10 چیزی که ای کاش قبل از بازی می دانستم

نمی توانم اغراق کنم که چقدر خوب است استریت فایتر 6عناصر اجتماعی هستند. هر استادی که ملاقات می کنید دارای یک متر ارتباط است که با استفاده از حملات آنها، رویارویی با دشمنانی که از آنها نیز استفاده می کنند، به آنها هدیه می دهید و ماموریت های اختصاصی آنها را انجام می دهید. هر چه متر بالاتر می رود، حرکات ویژه بیشتری یاد خواهید گرفت. اما مهمتر از آن، شما همچنین تعاملات جدیدی را باز خواهید کرد که در آن هر شخصیت در مورد زندگی، آموزش و آینده خود به شما می گوید. این تبادلات بخش مورد علاقه من از تور جهانی بود، و اگرچه ممکن است بازی مبارزه ای چیزی باشد که شما را بیشتر به خود جذب می کند، به جنبه های اجتماعی آن توجه نکنید. نوشته احمقانه، سرگرم کننده است و به این شخصیت ها کمک می کند که احساسی بیش از مجموعه حرکتشان داشته باشند، که چیزی است استریت فایتر 6 در برتری دارد.

منبع: https://kotaku.com/street-fighter-6-classic-controls-world-tour-framerate-1850497298یک منو Ryu را در کنار گزینه‌های Costume، Color، Control Type، Button Preset و Control Settings نشان می‌دهد.

یکی از تساوی های بزرگ از استریت فایتر 6 برای بازیکنان معمولی این است که دو طرح کنترل دارد. یکی کلاسیک نام دارد و دارای دایره های یک چهارم معمولی و ورودی شارژ قبلی است مبارز خیابانی بازی ها. سپس طرح کنترل “مدرن” وجود دارد که ورودی های فوق العاده ساده ای دارد – به حرکات ویژه با فشار دادن یک دکمه فکر کنید – به قیمت کاهش اندک خروجی آسیب.

یکی از مهم‌ترین منابع در حالت تور جهانی، مایل‌ها، امتیازهایی است که از طریق اقداماتی مانند انجام ماموریت‌ها و فقط قدم زدن در اطراف به دست می‌آورید. اینها مهم هستند زیرا در طول بازی به عنوان تداوم شما عمل می کنند. برای مبارزات استانداردی که در سرتاسر جهان با آن روبرو می شوید، ادامه ممکن است ضروری نباشد، اما در بخش های داستانی مانند مسابقات، موهبت الهی است، جایی که از دست دادن یک مبارزه بدون ادامه به این معنی است که باید کل رئیس را از ابتدا دوباره شروع کنید. کسب مایل از طریق کوئست‌های جانبی و پیاده‌روی بخش دیگری از آماده‌سازی برای مبارزات بزرگ است که به اندازه تجربه شخصیت و خرید اقلام مهم است.

بخوانید:   Zelda: Tears Of The Kingdom - راهنمای معبد زاکوسو حلقه های بهار بالا و نور

اسکرین شات: کپکام / کوتاکو

در تور جهانی به سمت استاد انتخابی خود عجله نکنید

در حالی که آنجا هستید، احتمالاً می خواهید همه کاراکترهای دیگر را نیز به کنترل های کلاسیک تغییر دهید. برای هر یک از آنها باید دکمه “به روز رسانی تنظیمات کاراکتر” را فشار دهید. فشار دادن زیاد دکمه ها و پیمایش منو برای رسیدن به آنجا انجام می شود، اما اگر وقت نگذارید، یک کاراکتر را به صورت آنلاین بارگیری می کنید تا متوجه شوید که هیچ یک از دکمه های آنها کاری را که باید انجام دهند انجام نمی دهند.

