یک برنامه‌نویس Remedy کنترل را اصلاح کرده است تا آن را حتی بهتر کند – WGB، صفحه اصلی بررسی‌های عالی

همه قهرمانان شنل نمی پوشند.

همانطور که توسط مردم خوب در بیش از خال خال PCGamer، یک توسعه دهنده در Remedy بی سر و صدا روی بازی شگفت انگیز Remedy Control در کناری کار می کند. فیلیپو تارپینی حدود شش ماه پس از راه‌اندازی کنترل توسط شرکت با استقبال شدید منتقدان، به Remedy پیوست. هنوز هم در Opencritic امتیاز 83 را نگه داشته است و بهترین بازی من در سال 2019 بود. وقتی آن را بررسی کردم، 5 ستاره از 5 را به آن دادم زیرا واقعاً با داستان، جهان، سبک بصری و گیم پلی خود مرا شگفت زده کرد.

اما، قطعاً بدون برخی مشکلات نبود. عملکرد ممکن است در کنسول ضعیف باشد، اشکالات گرافیکی وجود دارد و موارد بسیار دیگری که نیاز به کمی کار دارند.

این ما را به آقای تارپینی برمی‌گرداند که به وضوح به کنترل علاقه دارد زیرا در حال کار بر روی بهبود نسخه PC از طریق مودینگ بوده است. اوایل امسال او یک پچ غیر رسمی کاملا جدید برای بازی که نه تنها حالت قبلی خود را ترکیب می کند، بلکه پشتیبانی HDR، فرم به روز شده DLSS، ردیابی پرتو بهینه شده، پشتیبانی کامل فوق عریض و تنظیم بافت جدید Max را نیز اضافه می کند که جریان آهسته بافت را برطرف می کند. این یک بازسازی اساسی از بازی است و نتایج چشمگیر است.

در واقع آنقدر تاثیرگذار است که افسانه های موجود در Digital Foundry به تجزیه و تحلیل کارهای تارپینی پرداخته اند. در این ویدیو، آنها متوجه می شوند که بازی در کل چقدر بهتر به نظر می رسد. با تماشای ویدیو، به ویژه متوجه شدم که جریان بافت بهتر است، و چقدر HDR کمک می‌کند تا جزئیات بیشتری را به گوشه‌ها و گوشه‌های اغلب بسیار تاریک دنیای Control ارائه دهد.

بخوانید:   لطفا این ویدیوی شگفت انگیز Overwatch x Dallas Mavericks را تماشا کنید

در صفحه مود، تارپینی گزینه‌ای برای خرید یک قهوه برای او دارد و من شما را تشویق می‌کنم اگر تا به حال بازی کرده‌اید و از Control لذت برده‌اید، چند دلار به‌طرف او بخرید. این مرد در اوقات فراغت خود روی این بازی کار کرده است تا چیزی شگفت انگیز برای طرفداران خلق کند.

نمی‌دانم امکان‌پذیر است یا نه، اما دوست دارم Remedy را به‌طور رسمی این پچ را تأیید کند و شاید حتی ببینم که آیا می‌توان آن را به راحتی به نسخه‌های کنسول منتقل کرد، هرچند که مشخصاً به آزمایش زیادی نیاز دارد و من این کار را انجام می‌دهم. مطمئن نیستند که آنها مایل به پرداخت پول برای پروژه ای مانند آن باشند. وصله‌های کنسولی مستلزم پرداخت هزینه‌ها هستند، و اگرچه دیدن ارتقاء بیشتر بازی شگفت‌انگیز است، اما احتمالاً هیچ بازیکن جدیدی را وارد جمع نمی‌کند، بنابراین Remedy باید هزینه‌ها را جبران کند.

و اگر قبلاً Control را بازی نکرده‌اید، چیزهایتان را جمع کنید و آن را امتحان کنید.

تبلیغات

تنظیمات حریم خصوصی

منبع: https://wolfsgamingblog.com/2023/05/14/a-remedy-developer-has-modded-control-to-make-it-even-better/