12 کوتاه ترین بازی جهان باز برای بازی در سال 2023

وقتی به طور کامل در یک بازی جهان باز غوطه ور می شوید، احساس باورنکردنی است. خواه غرب وحشی وسیع باشد یا جهان های جادویی گسترده، چیزهای زیادی برای دیدن، کاوش و تعامل با آنها وجود دارد. امسال شاهد ورود بازی‌های جدید هیجان‌انگیزتری نیز خواهیم بود، از The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom تا Starfield. اما پرش به یک بازی جهان باز جدید اغلب مستلزم این است که زمان زیادی را برای کار کردن با آن کنار بگذارید، و اگر 50 ساعت برای صرف ذخیره جدید ندارید، به دانستن بازی‌های جهان باز کوتاه‌تر کمک می‌کند. که خیلی وقت شما را نمی گیرد.

در این لیست، 12 بازی برتر جهان باز را جمع آوری کرده ایم چه مدت به ضرب و شتم، برای کمک به شما برای یافتن سریع چیزی برای عبور. برای تکمیل داستان های اصلی خود، این بازی ها از کمی بیش از یک ساعت تا حدود هفت ساعت متغیر هستند. آنها همچنین طیف گسترده ای از تجربیات را ارائه می دهند، از هند کوتاه و شیرین گرفته تا بسط های اکشن ستاره ای برای بازی هایی که قبلاً می شناسید و دوست دارید. با شروع از کوتاه ترین بازی جهان باز در سایت How Long to Beat، در اینجا لیست ما از 12 کوتاه ترین بازی جهان باز برای بازی در سال 2023 آمده است.

  • زمان شکست: به طور متوسط ​​1 ساعت و 20 دقیقه برای داستان اصلی
  • بستر، زمینه: موجود در کامپیوتر، پلی استیشن 3، پلی استیشن ویتا (توجه: متأسفانه در PS Store نیست)

اگر یک ساعت برای کشتن وقت دارید و به دنبال چیزی ساده برای گذراندن زمان هستید، به دنبال پروتئوس نباشید. این بازی فقط به شما نیاز دارد که در اطراف پرسه بزنید، به صداهای دنیای اطراف خود گوش دهید و تغییرات فصل را تماشا کنید. ما مرور آن را “یک آزمایش شادی بخش در کاوش از ابتدا تا انتها – حتی اگر بسیار بسیار کوتاه مدت باشد.” آنها همچنین توضیح می‌دهند که «زیبایی در سادگی بی‌نظیر پروتئوس» وجود دارد، که آن را برای کسانی که می‌خواهند راحت بنشینند، استراحت کنند و از مناظر پیکسلی آن لذت ببرند، مناسب است. تکمیل آن نیز تنها کمی بیش از یک ساعت طول می کشد.

  • زمان شکست: به طور متوسط ​​1 ساعت و 29 دقیقه برای داستان اصلی
  • بستر، زمینه: موجود در کامپیوتر

مانند بازی های جهان باز ساده (و بسیار بسیار کوتاه)، Copoka یک بازی مستقل کوچک است که شما را به سفری می برد که در آن به عنوان یک پرنده در حال پرواز در یک شهر بازی می کنید. همچنین می‌توانید به مکالماتی که در شهر در زیر می‌آید گوش دهید، اما عمدتاً برای پرواز در اطراف و کاوش است. داستان اصلی آن فقط حدود یک ساعت و نیم طول می‌کشد تا کامل شود، یا اگر می‌خواهید آن را به طور کامل کامل کنید، دو ساعت طول می‌کشد، بنابراین می‌توانید به راحتی آن را در یک شب از لیست خود حذف کنید.

بخوانید:   چین: حفظ روابط خوب میان پکن و دهلی نو به سود طرفین است

از بازی کردن با پرنده گرفته تا سیاهگوش، Shelter 2 شما را به بازی به عنوان یک سیاهگوش مادر در تلاش برای محافظت از نوزادان خود در بیابان برفی دعوت می کند. این دارای یک سبک هنری دوست داشتنی و یک دنیای باز بزرگ برای پرسه زدن است، با یک داستان اصلی که برای تکمیل آن حدود دو ساعت طول می کشد. با این حال، اگر می‌خواهید یک تکمیل‌کننده با آن باشید، (به طور متوسط) بیش از 13 ساعت طول می‌کشد تا همه چیز را در آن انجام دهید.

