گزینه های گرافیکی Atomic Heart به طرز مرموزی در Steam Deck گم شده اند

عجیب‌ترین معضل برای بازیکنان Atomic Heart در Steam Deck رخ داده است، اگرچه شاید به اندازه‌ای نباشد که ارزش نوشتن شرلوک هلمز را برای ادامه این مقاله داشته باشد. اساساً تنظیمات نمایشگر و گرافیک از بین رفته اند و باعث شده است که FPS اتحاد جماهیر شوروی پانک بدون هیچ وسیله ای برای وضوح یا تنظیمات کیفیت بصری باقی بماند.

بازیکنان برای اولین بار در آوریل و پس از به‌روزرسانی نسخه 1.4.0.0 Atomic Heart متوجه ناپدید شدن آن شدند. توسعه دهندگان Mundfish به سرعت مورد توجه قرار گرفتند و قول دادند reddit برای بررسی و اینکه موضوع “باید در پچ بعدی رفع شود”. با این حال، از آخرین به‌روزرسانی 1.6.0.0 – که دیروز، 16 می منتشر شد، منوهای غایب هنوز به Steam Decks بازنگشته‌اند.

جیمز اخیراً باری از لوازم جانبی Steam Deck غیرعادی را از Etsy خریداری کرده و قبل از اینکه از لیام بخواهد آنها را بررسی کند.

وقتی Atomic Heart روی رایانه شخصی ویندوزی اجرا می شود، منوهای گزینه ها همه وجود دارند و درست هستند، اما به هر دلیلی تنظیمات معمول نمایشگر و کیفیت واقعاً در Steam Deck کاملاً از بین رفته است. عجیب است، با توجه به اینکه این قرار است فقط نسخه PC معمولی بازی باشد، نه یک نسخه جداگانه مخصوص Deck. در اینجا یک اسکرین شات از نحوه نمایش صفحه گزینه ها و در حال حاضر در ویندوز آمده است:


منوی تنظیمات گرافیکی Atomic Heart در رایانه شخصی.

اکنون در اینجا همان صفحه نمایش در Steam Deck من وجود دارد که با به روز رسانی 1.6.0.0 نیز تکمیل شده است. گزینه های نمایش؟ هرگز در مورد آنها نشنیده ام، رفیق.


صفحه تنظیمات Atomic Heart، که در حال حاضر باگ شده است، در Steam Deck.

با دقت نگاه کنید و همچنین خواهید دید که تنظیمات موجود حتی با هدر منوی انتخاب شده مطابقت ندارند. آن ضامن‌های رسکین در بخش صوتی چمباتمه زده‌اند، نه «محتوای اضافی» جایی که به آن تعلق دارد. به نظر می‌رسد که این یک نقص کمتر فراگیر نسبت به تنظیمات گرافیکی است که کاملاً از بین می‌روند، زیرا من فقط گاهی می‌توانم این ترکیب کوچک‌تر را تکرار کنم، اما آن گزینه‌های بصری از دست رفته به خوبی و واقعاً از بین رفته‌اند.

در حال حاضر، به هر حال. علیرغم عدم وجود یک اصلاح وعده داده شده، موضع رسمی Mundfish معتقد است که این مشکلی است که آنها می توانند و در نهایت آن را برطرف خواهند کرد. این بازی هم خراب‌کننده نیست: حتی اگر بازیکنان موجود قبلاً مجموعه‌ای از تنظیمات گرافیکی سفارشی را قبل از ناپدید شدن نداشتند، تنظیمات پیش‌فرض که هنگام شروع یک بازی کاملاً جدید شروع می‌شوند به نظر می‌رسد خوب اجرا می‌شوند. من بین 45 فریم در ثانیه و 60 فریم در ثانیه در Deck خود، در یک حساب کاربری تازه بدون هیچ تنظیمات قبلی ذخیره شده در Steam Cloud دریافت کرده ام. این برای فیلمبرداری علمی تخیلی گاهی عالی و گاهی وحشتناک Atomic Heart بیش از اندازه کافی است و رزولوشن 1280×800 را نیز به تنهایی دریافت می کند.

و با این حال، چیزی در این مورد به اندازه صندلی عقب یک ترابی ضایع شده با من راحت است. شاید ویژگی‌های متفاوتی باشد که ظاهراً غیرعمدی است، بین Atomic Heart در Windows و Atomic Heart on the Deck. چیزی که با هدف فرضی Valve دستی که صرفاً یک رایانه شخصی قابل حمل است، مطابقت ندارد. شاید فقدان یک تعمیر مطمئن کمی از عملکرد تبلیغاتی پرتو ردیابی هرگز تحقق نیافته باشد. یا شاید این فقط یک باور است که تنظیمات، موضوعی غیرسکسی که هستند، نباید فقط بالا بروند و ناپدید شوند. جابه‌جایی‌های گرافیکی یک چیز هستند، اما اگر Atomic Heart بیش از یک ماه بدون گزینه‌های مهم دسترسی مانند زیرنویس‌ها و تنظیم مجدد کنترل باقی بماند، چه؟

به اندازه کافی خنده دار، به نظر نمی رسد که خود Valve آنقدرها سر و صدا داشته باشد: آنها اوایل ماه مه وضعیت Atomic Heart Steam Deck Verified را اعطا کردند. نباید هیچ قانونی در برنامه تأیید در مورد منوهای AWOL وجود داشته باشد.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/atomic-hearts-graphics-options-have-gone-mysteriously-missing-on-the-steam-deck

بخوانید:   GFN پنجشنبه: بازی های ایکس باکس "Grounded"، "Deathloop" و "Pentiment" را بازی کنید