کنترلر ایکس باکس استارفیلد به شما امکان می دهد ارتعاش محرک ها را ببینید

منظورم این است که من خود طراحی کنترلر را دوست دارم. من دقیقا نیستم هیپ زد برای استارفیلد، می توانم آن را بگیرم یا بگذارم، اما زیبایی این پد مخصوصاً این است که واقعاً شبیه یک کنترلر مارک نیست. به نظر می رسد یک کنترلر Xbox با تم علمی تخیلی اواخر دهه 70/اوایل دهه 80 است. انگار چیزی خارج از آن بود آخرین ستاره جنگندهو بنابراین حتی اگر هیچ ایده ای نداشتید استارفیلد بود، یا انجام داد و به آن اهمیتی نداد، می توانستی هنوز در این کنترل کننده باشد.

این شسته و رفته است! نه شگفت آور، همه ما تقریباً می دانستیم که آنها چگونه کار می کنند، اما هنوز هم دیدن آن در عمل به این شکل جالب است. جالب و نگران کننده است، زیرا با دیدن این که آن بچه های کوچک چقدر سریع و سخت باید کار کنند تا به غر زدن ادامه دهند، نمی دانم که کنترلرها تا زمانی که کار می کنند چگونه کار می کنند. به شرطی که واقعاً تا زمانی که ما می خواهیم دوام بیاورند.

به هر حال! من می‌خواهم در مورد محرک‌های آن صحبت کنم. از عکس‌های لو رفته محصول، ما قبلاً می‌دانستیم که محرک‌ها دارای یک محفظه شفاف هستند، اما این یک چیز بود که آنها را می دیدم که فقط دور هم نشسته اند. ديدن آنها ديگه است در حال حرکت، زیرا تا زمانی که ما کنترل‌کننده‌های ارتعاشی داشته‌ایم – و اکنون ده‌ها سال از آن می‌گذرد – نمی‌دانم که آیا قبلاً مکانیک آنها واقعاً ارتعاش می‌کنند یا نه در حالی که محصول نهایی را در دست دارید:

بخوانید:   کارگردان Batman: The Brave and the Bold، اندی موشیتی، کارگردان The Flash خواهد بود

با تشکر از شما، PS Plus، برای بزرگتر کردن مطالب معوقه من

ما ویژه را پوشش داده ایم استارفیلدکنترلرهای Xbox با مارک قبلی. آنها یکی از بدترین اسرار سال 2023 بودند، در کنار آن استارفیلدهدست Xbox با نام تجاری که در حال حاضر در قفسه فروشگاه ها به آنها ملحق شده است. چیزی که تا امروز نمی‌دانستم این بود که ماشه‌های کنترلر چقدر سرد هستند.