از کار انداختن مفسران را در نظر بگیرید

Capcom مفسران play-by-play را به عنوان یکی از آنها معرفی کرد استریت فایتر 6ویژگی‌های بزرگی است، اما در حالی که وجود حرفه‌ای‌ها برای روایت مبارزات شما ممکن است جالب به نظر برسد، در عمل ممکن است کمی ناخوشایند باشد. من هم یک مفسر و هم دو نفر را امتحان کردم، و در حالی که فکر نمی‌کنم هیچ کدام از این تجربه‌ها واقعاً ارزش این را داشته باشد که کسی در مورد نشانه‌های صوتی مبارزه و موسیقی متن آهنگ صحبت کند، داشتن تنها یک نفر که مسابقه را روایت می‌کند، تجربه بهتری است. وقتی شما دو مفسر دارید، آهنگ‌ها تلاش‌های نیمه‌دلانه‌ای برای مسخره کردن انجام می‌دهند، اما بحث هرگز طبیعی به نظر نمی‌رسد، و شنیدن نقص‌ها زمانی که سعی می‌کنند منسجم به نظر برسند آسان است. نام شخصیت ها و حرکت ها تقریباً هستند هرگز با هیچ خاصیت خاصی صدا نکرد، و تفسیر عموماً از جزئیات آنچه در دعوا می گذرد جدا است. بنابراین کل مصیبت توخالی است. این یک ایده سرگرم کننده است، اما پیاده سازی آن هرگز به جایی نمی رسد. گاهی اوقات مسابقات فقط برای خودشان بهتر از هر تفسیری از پیش ضبط شده صحبت می کنند.

چرا Mario Strikers: Battle League می تواند موفقیت چند نفره بعدی نینتندو باشد؟

بلافاصله تنظیمات گرافیکی خود را تغییر دهید

اما اگر هیچ چارچوب مرجعی برای افرادی که ممکن است دوست داشته باشید ندارید، گاهی اوقات ساده ترین راه برای احساس کردن شخصیت ها در یک بازی مبارزه ای این است که فقط آنها را امتحان کنید. استریت فایتر 6 دارای مقدار مناسبی از ابزارها است تا به شما چشیدن نحوه بازی شخصیت‌ها را بچشید، از حالت داستان آرکید گرفته تا راهنمای شخصیت‌های اختصاصی. همچنین هنگام سفارشی سازی شخصیت خود در حالت تور جهانی، از هر یک از حرکات آنها تکه هایی می گیرید. هر راهی که برای آشنایی با فهرست انتخاب می کنید، همیشه ارزش دارد که به همه نگاه کنید. تا زمانی که آنها را امتحان نکنید، هرگز نمی‌دانید با چه کسی قرار است کلیک کنید، بنابراین قبل از اینکه به شدت روی یک جنگنده خاص وارد شوید، آماده تجربه آزمایش شخصیت‌ها و تطابق‌ها باشید.

اسکرین شات: کپکام / کوتاکو

روی عناصر اجتماعی نخوابید

اسکرین شات: کپکام / کوتاکو

شخصیت آنلاین و طرح کنترل خود را به کلاسیک تغییر دهید

خاموش کردن مفسر در مسابقات استاندارد به اندازه کافی آسان است، زیرا هنگام تنظیم آنها در منو نشان داده می شود. برای مسابقات آنلاین، باید تنظیمات نبرد خود را باز کرده و به منوی «سایر» تب کنید. فقط کافی است تنظیمات تفسیر را به حالت خاموش تغییر دهید یا آنها را سفارشی کنید تا ببینید آیا می توانید جفتی را که دوست دارید پیدا کنید.

اگر تازه وارد هستید مبارز خیابانی و بر اساس تجربه قبلی مورد علاقه خود را انتخاب نکرده اید، ممکن است تشخیص اینکه می خواهید به عنوان چه کسی بازی کنید دشوار باشد. اگر تجربه قبلی بازی های مبارزه ای داشته اید، ممکن است بر اساس کهن الگوهای شخصیت ها به سمت شخصیت های خاصی جذب شوید. برای مثال، شاید شما معمولاً گراپلر بازی می کنید و دوست دارید نزدیک شوید تا به سمت زنگیف یا مانون جذب شوید.

اگر از کنترل‌های مدرن ساده خوشتان می‌آید، احتمالاً از قبل تنظیم شده‌اید، زیرا بازی به‌طور پیش‌فرض روی آن‌ها در همه حالت‌ها تنظیم شده است. با این حال، اگر چیزی بیشتر در امتداد بازی‌های گذشته می‌خواهید، همانطور که اکثر بازیکنان بازگشته می‌خواهند، باید قبل از شروع مبارزه و در چند جا آن را تغییر دهید. اولین و گسترده‌ترین کلیدی که باید تغییر دهید، در منوی گزینه‌ها در قسمت Controls است، که به شما امکان می‌دهد از کنترل‌های مدرن به کلاسیک برای هر دو بازیکن تغییر دهید. با این حال، به دلایلی، استریت فایتر 6 این تنظیم را برای مبارزات آنلاین خود اعمال نمی کند.

