گامورا به لطف منطق Avengers در Guardians of the Galaxy 3 زندگی می کند

در حالی که ما نمی توانیم بگوییم که این برای Alternate Gamora در چه معنایی است Guardians of the Galaxy Vol. 3، ما می دانیم که او در آن است. و تصور دنیایی، متناوب یا غیر آن، سخت است، که در آن احساس او نسبت به گروهی از افراد عجیب و غریب که هرگز ندیده است و اصرار دارند که دلشان برای او بسیار تنگ شده، بخش مهمی از فیلم نباشد.

منبع: https://www.polygon.com/23702435/how-is-gamora-alive-in-guardians-of-the-galaxy-vol-3

پاسخ درون کیهانی شامل روش غیر شهودی است که در آن Avengers: Endgame قوانین سفر در زمان را در دنیای سینمایی مارول ساخته است.

گامورا (زنده در Guardians of the Galaxy Vol. 3) چگونه است؟

بنابراین، پس از ربودن سحابی خط زمانی اصلی، تانوس جایگزین جهان موازی، فناوری سفر در زمان انتقام‌جویان را دزدید و آن‌ها را تا «حال» خودشان (یعنی به جهان خودشان) دنبال کرد تا سنگ‌های بی‌نهایت را بدزدد. نقشه او – با توجه به شواهدی مبنی بر اینکه شکستن نیمی از زندگی باعث مقاومت بسیار زیادی شده است – این بود که یک ضربه بدتر را انجام دهد و تمام زندگی در جهان را نابود کند تا بتواند آن را همانطور که می‌داند دوباره بسازد. و او دختران قاتل وفادار خود، Alternate Gamora و Alternate Nebula را با خود آورد.

مرده گامورا در پایین صخره فداکاری Vormir Soul Stone و خون سبز روی سنگ در Avengers: Infinity War

تصویر: مارول استودیو

و بنابراین، در پایان جنگ بی نهایتزمانی که مرد آهنی خود را فدا کرد تا تمام نیروهای «ثانوس» را از بین ببرد، گامورا جایگزین در جدول زمانی اصلی MCU باقی ماند. مشکل دوستانش در نگهبانان کهکشان این بود که این گامورا هرگز آنها را ندیده بود، هرگز ماجراجویی های آنها را به اشتراک نمی گذاشت، و هرگز عاشق استار-لرد نشده بود. او از پیوستن به گروه خودداری کرد و راه خود را در کهکشان رفت. و همانطور که از ظاهر مقدماتی آنها در ثور: عشق و تندر، به نوعی سوراخی در گروه و قطعاً سوراخی در قلب پیتر ایجاد کرده است.

همانطور که علمای بزرگ پرسیده اند گامورا کجاست؟ “گامورا کیست؟” و “چرا گامورا؟” و با Guardians of the Galaxy Vol. 3 راکت کردن به سمت تئاتر و جلد 2 شش سال پیش در آینه عقب، ممکن است از خود بپرسید: «گامورا چگونه در Guardians of the Galaxy Vol. 3? مگه اون نمرده Avengers: Infinity War؟”

(اد. توجه داشته باشید: این قطعه حاوی اسپویل‌هایی برای فیلم‌های دنیای سینمایی مارول است ثور: عشق و تندر، اما نه برای Guardians of the Galaxy Vol. 3.)

گامورا (در MCU) کیست؟

در طول نبرد نهایی انتقام‌جویان علیه ارتش‌های چیتاوری جایگزین تانوس (که هرگز فراموش نکنیم، در دره هادسون در شمال نیویورک رخ داد)، سحابی خط زمانی اصلی خود جایگزین او را کشت و گامورا جایگزین را متقاعد کرد که برای بچه‌های خوب بجنگد. از این گذشته، آلترنات گامورا قبلاً به تنهایی به جدایی از آلترنات ثانوس نزدیک شده بود، درست مانند گامورا اصلی در همان دوران زندگی‌اش.

