا سایر بازیکنان آن را کشف کنند.


ایتان: توانایی‌های خنک‌کردن و ویژگی‌های ویژه به اندازه کافی منظم بودند، اگرچه من نمی‌توانستم بهترین راه را برای جمع‌آوری همه آن‌ها پیدا کنم. یک بازی شبیه Overwatch دارای نقشه هایی است که شما را به نقاط خفه می کند که به خوبی توانایی های قهرمانان مختلف را نشان می دهد. اینجا کمی تصادفی‌تر به نظر می‌رسید، هرچند شاید با زمان و تمرین بیشتر، آن هم‌افزایی در کانون توجه قرار گیرد.

بخوانید:   PSA: قبل از افزایش قیمت در ماه آینده، برای جوایز PowerUp GameStop ثبت نام کنید

آلیسا: بله، شاید شما واقعاً نیاز داشته باشید تا احساس کنید که چه کسی را انتخاب می کنید، از نظر ترکیب تیم مهم است، زیرا به نظر می رسد که ما به طور تصادفی انتخاب می کنیم. و آن مرد تفنگ ساچمه ای اوپ بود.

FOAMSTARS | تریلر را اعلام کنید

ایتان: در حالی که جوخه به وضوح نزدیکترین آنالوگ از نظر مکانیکی و عکسبرداری است، بسته کلی من را به یاد پاییز بچه ها از نظر ارائه، دسترسی، و تردید من در مورد طول عمر آن و اینکه چه چیزی باعث می شود من یا شخص دیگری برای تبدیل آن به یک پاتوق آنلاین پایدار بازگردیم.

کوتاکو همه چیز Summer Game Fest را پوشش می دهد، از نمایش اصلی در روز پنجشنبه تا سایر رویدادهایی که در طول هفته آینده اتفاق می افتد. فرقی نمی‌کند اهل بازی‌های سه‌گانه A بزرگ‌تر باشید یا هندی‌های صمیمی و بی‌نظیر، شما می توانید با همه چیزهای SGF در اینجا همراه باشید.

منبع: https://kotaku.com/foamstars-square-enix-party-game-splatoon-overwatch-1850525119

ایتان: مکانیک سازه‌ای وجود دارد، اما ای کاش بیشتر کارگردانی می‌شد. می‌توانید با عکس‌برداری از همان نواحی، فوم را لایه‌بندی کنید، اما تغییر توپوگرافی یا ساخت هر چیزی که شبیه یک مانع محافظ است، کمی طول می‌کشد.

وقتی در Summer Game Fest برای یک دمو عملی نشستیم، آبجو رایگان در دست داشتیم، نمی‌دانستیم وارد چه چیزی می‌شویم.

آلیسا: در واقع بسیار سرگرم کننده است. به نوعی احساس می‌کنم که حتی بعد از پنج مسابقه برای پایین آوردن هدف تلاش می‌کردم، اما باید اذعان کنم که من هم اینطور نیستم. جوخه بازیکن. آیا این فرض از نظر محتوا به نوعی تقلید از آن است؟ شاید شخصیت های جدید و سلاح های جدید هر چند وقت یکبار ظاهر می شوند؟ آنها هیچ جزئیاتی را به شما نمی گویند درست است؟

بخوانید:   تایتانیک اکنون در نتفلیکس است و بهترین زمان برای تماشای مجدد است

آلیسا: من تونیکس را دوست داشتم. نهایی او یک دستگاه فوم تیراندازی است که راد است. من همچنین، به طور طبیعی، فقط شخصیت‌هایی را انتخاب کردم که فکر می‌کردم واقعاً باحال به نظر می‌رسند/می‌خواهم مانند آن لباس بپوشم.

