یک نوار صوتی جدید Sonos را با قیمتی کمتر از یک مدل بازسازی شده در Best Buy دریافت کنید


Sonos Arc

قیمت های گرفته شده در زمان انتشار

اکوسیستم بلندگوهای Sonos راهی آسان برای بالا بردن صدای سینمای خانگی یا تنظیمات بازی شما است. در حال حاضر، Best Buy و Sonos Direct چندین مدل نعناع کارخانه‌ای را با قیمتی مشابه یا کمتر از نمونه‌های بازسازی‌شده خود به فروش می‌رسانند. به عنوان مثال، یک کاملاً جدید Sonos Arc ساندبار معمولاً 899 دلار برای شما هزینه دارد، اما در حال حاضر می توانید تنها با 719.20 دلار یکی را انتخاب کنید. برخی دیگر از پیشنهادات برجسته عبارتند از Sonos Gen 3 Sub برای حدود 590 دلار (معمولاً 799 دلار)، و نسل 2 سونوس بیم برای 350 دلار (معمولاً 499 دلار).

همه جدیدترین نوارهای صوتی Sonos با Dolby Atmos و Apple AirPlay 2 سازگار هستند و دارای کنترل‌های صوتی داخلی هستند. با این حال، بزرگترین مزیت آنها اتصال یکپارچه آنها با سایر بلندگوهای Sonos است که به شما این امکان را می دهد تا به سرعت یک جفت بلندگوی پشتی راه اندازی کنید یا یک ساب ووفر را بدون نیاز به کابل اضافی وارد ترکیب کنید.

منبع: https://www.polygon.com/deals/2023/6/5/23749365/sonos-soundbar-arc-beam-sub-roam-best-buy-deal-sale

این تخفیف‌های فوق‌العاده حتی به چندین بسته نرم‌افزاری که منحصراً از Sonos Direct در دسترس است نیز گسترش می‌یابد. را ست فراگیر Sonosکه شامل یک جفت بلندگوی Sonos Era 100 با نوار صوتی Beam است، در حال حاضر به جای 997 دلار معمول، به 897.20 دلار تخفیف داده شده است، که 100 دلار از قیمت ترکیبی معمولی هر دو محصول کاهش می دهد.

در حالی که Polygon این فرصت را نداشته است که این نوارهای صوتی را شخصاً امتحان کند، می توانید بررسی های مربوط به Sonos Arc، پرتو، و اشعه در سایت خواهر ما، آستانه، برای جزئیات بیشتر


سونوس ری