گزینه‌های raytracing Resident Evil 2 و 3 Remake از بین رفته‌اند، اما Capcom دلیل آن را نگفته است.

در به روز رسانی اخیر برای بازسازی هر دو Resident Evil 2 و 3، Capcom گزینه های raytracing را برای بازی ها حذف کرده است، اما هیچ کس کاملاً مطمئن نیست که چرا.

هفته گذشته، بازیکنان متوجه شدند که جدیدترین به‌روزرسانی برای بازسازی‌های Resident Evil 2 و 3، گزینه‌های مربوط به raytracing را در نسخه‌های رایانه‌های شخصی بازی حذف کرده است، بدون اینکه توضیحی برای این کار ارائه شود. این توسط کاربر Reddit pmc64 در مورد اشاره شده است pcgaming subreddit، که اشاره کرد که هر دو بازی “هنوز DirectX 12” هستند، اما گزینه ها در کنار تنظیمات Dolby Atmos برای هدفون در Resident Evil 3 به طور خاص وجود ندارند.

هیچ‌کس نمی‌داند چرا گزینه‌های raytracing از هر دو بازی حذف شده‌اند، و Capcom نظری در این مورد ارائه نکرده است. ممکن است نوعی باگ به وجود آمده باشد، اما حذف ویژگی‌ای که بسیاری از گیمرهای رایانه شخصی به‌طور غیررسمی آن را انتخاب می‌کنند، چندان معمول نیست. بازیکنان دلایل حذف را حدس می‌زنند، برخی معتقدند که ممکن است یک اشتباه باشد، برخی دیگر خاطرنشان کردند که نسخه‌های کنسول هنوز گزینه‌های raytracing خود را دارند. ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا Capcom چیزی در این مورد می‌گوید یا به همین آرامی آنها را دوباره به آن اضافه می‌کند.

واضح است که رزیدنت اویل اصلی که در حال حاضر در ذهن همه بوده است، انتشار اخیر Resident Evil 4 Remake است. بررسی VG247 از بازی به آن پنج ستاره کامل داد و کلسی نوشت: “رشته‌ی مداوم از بازسازی‌های موفق Resident Evil، من را نیز به آینده امیدوار می‌کند. من در طول زمان به وضوح نشان داده‌ام که من بزرگترین طرفدار نیستم. با این حال، از Resident Evil 5 یا 6، این بازسازی – و دیدن تمام جزئیات پیچیده در بازسازی این کلاسیک جاودانه بدون از دست دادن جادوی آن – ذهن من را برای آنچه در آینده می‌آید بازتر می‌کند.

بخوانید:   کارگردان Obsidian «اختلال عملکرد» در بازی‌های نقش‌آفرینی بیگانگان قفسه‌شده سگا را به یاد می‌آورد

همچنین فروش فوق‌العاده خوبی نیز داشته است – اگرچه کپکام با ارائه ریزتراکنش‌های بی‌معنی همه چیز تا حدودی ضعیف شده است.

منبع: https://www.vg247.com/resident-evil-2-3-remake-raytracing-removed