چه زمانی فوم استار، اسکوئر انیکس جوخه-بازی پارتی که در آن دو تیم چهار نفره در یک نبرد غول‌پیکر فوم با هم روبرو می‌شوند، در نمایشگاه بازی‌های پلی‌استیشن اعلام شد، معلوم نبود چه انتظاری باید داشت. این فقط بود جوخه در فرم انحصاری پلی استیشن؟ گیم پلی بازی چطور بود؟ آیا سرگرم کننده خواهد بود؟

ایتان گچ: rekt را دریافت کنید. خوشم می آید. حداقل برای پنج مسابقه ای که انجام دادیم. من نمی‌دانم که یک بازی خدمات زنده موفق باشد، اما این مفهوم در عمل آنقدرها هم که در ویترین پلی‌استیشن به نظر می‌رسد گنگ نیست.

تیراندازی بدتر از شخص سوم نبود فورتنایت برای من، غیر از این واقعیت است که شما به جای گلوله، حباب های تقدیر را هدف قرار می دهید.

آلیسا: بله، نمی‌دانم که آیا نقشه‌های مختلف برای آن نوع مکانیک بهتر است، زیرا این نقشه بسیار مسطح/باز بود. جالب است که آن را در بازی روی نقشه‌ای ببینید که دارای دو سطح کاملاً متمایز است و می‌توانید از فوم به‌عنوان وسیله‌ای برای بررسی تفاوت‌های ارتفاعی خاص یا چیزی دیگر استفاده کنید.

ایتان: من در مورد ریشه های بازی بسیار کنجکاو هستم. آیا این دستوری بود که به توسعه دهندگان داده شد و این همان چیزی بود که آنها به آن دست یافتند، یا خودشان به نمونه اولیه رسیدند و سپس Square پتانسیل را دید که آن را به انتشار کامل برساند؟ پلی استیشن دسترسی زودهنگام را انجام نمی دهد اما شاید این کار را انجام دهد.

بخوانید:   انتقاد مقام چینی از گزارش وضعیت هسته ای آمریکا

آلیسا: بسیار خوب، آنقدرها که فکر می‌کردم کم‌مزه نبود، خیلی بیشتر شبیه یک موس است. این خیلی یادآور چیزهایی است که در دبیرستان روی موهایم ریختم. من دوست دارم که فوم را می توان برای تغییر محیط استفاده کرد، اما مانند ساختن دیوارها و گندها، که قطعاً یک متمایز کننده خوب از جوخه.

آلیسا مرکانته: ابتدا می خواهم بگویم که خیلی ناراحتم که در این بازی از من بهتر بودید.

آلیسا: حالت رتبه بندی شده؟ من قبلاً در حین کارمان سمی بودم، نمی توانم به آنجا نزدیک شوم. قطعاً داشتن آن به عنوان انحصاری PS نیز چیز جالبی است، بنابراین من بسیار کنجکاو هستم که ببینم آیا پاها دارد یا خیر. مطمئناً می توان آن را یک بازی مهمانی سرگرم کننده و احمقانه به همان شیوه F دیدهمه بچه ها بود، اما آیا کسی حتی بازی می کند پاییز بچه ها دیگر؟ آیا طول عمر در این وجود دارد؟ از همه مهمتر، آیا می توانم رنگ فوم را تغییر دهم؟

این بازی به صورت داخلی در Square Enix با تیمی متشکل از توسعه دهندگان در حال توسعه است اژدها کوئست، نیر، و امتیازات دیگر. قطعا احساس می شود جوخه، اما با a پرسوناارائه سبک و متعادل کردن Overwatch. هر “VIP” که همان قهرمان است، دارای دو توانایی معمولی و یک توانایی ویژه است که می تواند در طول مسابقه در بین کول داون ها مستقر شود. شخصیت‌های DPS و شخصیت‌های تانک با تغییراتی در سرعت و گسترش تفنگ وجود دارد. اصول اولیه بد نیستند، حتی اگر عمدتاً از دیگر بازی‌های چندنفره رقابتی تثبیت‌شده گرفته شده باشند، اما مشخص نیست که در میدان شلوغی از شوترهای سرویس زنده موفق، جادویی برجسته داشته باشد.

آلیسا: همچنین، تک‌نفره‌ای که جزئیات آن را نمی‌دهند چیست؟ اینجا خیلی باید بهش فکر کرد