کندوی Destiny 2 در حالی که به شکل نهایی مبارزه می کند سقوط خود را تجربه می کند

پس کجا کندو را ترک می کند؟ یکی از سرسخت ترین دشمنان Destiny 2، Hive در حال حاضر تحولات بزرگی را تجربه می کند. تمدن مرگ پرست میلیون ها سال در سراسر جهان خشمگین بوده است، اما از دست دادن چندین خدای کرم، پادشاه گرفته شده اوریکس، و ملکه ساواتون جادوگر، ساختار اعتقادی منطق شمشیر آن گونه را به چندین ضربه مهلک وارد کرده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/destiny-2s-hive-are-experiencing-their-own-downfall-as-they-fight-on-to-the-final-shape/1100-6515639/?ftag=CAD-01-10abi2f

در طول چندین فصل، Destiny 2 مرز بین خیر و شر را در نبرد بین نور و تاریکی محو کرده است. دشمنان دیروز متحدان امروزی هستند و اخیراً شاهد پیوستن نیروهای کابال با نگهبانان در کنار خانه جدید الیکسنی در مخالفت با Witness و طرح بزرگ آن برای ایجاد شکل نهایی جهان بوده ایم. در حالی که هنوز کمبودی در مورد تهدیدها وجود ندارد، از جمله Taken، بقایای Red Legion و Vex، بشریت حداقل چند متحد در گوشه و کنار خود دارد همانطور که ما در یک میزگرد چت با طراحان ارشد داستان Destiny 2 کشف کردیم.

بروکس اضافه کرد که قرار گرفتن در معرض Xivu Arath در سیاهچال، آسیب پذیری شخصیت را نشان می دهد، زیرا او شروع به زیر سوال بردن احساس خود می کند، ایده ای که در یکی از برگه های افسانه ای ساواتون منعکس شده است، زیرا ملکه جادوگر شروع به تجربه احساسات مشابه در حالی که خودنمایی می کند. اوزیریس. زوج اگر کندو روزی می‌تواند به نیروهای اتحاد بشریت علیه جهان بپیوندد – احتمالاً توسط یک Savathun احیا شده رهبری می‌شود – این گونه پس از چندین سال تسخیر نسل‌کشی، اصلاحات عمده‌ای را برای انجام خواهد داشت.

بخوانید:   اسلام آباد: پاکستان و ایران برای تقویت روابط در تلاشند

به گفته Bungie، کندوها در حال تجربه سقوط گونه‌های خود هستند، زیرا هزاره‌های بی‌شماری پیروی از دکترین Sword Logic شاهد فروپاشی ساختار اعتقادی هنگام آزمایش در برابر نگهبانان بوده است. رابرت بروکس، طراح ارشد داستان، توضیح داد: «این تقریباً برنامه‌ریزی‌شده در حال وقوع است، زیرا منطق و همه چیزهایی که آن‌ها معتقدند، فقط یک دروغ بزرگ است که توسط شاهد به آنها داده شده است تا آنها را کنترل کنند». دیدن اینکه ساختار اعتقادی آنها در حال فروپاشی است به نوعی شبیه سقوط کندو است.

فقط ژیو آرات (در حال حاضر) ایستاده است، و تا کنون، او سعی کرده است تا خشم و غم خود را در طول چندین فصل از Destiny 2 بر روی نگهبانان متمرکز کند. مبارزه با شاهد؟ یا او شمشیر خود را در یک دوئل نهایی با نور و نگهبانانش خواهد شکست؟

اسپویل‌های اصلی Season of the Deep دنبال می‌شوند

بیشتر از این مطالعه نکنید، مگر اینکه بخواهید در مورد یک اسپویلر اصلی بدانید.
بیشتر از این مطالعه نکنید، مگر اینکه بخواهید در مورد یک اسپویلر اصلی بدانید.

بروکس گفت: «بله، واقعاً سخت است که از میلیاردها سال بدی که آنها انجام داده‌اند نگاه کنیم.

رابرت بروکس، طراح ارشد داستان، توضیح داد: «من فکر می‌کنم زمانی که او در این فعالیت بر سر شما فریاد می‌زند که چگونه با شمشیرها درگیر می‌شوید یا چگونه شما را نابود می‌کند، می‌تواند به عنوان این خشم و نفرت فراگیر ظاهر شود. “اما من فکر می کنم یک چیز قابل توجه این است که نفرت در واقع بیشتر شبیه عشق به شرکت در مراسم جنگ است. خشونت برای او عشق است. این روش او برای نشان دادن قدردانی خود، نشان دادن ارتباطش با هر چیزی است که درگیر آن است. نبرد با و با این گونه که در چند هزار سال گذشته نوار خونینی را در سراسر جهان بریده است.”

بخوانید:   ژاپن تمام محدودیت های ورود گردشگران را لغو کرد
شرحی ارائه نشده است

در مورد Xivu Arath، خدای جنگ کندو در Season of the Deep حضور بیشتری داشته است و در Ghosts of the Deep dungeon، ما از طریق قطعات حافظه او که به Oryx هدایت شده بود، درک عمیق تری از او به دست آوردیم. با این حال، طغیان‌های او را با خشم و خشم رقیق‌ناپذیر اشتباه نگیرید، زیرا بانجی توضیح داد که ارتباط خشونت‌آمیز شیوو آرات بازتابی از اشتیاق او به جنگ است.

فصل اعماق به طور رسمی در 22 آگوست به پایان می رسد و پس از آن فصل 22 هنوز فاش نشده است. در آن روز Bungie جزئیات جدیدی را در مورد بسط بعدی، The Final Shape، که نور و تاریکی را به پایان می رساند، منتشر خواهد کرد. حماسه سرنوشت 2.