10 چیزی که Diablo 4 به شما نمی گوید

با استفاده از این مواد می توانید ارتقا دهید در حال حاضر تجهیزات کمیاب خود را به افسانهای زره و سلاح در Occultist. این کار با چاپ کردن جنبه‌ها انجام می‌شود – که اصلاح‌کننده‌های چرخ دنده هستند که می‌توانید با تکمیل کردن سیاهچال‌ها در سراسر جهان باز به دست آورید. حتما بررسی کنید لیست جنبه ها و سیاه چال را بیابید که یکی از آن ها به درد کلاس شما می خورد، و سپس از کریستال های حجابی به دست آمده از نجات تجهیزات کمیاب اضافی برای ساختن Legendaries خود استفاده کنید!

هنگامی که شروع به رسیدن به سطوح بالاتر کردید، آغشته کردن Aspects بیشتر از کریستال‌های Veiled هزینه خواهد داشت و باید از هر نوع Legendary Gear یدکی را نجات دهید تا بتوانید افسانه‌های بیشتری را خودتان بسازید.

4 – ابول های زمزمه کننده خود را خرج کنید

در حین صحبت با بازرگانان، فروش تجهیزات کمیاب اضافی که اتفاقاً با بالا رفتن سطح طلای آسان پیدا می‌کنید، می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما برای فروش آن‌ها سریع نباشید. آهنگر که می تواند وسایلی را برای ظاهری جدید حفظ کند، می تواند اقلام کمیاب را نیز برای شانس خوبی برای کسب درآمد نجات دهد. کریستال های محجبه.

هنگام کاوش در مناطق مختلف، معمولاً با چندین نوع مختلف مواجه می شوید رویدادهای جهانی، که چالش‌های سریعی هستند که هر بازیکن نزدیک می‌تواند در آن شرکت کند. تکمیل آنها یک سینه با لوت (و حتی کیفیت بهتر در صورت تکمیل یک هدف اختیاری) و همچنین تعداد انگشت شماری به شما می‌دهد. زمزمه ابول ها. بسته به جایی که رویداد برگزار می‌شود (در فضای باز، در زیرزمین‌ها یا سیاه‌چال‌ها، یا رویدادهای Legion که به بازیکنان زیادی نیاز دارند)، و اگر اهداف Mastery را کامل کنید، می‌توانید برای هر رویدادی که انجام می‌دهید Obols زیادی کسب کنید.

اثرات معجون های اولیه آنقدرها هم شگفت انگیز نیستند، اما آنچه مهم است که توجه داشته باشید این است که تقریباً هر معجونی که می توانید بسازید یا از جوایز دریافت کنید، میزان تجربه ای که به دست می آورید را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. حتی بهتر از آن، این افکت به مدت 30 دقیقه دوام می‌آورد، و استفاده از آن را قبل از رفتن به سیاه‌چال یا انجام بخش بزرگ‌تری از ماموریت‌های داستانی عالی می‌کند. سعی کنید تا حد امکان اثر معجون را حفظ کنید، مگر اینکه بخواهید زمان خود را در شهر به گشت و گذار در مغازه ها بگذرانید یا جایگاه مهارت بعدی خود را انتخاب کنید.

9 – سریعتر از سیاه چال ها خارج شوید

Diablo 4 بیش از هر زمان دیگری پر از شیاطین است و این مناطق گسترده کاوش می تواند هم خطرناک و هم گیج کننده باشد. چه به دنبال تغییر سختی، دریافت کمک در جنگ، یا درک مکانیک‌ها، مواد و ارزهای مختلف آن باشید، ما بزرگترین چیزهایی را که Diablo 4 همیشه به شما نمی‌گوید، گردآوری کرده‌ایم.

1 – چه زمانی می توانم آن کوه را دریافت کنم؟

به راحتی می توان نادیده گرفت که موجودی شما دارای چندین برگه است – و یکی از آنها برای مواد مصرفی مانند معجون ها است که اغلب به عنوان جوایز جستجو به شما داده می شود، اما همچنین می توانید با مراجعه به یک کیمیاگر در اکثر شهرها، در صورت تمایل، تهیه کنید. هنگام کاوش مواد مناسب را پیدا کرد.

