10 بهترین بازی‌های ورزشی آرشیو آرکید روی سوئیچ در سال 2023: ویژه SwitchArcade – TouchArcade

هر لیستی از بازی های ورزشی بزرگ در آرشیوهای آرکید خط دارد شامل شدن مسابقات بزرگ گلف، بازی گلف NEOGEO که قبلاً به عنوان NEO Turf Masters. تقریباً کاملاً مرز بین در دسترس و عمیق را طی می کند، و ارائه هیجان انگیز باعث می شود هر شات خوب احساس بهتری داشته باشد و هر عکس بدی بسیار بدتر شود. حتی اگر معمولاً بازی‌های گلف را دوست ندارید، احتمال زیادی وجود دارد که از این بازی لذت ببرید.

حرفه ای تنیس: زمین جهانی (7.99 دلار)

در قلب خود، این تفاوت باورنکردنی با نسخه NES ندارد. همان گیم پلی عالی اینجاست، تا مدیریت موقعیت خود در هوا و تلاش برای ایجاد تعادل بین سرعت بیشتر و خنک نگه داشتن موتور. شما فقط چند دوره جدید برای مسابقه در اینجا دریافت می کنید، برخی تغییرات گرافیکی متوسط، و چند ترفند دیگر. این بیشتر چیزهای خوبی است که در کلاسیک سنگ سرد دیده می‌شود، و به اندازه کافی آن را به یک توصیه آسان تبدیل می‌کند. آیا ما مانند آن را داریم آزمایش های بدون این بازی؟ گفتنش سخته ولی حتما میگم دوچرخه هیجان انگیز آزمون زمان را بهتر از آنچه انتظار دارید تحمل می کند.

من سعی کردم با اجازه دادن به یک بازی در هر ورزش کمی خودم را به چالش بکشم، اما فکر می‌کنم این مجموعه خوبی از بازی‌ها است که می‌توان آن را به تنهایی یا با دوستان انجام داد. آیا مورد علاقه ای دارید که بخواهید به اشتراک بگذارید؟ در زیر با انتخاب های خود نظر دهید، و مثل همیشه، از خواندن شما متشکریم!

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/24/arcade-archives-best-sports-games-list-nintendo-switch-eshop/

هشدار: این یکی ممکن است برای دکمه های کنترلر شما خطرناک باشد. دکمه‌کوب اصلی کونامی الهام‌بخش کل صنعت کلبه‌ای از مقلدین بود و از جهاتی هنوز هم امروز بازی‌های سبک المپیک را اطلاع‌رسانی می‌کند. حداکثر چهار بازیکن می توانند در شش رویداد مختلف با یکدیگر رقابت کنند. این یک بازی عالی برای بازی با کسانی است که ممکن است با کنترل‌های پیچیده کاملاً راحت نباشند، زیرا واقعاً به این موضوع مربوط می‌شود که در اکثر موارد چه کسی می‌تواند سریع‌ترین دکمه‌ها را بزند.

بخوانید:   ژاپن بودجه دفاعی خود را در ۵ سال آینده ۴۳ تریلیون ین افزایش خواهد داد

Baseball Stars 2 (7.99 دلار)

بله مسابقه اسب دوانی تا زمانی که آن را امتحان نکرده اید، آن را نکوبید. یکی از دوازده اسب را انتخاب کنید و سعی کنید در برخی از مسابقات داغ که در آن رقبای شما از کمی کثیف شدن ترسی ندارند، بینی خود را از سایر جوکی ها جلوتر نگه دارید. شما همچنین باید در هر فرصتی اسب خود را آموزش دهید تا مطمئن شوید که آنها آنچه را که لازم است برای برنده شدن در مسابقات GI بدست آورده اند. این یک بازی جالب است که می توانید به تنهایی انجام دهید، اما اگر یک دوست را برای مسابقه با خود بیاورید، قدرت واقعی این بازی را خواهید دید. فقط اجازه نده که هیچ دوستی را خراب کند.

Excitebike (7.99 دلار)

بازی دیگری که دارای نسخه بسیار معروف NES است و متاسفانه در این مورد باید بگویم که نسخه کنسول کمی بهتر است. اما این بدان معنا نیست که این یک بازی آرکید عالی برای فوتبال آمریکایی نیست، زیرا یک انفجار کامل است. شما فقط دو تیم برای انتخاب از اینجا دارید، اما نمایشگر دو عریض بازی آرکید در این نسخه حفظ شده است. این واقعاً ظاهر خودش را دارد و حداکثر چهار بازیکن را در یک زمان پشتیبانی می کند.

دو و میدانی (7.99 دلار)

NES پانچ بیرون!! معروف ترین بازی این سری است، اما همه چیز با این بازی آرکید شروع شد. این یک تنظیم منحصر به فرد دو صفحه نمایش در بازی های آرکید داشت و اگر دوست دارید می توانید آن را با بازی پرتره/ در اینجا تکرار کنید.تیت حالت این کاملاً به اندازه کنسول خانگی خود لذت بخش نیست، اما هنوز هم بسیار عالی است. شخصیت‌ها رسا و به یاد ماندنی هستند و اکشن مبتنی بر زمان‌بندی به همان اندازه که چالش‌برانگیز است، ارزشمند است. اگر این یکی را تمام کردید و بیشتر هوس کردید، آن را پیگیری کنید سوپر پانچ اوت!! نیز موجود است در آرشیوهای آرکید.

