کناره گیری جاناتان میجرز از فیلم، کمپین تبلیغاتی، در میان اتهامات حمله داخلی

پیش از این، شرکت مدیریتی میجرز، Entertainment 360 و روزنامه‌نگار The Lede Company هر دو روابط خود را با این بازیگر قطع کرده بودند. بزرگان و استودیوی مد والنتینو نیز “متقابل” توافق کردند که او دیگر در مراسم مت گالا امسال شرکت نخواهد کرد. استودیو مارول هنوز بیانیه‌ای رسمی در مورد اینکه آیا بعد از Ant-Man 3 با Majors به ​​عنوان Kang the Conqueror ادامه خواهد داد یا خیر، ارائه نکرده است، اگرچه صحنه‌های او برای فصل دوم Loki در دیزنی پلاس قبلاً فیلم‌برداری شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/jonathan-majors-dropped-from-movies-ad-campaign-amid-domestic-assault-allegations/1100-6513365/?ftag=CAD-01-10abi2f

میجرز قرار بود در فیلم مردی در زیرزمین من بر اساس رمان والتر موزلی در سال 2005 بازی کند و تهیه کننده اجرایی آن باشد. ددلاین گزارش می‌دهد که جستجو برای سرنخ جدید در حال انجام است، هرچند اشاره می‌کند که ویلم دافو هنوز پیوست است. طبق گزارش‌ها، میجرز در حال بررسی نقش اصلی در فیلم زندگی‌نامه‌ای اوتیس ردینگ به نام اوتیس و زلما بود، اما از بررسی کنار گذاشته شد.

علاوه بر این، میجرز قرار بود در یک کمپین تبلیغاتی برای تیم بیسبال تگزاس رنجرز ظاهر شود، اولین قسمتی که این جمعه پخش شد – اما پس از این اتهامات در آخرین لحظه از آن خارج شد.

میجرز چهارم اسفندماه به اتهام اختلاف خانگی با زنی 30 ساله دستگیر شد که با جراحات جزئی از ناحیه سر و گردن به بیمارستان منتقل شد. ماجرز قرار است در 8 مه در دادگاه حاضر شود و با اتهامات متعدد آزار و اذیت و حمله روبرو شود.

بخوانید:   روادید تحصیلی برای دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در چین صادر می‌شود

جاناتان میجرز در سال 2023 به لطف انتشار بازی های Creed III و Ant-Man and the Wasp: Quantumania که مجموعاً 745 میلیون دلار درآمد داشت، سال بزرگی را رقم زد. با این حال، با دستگیری او در 25 مارس به اتهام حمله، میجرز شاهد خروج هالیوود از او است. طبق گفته‌ها، اکنون میجرز دو فیلم و یک کمپین تبلیغاتی را از دست داده است ضرب الاجل.