اکنون، از نظر لجستیکی، نحوه کار همه این چیزهای گامورا بسیار بیشتر شبیه بازدید از یک جهان جایگزین است تا سفر بر روی خط زمانی خود – همانطور که بروس بنر در توضیح می دهد. پایان بازی، هیچ شباهتی به قوانین بازگشت به آینده ندارد. هنگامی که انتقام‌جویان برای گرفتن پاور استون به گذشته بازگشتند و توسط نسخه‌ای از تانوس کشف شدند، دزدی زمانی یک جهان جایگزین ایجاد کرد که در آن سال‌ها قبل از وقوع، تانوس متوجه شد که یک جدول زمانی وجود دارد که در آن همه چیزها را جمع‌آوری کرده است. اینفینیتی استونز و نیمی از کیهان را از بین برد، که باعث شد انتقام جویان در زمان سفر کنند تا سنگ های بی نهایت را جمع آوری کنند تا بتوانند در زمان حال خودشان عکس بگیرند.

بله انجام داد. و سپس چیزهای دیگری اتفاق افتاد، و اکنون او برگشته است. به نوعی این پیچیده است. تازه کنیم.

پاسخ دنیای واقعی این است که زوئی سالدانا برای بازی در نقش گامورا قرارداد دارد. او شخصیت اصلی مجموعه فرعی Guardians of the Galaxy است. و از دست دادن فرصتی برای سالدانا برای بازی در نقش گامورا باعث می شود قدرت ستاره، پول و قدرت مذاکره روی میز باقی بماند.

اگر از طرفداران سرسخت مارول هستید، برخی از این موارد اساسی است، اما اجازه دهید به چند اصل اساسی از لور گامورا (Ga-lore-a) بپردازیم.

از نظر فنی، گامورا مرده است. در جریان حوادث Avengers: Infinity Warثانوس او را ربود و به سیاره Vormir برد، خانه سنگ روح پنهان، که برای استفاده از آن خواستار قربانی شدن عزیزی بود – و ظاهراً، محبت مالکانه یک پدر بدسرپرست که صراحتاً مایل به کشتن خود بود. قدرت گرفتن دختر عشق به حساب می آید.

در سال 2014 معرفی شد نگهبانان کهکشان، گامورا با بازی زوئه سالدانا، یک قاتل با متعصب “کشنده ترین زن در کهکشان” است. زمانی که گامورا جوان بود، تانوس، جنگ سالار بین کهکشانی، سیاره او را فتح کرد، 50 درصد از جمعیت آن را کشت، او را به عنوان دختر خود پذیرفت و او را وارد زندگی قتل‌های فضایی کرد. ولی در نگهبانان کهکشان، او پس از جدا شدن از نیروهای پدرخوانده خود در حال فرار بود. او با نگهبانان متحد شد تا ژنرال کری، رونان متهم را از دستیابی به سنگ قدرت باز دارد، و با گذشت زمان، خواهرش سحابی را تشویق کرد که از تانوس نیز جدا شود.

گامورا (در جدول زمانی اصلی MCU) کجاست؟

او گامورا را به سمت مرگ او پرتاب کرد، و حتی سنگ های بی نهایت نیز نمی توانند قربانی سنگ روح را پس بگیرند، بنابراین او با بقیه افرادی که توسط ضربه محکم تانوس کشته شده بودند، به زندگی بازگشت.

چرا گامورا (دوباره زنده شده است)؟

به عنوان یکی از بخش های درهم تنیده تلاش انتقام جویان برای جمع آوری مجموعه کاملی از سنگ های بی نهایت از گذشته، Nebula و War Machine به گذشته سفر کردند تا قبل از اینکه نگهبانان، کری یا تانوس آن را به دست آورند، پاور استون را رهگیری کنند.

گامورا در فیلم Avengers: Infinity War، با سفینه فضایی به دوردست ها خیره شده است

تصویر: مارول استودیو

بخوانید:   Embracer در حال بازسازی است، به بسته شدن استودیوها منجر می شود - WGB، Home of AWESOME Reviews