10 جزئیاتی که طرفداران را شگفت زده کرده است

نینتندو جدیدترین خود را معرفی کرد پیمایش جانبی دوبعدی ماریو بازی در 21 ژوئن مستقیمو برای یک چشم ناآگاه ممکن است بازگشتی آشنا به آن به نظر برسد برادران جدید سوپر ماریو اسپین آف های قدیمی اما طرفداران قدیمی به سرعت متوجه این موضوع شدند Super Mario Bros. Wonder به نظر می رسد پر از شکوفا شدن انیمیشن های اضافی است که آن را به طور بالقوه چیزی بسیار بیشتر می کند.

با تعجب، اولین جدید ماریو بازی از زمان سوپر ماریو اودیسه شش سال پیش، به نظر می‌رسد که نینتندو در حال پیشرفت است. برخی از طرفداران نگران هستند که بازی دو بعدی فقط یک نقطه توقف برای پایان دادن به اجرای سوییچ باشد تا زمانی که یک جانشین عرضه شود. با این حال، نینتندو به ندرت افراط در نیمه‌میزان می‌کند، مخصوصاً در مورد سخت‌افزارهای پرچمدار در فصل تعطیلات. خوشبختانه تعجب هنگامی که در 20 اکتبر می رسد، به همان اندازه که به نظر می رسد خوب بازی می کند. می توانید برای مشاهده سریع برخی دیگر از عبارات سفارشی که طرفداران از تریلر صدا کرده اند، روی نمایش اسلاید در بالای پست کلیک کنید.

منبع: https://kotaku.com/super-mario-bros-wonder-nintendo-switch-2d-graphics-1850571917

«از زمان استفاده از جن دوبعدی چنین شخصیت و سبکی ندیده‌ام. زیبا،” نوشت کاربر توییتر StephenJPlant در کنار اسکرین شات هایی از برخی حالات چهره جدید ماریو در تعجب در حالی که زمین کوبیدن “مقایسه اینها با آنها NSMB معادل های سریال بسیار خنده دار است،” اضافه GuyWithThePie. “نینتندو واقعاً با 2 بعدی ماریو برای 6 یا بیشتر بازی مستقیم خوب بود.”

بخوانید:   چین از طرح ۱۲ ماده‌ای برای صلح میان روسیه و اوکراین رونمایی کرد

در سراسر تعجبدر تریلر، می توانید ماریو را ببینید که در حال دویدن، پریدن و بالا رفتن از چهره ها و ژست های مختلف استفاده می کند. تکه‌هایی کوتاه از شخصیت‌هایی مانند هلو و دیزی نشان می‌دهد که آنها عبارات مختلفی خواهند داشت. نینتندو همیشه به خاطر توجهش به جزئیات کوچک که به یک تجربه پلتفرمینگ نرم و لمسی که بزرگتر از مجموع قطعات آن است، به اوج می رسد و این موارد اضافه شده نمونه کاملی از آن است.

اسکرین شات: نینتندو / کوتاکو

ماریو، لوئیجی، هلو و وزغ به سمت پرچم قلعه می پرند.

در اصل بر روی Nintendo DS منتشر شد برادران جدید سوپر ماریو سلسله یک نسخه دو بعدی از این مجموعه موفق را برای تکمیل ماجراجویی های جعبه ماسه ای سه بعدی لوله کش در کنسول ارائه کرد. بازی‌ها هرگز به خوبی بازی‌های NES، SNES، Game Boy و Game Boy Advance نبودند که از نظر روحی کانالیزه می‌شدند، با این حال، حتی زمانی که این سری فرعی به Wii و Wii U راه پیدا کرد.

فرض از Super Mario Bros. Wonder این است که ماریو و حداکثر سه کاراکتر دیگر از طریق سطوح پلتفرم دوبعدی اجرا می‌شوند که به لطف افزایش قدرت Wonder Flower در زمان واقعی تغییر می‌کنند. یوشی و دایس نیز به لوئیجی، هلو و وزغ پیوستنداین بار، و همه می توانند تبدیل به فیل. اما چیزهایی که در حال حاضر طرفداران را بسیار هیجان زده کرده است، لمس های کوچکی است که به نظر می رسد نینتندو واقعاً در تلاش است تا زندگی بیشتری را به ارائه یکپارچهسازی با سیستمعامل بدمد.