یوبی سافت تصریح کرد که به دلیل عدم فعالیت بازی پس از وحشت طرفداران، کتابخانه های بازی را حذف نمی کند

در حالی که همه اینها مشروع است، چیزی که باعث وحشت مردم شد، زمینه ارائه شده توسط پوستر اصلی بود که ادعا می کرد “همه بازی های خریداری شده خود را برای همیشه از دست خواهید داد.”

تمام بازی های خریداری شده خود را برای همیشه از دست خواهید داد. pic.twitter.com/exC78bUt93

— AntiDRM🔴 (@PC_enjoyer) 19 جولای 2023

یوبی‌سافت در ایمیلی به IGN موضع خود را در مورد حذف حساب‌ها روشن کرد. ناشر تأیید کرد که «سال‌هاست» حساب‌های غیرفعال را مطابق با مقررات عمومی حفاظت از داده‌های اتحادیه اروپا (GDPR) در مورد مدت زمانی که شرکت‌ها مجاز به ذخیره اطلاعات شخصی افراد هستند، حذف کرده است. این شرکت ادعا می‌کند که سیاست‌هایش “با الزامات قانونی و با استانداردهای صنعت همسو هستند” و همچنین به عنوان پیشگیری از تقلب عمل می‌کنند.

یوبی سافت اضافه کرد که ایمیل هایی مانند ایمیل منتشر شده 30 روز قبل از حذف اکانت برای کاربران ارسال می شود و اگر کاربری سعی کند در آن پنجره وارد شود، پس از ورود به سیستم، اخطار و لینکی برای فعال سازی مجدد حساب دریافت می کند. می توانید در مورد خط مشی آن بیشتر بخوانید وب سایت رسمی آن.

اگر مدتی است وارد سیستم نشده باشید، یوبی‌سافت حساب شما را می‌بندد.

این شایعات زمانی شروع شد توییتی منتشر شد نشان دادن ایمیلی با عنوان «بسته شدن حساب یوبی سافت به دلیل عدم فعالیت». در این ایمیل آمده بود که حساب کاربری یوبی سافت گیرنده به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است و تا 30 روز دیگر برای همیشه بسته خواهد شد مگر اینکه بسته شدن توسط مالک حساب لغو شود.

منبع: https://www.ign.com/articles/ubisoft-clarifies-that-it-wont-delete-game-libraries-due-to-game-inactivity-after-fan-panic

بخوانید:   'Stardew Valley+' نسخه جدید Apple Arcade این هفته است که اکنون در کنار به روز رسانی های بزرگ برای 'Charrua Soccer'، 'MasterChef'، 'Garden Tails' و موارد دیگر عرضه می شود - TouchArcade