در عین حال، در رایانه شخصی، هیچ پروفایل عملکرد از پیش تنظیم شده ای وجود ندارد و بازی به طور پیش فرض روی 60 فریم بر ثانیه استاندارد است. با این حال، شما همچنین می توانید حداکثر نرخ فریم را به 120 افزایش دهید، که اگر کامپیوتر شما قدرت کافی داشته باشد، توصیه می شود. همچنین حتما رزولوشن بازی را بررسی کنید، که به نظر می رسد به طور پیش فرض 1080p حتی زمانی که یک مانیتور با وضوح بالاتر دارید.

قبل از تصمیم گیری در مورد شخصیت اصلی، به هر شخصیت یک عکس بدهید

در حالی که یک بازیکن رقابتی ممکن است از این تصور ناله کند، آیتم‌های افزایش‌دهنده عملکرد به این موضوع پرداخته می‌شوند استریت فایتر 6حالت تور جهانی مبارزات را متعادل می کند. این موهبت های مصرفی از آیتم های شفابخش گرفته تا علاقه مندان به آسیب و دفاع را شامل می شود و می توانید بدون محدودیت از آنها در مبارزات تور جهانی استفاده کنید. اگر می‌خواهید چالشی داشته باشید، مطمئناً می‌توانید در مبارزات بزرگ بدون التیام یا ضربه زدن به شخصیت‌تان راه خود را ادامه دهید، اما به طور کلی، مقیاس‌های تور جهانی با این توقع مبارزه می‌کنند که شما آیتم‌هایی را در اختیار داشته باشید که با آن‌ها بهبود یا تقویت کنید. برای استفاده از آنها باید بازی را در طول مسابقه متوقف کنید، بنابراین فراموش کردن آن آسان است. اما عادت کنید که حملات خود را خنثی کنید و زمانی که در تنگنا هستید، بهبود پیدا کنید.

آسیاب کردن فقط جنگیدن نیست

برای تغییر طرح کنترل خود برای بازی آنلاین، باید در برخی از منوهای کاملاً نامشخص مانور دهید. با توقف بازی در منوی اصلی یا یک لابی آنلاین و رفتن به نمایه شروع کنید. با این کار، نمایه جنگنده شما ظاهر می شود، که شخصیت اصلی شما را به طور پیش فرض لوک می کند. در گوشه پایین سمت چپ، گزینه‌ای را برای «تنظیمات نبرد» می‌بینید، و اینجا جایی است که می‌توانید شخصیت آنلاین دلخواه خود، تنظیمات همسریابی و طرح‌های کنترل خود را تغییر دهید. به تب Character بروید و تمام شخصیت‌های فهرست را خواهید دید. مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آن چیزی است که در نبردهای آنلاین استفاده می کنید.

به دلایل داستانی، شخصیت شما در تور جهانی با حرکت لوک شروع خواهد شد. همانطور که با شخصیت های دیگر از استریت فایتر 6در طول داستان، می توانید از آنها بخواهید که استاد شما باشند و سبک مبارزه و حرکات ویژه آنها را به شما آموزش دهند. هر چقدر هم که ممکن است عجله در بازی برای یافتن بازی اصلی خود و یادگیری حرکات آنها وسوسه انگیز به نظر برسد، تعادل حالت تور جهانی واقعاً برای شما قابل انجام نیست.

همانطور که اشاره کردم که در کوتاکوبررسی، تور جهانی می تواند یک بازی واقعی باشد. حتی زمانی که به سطحی قابل مقایسه با حریفان خود می رسید، استخر HP آنها اغلب بالاتر از شما خواهد بود و خروجی آسیب آنها نیز خواهد بود. اگر سعی کنید با بولدوزی راه خود را از طریق آن بگذرید و سعی کنید Cammy یا Ryu را پیدا کنید، با سختی ماموریت های داستانی، با سر به دیوارها خواهید زد. من قبل از اینکه درس اصلی خود را پیدا کنم بیشتر از آن چیزی که دوست داشتم از سبک چون-لی به عنوان پایه استفاده کنم، وقت گذاشتم، اما گذاشتن آن زمان کمک کرد تا به استادان بعدی دسترسی پیدا کنم.