Super Dodge Ball (7.99 دلار)

اگر هر شرکتی راه خود را در مورد بازی های تنیس بداند، نامکو است. حرفه ای تنیس: زمین جهانی از تجربه ناشر با بازی های تنیس کنسول خانگی برای ایجاد یک تجربه آرکید فوق العاده استفاده می کند. این یکی دیگر از مواردی است که به راحتی قابل انتخاب است، حتی اگر طرفدار ورزش نباشید، زیرا درک قوانین نسبتاً ساده است. طبیعتاً با پخش‌کننده دوم بسیار سرگرم‌کننده است، اما می‌توانید زمان بسیار خوبی را حتی در مقابل بازیکنان CPU داشته باشید.

پانچ بیرون!! (7.99 دلار)

اگر می توانید از آچار طفره بروید، می توانید از توپ نیز طفره بروید! خوب، در این کلاسیک تکنوس ژاپن لازم نیست نگران ابزارهای اشتباه باشید، اما باید چشمان خود را برای شوت های فریبنده سریع تیم حریف نگه دارید. شما می توانید به هر اندازه که می گیرید، پس آن توپ را با کمی حرارت برگردانید. ممکن است از طریق نسخه NES آن با این بازی بیشتر آشنا شوید، و اگر اینطور باشد، می‌توانم به شما بگویم که این بازی همه قابلیت‌های بازی را دارد و هیچ‌یک از اسپرایت‌های سوسو می‌زند.

Tecmo Bowl (7.99 دلار)

چی مسابقات بزرگ گلف برای ورزش گلف انجام داد، لیگ بولینگ سعی می کند برای ورزش بولینگ انجام دهد. در حالی که آن را کاملا به سطح موفقیت آن بازی نمی رسد، آنقدر هم از آن فاصله نمی گیرد. با حداکثر چهار بازیکن در سه حالت مختلف به خطوط ضربه بزنید. این بازی دیگری است که یادگیری آن چندان سخت نیست، اما همچنان به کسانی که مهارت‌های خود را توسعه می‌دهند، پاداش می‌دهد، و بازی‌های کارتونی بولینگ‌ها به آن شخصیت بیشتری می‌دهد که بهترین بازی‌های بولینگ ورزش می‌کنند. به نظر می رسد که این یکی به اندازه برخی دیگر از بازی های NEOGEO مورد توجه قرار نمی گیرد، بنابراین مطمئن شوید که به آن ضربه بزنید.

بخوانید:   بیش از 8 سال در حال ساخت، فیلم "پنج شب در فردی" سرانجام پاییز امسال منتشر می شود، آخرین تریلر واقعا خوب به نظر می رسد

Stakes Winner 2 (7.99 دلار)

NEOGEO سه مدعی قابل دوام برای تاج بهترین بازی بیسبال دارد، اما من قصد دارم با ستاره های بیسبال 2 برای برداشت ساده و در عین حال خوشایند آن از زمان گذشته آمریکا. گرافیک رنگارنگ و دقیق، ارائه صوتی جامد، و گیم پلی خوب طراحی شده، راهی سرگرم کننده برای دوری از یک بعدازظهر یکشنبه تنبل است. کسانی که چیزی کمی بیشتر در بیرون می خواهند، بهتر است به دنبال آن باشند سوپر بیسبال 2020، که این ورزش را به دلیل حماقت های علمی تخیلی به آینده می برد. در هر دو صورت نمی توانید ببازید.

لیگ بولینگ (7.99 دلار)

سلام، طرفداران ورزش! در مورد آن رویداد بزرگ ورزشی در حال حاضر، در حالی که شما در حال خواندن این مطلب هستید، چطور؟ کاملا موضوع! باشه من هیچ نظری ندارم چه زمانی بسیاری از شما در حال خواندن این مطلب هستید، بنابراین تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که مبهم باشم. اما من می دانم که ورزش و بازی های ویدیویی از زمان شروع سرگرمی ما دست به دست هم داده اند و در نتیجه جای تعجب نیست که همستر آرشیوهای آرکید خط پر از آنها است. من ده مورد از موارد مورد علاقه خود را برای به اشتراک گذاشتن با شما انتخاب کرده ام که طیف گسترده ای از ورزش ها را پوشش می دهد. توجه داشته باشید که دو مورد از این موارد انحصاری برای نینتندو سوییچ هستند، اما بقیه را می‌توانید در پلی‌استیشن 4 پیدا کنید و برخی از آن‌ها حتی روی موبایل هستند. بیایید بدون ترتیب خاصی به آنها نگاهی بیندازیم.

مسابقات بزرگ گلف (7.99 دلار)