گذرنامه های فصلی Destiny 2 با شروع فصل 21 هزینه بیشتری خواهند داشت

با شروع فصل آینده Destiny 2، Season of the Deep، سیزن پس مستقل بازی کمی افزایش قیمت خواهد داشت. قیمت از 1000 نقره (10 دلار) به 1200 نقره (12 دلار) در حال افزایش است. بسته فصلی که به بازیکنان ده رتبه اضافی در هنگام خرید می‌دهد، تعدیل قیمت نیز دارد و از 2000 نقره (20 دلار) به 2200 نقره (22 دلار) افزایش می‌یابد.

این تغییر قیمت تنها بخشی از انبوهی از اعلامیه های اخیر در مورد آینده Destiny 2 بود. ما اولین نگاه به فصل 21: فصل عمیق را داشتیم. Bungie مانند فصل‌های قبل، کلاه‌های قدرت را بالا نمی‌برد و افت‌های اوج کمتری در نوع خود خواهد داشت. با این حال، برخی از چالش های هفتگی اکنون به انگرام های قدرتمند عجیب و غریب پاداش می دهند. Season of the Deep همچنین جنبه های جدید و ارتقاهای متعددی را برای Supers ارائه می دهد. همچنین، به دست آوردن اگزوتیک های حمله قدیمی تر آسان تر خواهد بود. فصل جدید و این تغییرات قیمت از 23 می شروع به کار می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-season-passes-will-cost-more-starting-with-season-21/1100-6513862/?ftag=CAD-01-10abi2f

این تغییر قیمت بر بازیکنانی که Lightfall را خریداری می‌کنند، تأثیری نخواهد گذاشت، زیرا امکان دسترسی به فصل جاری در زمان فروش را فراهم می‌کند. علاوه بر این، قیمت نسخه Lightfall + Annual Pass را که برای فصل‌های 20 تا 23 پاس‌های فصلی ارائه می‌کند، تغییر نخواهد داد. Bungie همچنین اظهار داشت که در حال بررسی “رویکردهای جدید” برای محتوای پس از عرضه برای سال The Final Shape است.

بخوانید:   روزنامه های یکشنبه | تفنگ کاغذی راک