از موارد در تور جهانی استفاده کنید

یکی از استریت فایتر 6اضافات بزرگ درایو گیج است که برای مواردی مانند حملات Overdrive (معادل حرکات EX) و پاری شما استفاده می شود. درایو گیج فراوان است و به سرعت پر می‌شود و آسیب‌دیدگی را متوقف می‌کنید، اما مهم است که به هزینه ابزارهای دیگر خود چندان به آن اعتماد نکنید. حفظ حریم شما بیشتر حملات را باطل می کند، اما شما را برای گرفتن یا توانایی هنر انتقادی باز می کند. اگر Drive Gauge را تمام کنید، چه با استفاده بیش از حد از Overdrive یا با فعال نگه داشتن پاری، وارد یک حالت فرسودگی خواهید شد که نه تنها مهارت‌های Drive Gauge را از شما سلب می‌کند، بلکه باعث افزایش بلوک شما می‌شود و شما را در معرض آسیب تراشه قرار می‌دهد. هنگام مسدود کردن موارد ویژه حریف زمانی که در این حالت هستید، Drive Gauge برای بازیابی زمان زیادی طول می کشد و تا زمانی که نوار دوباره پر نشود، نمی توانید از توانایی های مرتبط استفاده کنید. بنابراین، در حالی که ممکن است بخواهید در تمام حرکات سرگرم‌کننده Drive Gauge به HAM بروید، استفاده از آنها با رها کردن بی‌احتیاطی به ناچار شما را گاز می‌گیرد.

ماریسا دیده می شود که می گوید "وقتی بوی نامردی به مشامش می رسد بدخلقی می شود."

چون لی دیده می شود که پای خود را به هوا دراز می کند در حالی که یک مبارز تلاش می کند و موفق نمی شود.

در حالت تور جهانی، یک شخصیت اصلی ایجاد می کنید که مجموعه حرکتی آن از حرکات ویژه ای تشکیل شده است که از فهرست جنگنده های اصلی گرفته شده است. با این حال، در حالی که تجهیزات، حرکات و سطح آواتار سفارشی شما بر نحوه بازی آن‌ها تأثیر می‌گذارد، ظاهر شما نیز بر آن تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، یک کاراکتر کوتاه‌تر ایجاد کنید و آنها یک هیت‌باکس کوچک‌تر خواهند داشت، اما ضربات آنها به این اندازه‌ها نمی‌رسد. اگر یک جانور غول پیکر از یک جنگنده ایجاد کنید، آنها دسترسی بیشتری خواهند داشت، اما پوک های حریفان شما بسیار آسان تر به هم متصل می شوند.

من شخصیتم را شبیه خودم کردم و نگران این نبودم که آیا او از نظر رقابتی قابل دوام است یا نه. و واقعاً، من فکر نمی کنم کسی این کار را انجام دهد. عجیب‌ترین پسر کوچولوی خود را بسازید، یا یک بانوی تنومند بزرگ بسازید که بتواند زنگیف را با مچ پاهایش بالا ببرد. یا شخصیتی بسازید که شبیه شما باشد. آنچه دلتان می‌خواهد را انجام دهید، اما به خاطر داشته باشید که اندازه شخصیت شما بر فاصله و سایر مواردی که در یک دعوا قابل توجه است تأثیر می‌گذارد.

تعدیل سنج درایو کلیدی است

بنا به دلایلی، نسخه های کنسولی از استریت فایتر 6 به‌طور پیش‌فرض به جای «حالت عملکرد»، «حالت وضوح» را انتخاب کنید. این بدان معناست که بازی در حالت‌های خاصی مانند تور جهانی، وفاداری گرافیکی را به نرخ فریم اولویت می‌دهد. بنابراین ممکن است بازی بهتر به نظر برسد، اما با سرعت 30 فریم در ثانیه به جای 60 یکنواخت اجرا می‌شود. هر بازیکن بازی مبارزه‌ای به شما می‌گوید که نرخ فریم همه چیز است و به دلیل اینکه چقدر باید واکنش‌پذیر باشید، باید بر همه چیز اولویت داده شود. بنابراین پس از راه‌اندازی، ابتدا به حالت عملکرد بروید استریت فایتر 6.

اسکرین شات: کپکام / کوتاکو

به یاد داشته باشید که ظاهر فیزیکی شخصیت سفارشی شما بر روی گیم پلی تاثیر می گذارد

ریو و جی پی رو به روی هم در ساحل دیده می شوند.

استریت فایتر 6 حالت‌های زیادی برای بررسی و دستگیره‌هایی برای چرخاندن دارد، تا جایی که اگر ندانید از کجا شروع کنید، ممکن است طاقت‌فرسا به نظر برسد. مریض‌ترین بیماران بازی‌های مبارزه‌ای احتمالا مستقیماً به اتاق تمرین می‌روند تا نکات ظریف مبارز مورد علاقه‌شان را کشف کنند و مسابقات را کشف کنند، اما برای بقیه ما، در اینجا چند نکته برای شروع وجود دارد. کهنه سرباز باتجربه یا فقط در خیابان.