اولین گزینه این است که به سادگی منوی شعاعی خود را باز کنید، این کار را می توان در رایانه با نگه داشتن E یا روی کنسول ها با نگه داشتن روی D-Pad انجام داد. در میان Emotes که می‌توانید استفاده کنید، گزینه‌ای به سادگی است “ترک سیاهچال”، که شما را مستقیماً به ورودی واقع در منطقه جهان باز می برد. اگر هنوز مکان‌هایی در این نزدیکی دارید که می‌خواهید کاوش کنید، نیاز به ملاقات با شخصی در بیرون دارید، یا هنوز فضای موجودی زیادی دارید، از این گزینه استفاده کنید.

بخوانید:   تمام 11 برنامه تلویزیونی نتفلیکس لغو شده یا در سال 2023 به پایان می رسد (تا کنون)

منبع: https://www.ign.com/articles/10-things-diablo-4-doesnt-tell-youهنگامی که شکست دادن تمام دشمنان داخل یک Stronghold را کامل کردید و رویداد را به پایان رساندید، مجموعه ای از جوایز تجهیزات دریافت خواهید کرد، اما همچنین ممکن است متوجه شوید که سایت Stronghold به یک سکونتگاه فعال تبدیل خواهد شد، زیرا روستاییان برای ساخت و ساز برمی گردند. منطقه را به مکانی قابل سکونت تبدیل کنید. این بدان معناست که اکنون یک مکان جدید برای استفاده به عنوان کمپ اصلی خواهید داشت، از جمله تجار مختلف برای فروش، یک مکان سفر سریع – به علاوه افزودن احتمالی موارد جدید کوئست های جانبی انجام دهید، و گاهی اوقات حتی ممکن است سیاهچال هایی را کشف کنید که در غیر این صورت قابل دسترسی نیستند.

8 – معجون ها بیش از افزایش آمار ارائه می دهند

اگر شما در سراسر اتفاق می افتد مجسمه های هوازده عجیب با کتیبه‌هایی به سختی خوانا که به اعمال خاصی اشاره می‌کنند، می‌توانید احساسات نشان‌داده‌شده را انجام دهید تا علاقه‌مندان موقت به دست آورید تا به شما در ماجراجویی کمک کنند. به طور مشابه، برخی از Side Quests اغلب معماهایی را مطرح می کنند که در واقع با احساسات مرتبط هستند – مانند راز چشمه ها. هنگامی که آنها می گویند شما به “صبور” نیاز دارید، منظور آنها این است که سعی کنید از شکلک “صبر” استفاده کنید!

6 – درجه سختی جهانی را تغییر دهید

مناطق جهان باز دیابلو حاوی ده ها مجسمه به نام است محراب های لیلیتو تعامل با یکی، آمار شما را افزایش می‌دهد، یا حداکثر تعداد Obols Murmuring را که می‌توانید حمل کنید، افزایش می‌دهد، اما این کار برای همه شخصیت‌های شما انجام می‌شود. تمام جنبه‌های افسانه‌ای که با تکمیل سیاه‌چال‌ها به شما تعلق می‌گیرد نیز در کدکس شما ذخیره می‌شود و هر شخصیتی می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد، حتی اگر کلاس کاراکتر فعلی شما نتواند از آن استفاده کند. در نهایت، با انجام وظایف در هر منطقه از بازی، درآمد کسب خواهید کرد شهرت که تا چندین سطح را افزایش می دهد و به شخصیت فعلی جوایز می دهد و به دیگرانی که خلق می کنید نیز سود می رساند، مانند امتیاز مهارت اضافی یا هزینه های معجون درمانی. حتی اگر یک کاراکتر سطح 1 را در تاریخ بعدی ایجاد کنید، آنها بلافاصله با امتیازات مهارتی اضافی برای تخصیص و تقویت معجون های سلامتی خود شروع می کنند، و تراز کردن شخصیت های جدید را آسان تر می کند!

بخوانید:   دوچرخه‌های Trek با دوچرخه‌هایی که با استفاده از پردازنده‌های گرافیکی NVIDIA طراحی شده‌اند در تور دو فرانس رقابت می‌کنند.

راهنمای بیشتر Diablo 4