آیا تا به حال دوست داشته اید که یک عکاس برای سگ ها باشید؟ منظورم این است که چه کسی نمی خواهد باشد؟ و خوشبختانه، Pupperazzi به شما این فرصت را می دهد که دقیقاً این کار را انجام دهید. در دنیای باز آن پرسه بزنید و از تمام توله های شیرینی که در طول مسیر با آنها روبرو می شوید عکس بگیرید. این یک بازی سریع نیز هست، به طور متوسط ​​فقط کمی بیش از دو ساعت طول می کشد تا داستان اصلی آن تمام شود، بنابراین می توانید به راحتی یک شب را صرف تکمیل مهارت های عکاسی خود در حین نوازش سگ های زیبا کنید. کامل، درست است؟

و اگر دوست دارید دنیای عکاسی از سگ ها را پشت سر بگذارید، شاید به بازی ای مانند Sludge Life علاقه مند شوید، جایی که به عنوان یک برچسب زنی به نام Ghost بازی می کنید. در این بازی، زمین بازی جهان باز شما جزیره‌ای آلوده است که می‌توانید آن را کشف کنید و برای خود نامی بسازید. داستان اصلی تنها دو ساعت و نیم طول می‌کشد، اما اگر می‌خواهید تمام آنچه را که Sludge Life ارائه می‌دهد کامل کنید، نزدیک به پنج ساعت طول می‌کشد.

  • زمان شکست: به طور متوسط ​​2 ساعت و 36 دقیقه برای داستان اصلی
  • بستر، زمینه: موجود در کامپیوتر، پلی استیشن 4

برای زمانی که از آلودگی Sludge Life خسته می شوید، می توانید هوای تازه تری را در Grow Home پیدا کنید. این یک بازی کوچک شیرین و کوتاه است که در آن شما به عنوان رباتی به نام BUD (که مخفف Botanical Utility Droid) است که در ماموریت نجات سیاره خود است، بازی می کنید. پس از آزادی، ما مرور بیان کرد که “بخصوص طولانی، متراکم یا حتی عمیق نیست”، اما “در پوست خودش کاملا راحت است، و این باعث می شود که بازی لذت بخش باشد.” تکمیل آن خیلی زمان بر نخواهد بود، زیرا داستان اصلی کمی بیش از دو ساعت و نیم طول می کشد، در حالی که رسیدن به 100% حدوداً هشت ساعت طول می کشد.

  • زمان شکست: به طور متوسط ​​3 ساعت و 12 دقیقه برای داستان اصلی
  • بستر، زمینه: موجود در کامپیوتر
بخوانید:   نقش مهم این است که امشب یک شات ویژه Tears of the Kingdom Tabletop را انجام دهید

اگر مشتاق اکتشاف سیارات بیشتر هستید، Lost Nova ماجراجوی جوانی به نام میا را دنبال می‌کند که تصادف می‌کند در سیاره‌ای بیگانه فرود می‌آید و کشتی خود را نیازمند تعمیر می‌یابد. در طول بازی، سیاره را کاوش می‌کنید، دوستان جدیدی پیدا می‌کنید، مواد را نجات می‌دهید، صنایع دستی و تجارت برای تعمیر کشتی خود انجام می‌دهید. برای تکمیل داستان اصلی، به بیش از سه ساعت زمان نیاز دارید، و اگر می‌خواهید همه چیزهایی را که Lost Nova ارائه می‌دهد ببینید، حدود هفت ساعت طول می‌کشد.

اگر شخصیت‌های دوست‌داشتنی به راحتی شما را به دست می‌آورند، مطمئناً عاشق لیل گیتور از بازی Lil Gator هستید. این بازی ماجراجویی مضحک و زیبا شما را در حال پرسه زدن و کاوش در یک جزیره کوچک می بیند که در آن می توانید دوستان جدیدی پیدا کنید و بدهای مقوایی را که سر راه شما قرار می گیرند شکست دهید. حتی ما بود بازی ماه در IGN Plus در ماه مارس! فقط حدود سه ساعت و نیم طول می‌کشد تا داستان اصلی را کامل کنید، اما اگر می‌خواهید یک بازی 100% کامل را انجام دهید، کمی بیش از پنج ساعت طول می‌کشد.

اگر هوس یک بازی جهان باز با زیاد بیشتر از بازی Lil Gator، به Far Cry 3: Blood Dragon نگاه نکنید. این بسط مستقل برای Far Cry 3 با ما یک سواری وحشیانه است مرور در آن زمان توضیح داد که، “هیچ کس با عقل درست خود چیزی به اندازه Far Cry 3: Blood Dragon به طرز شگفت انگیزی پوچ خلق نمی کند – بنابراین خوشحالم که یکی از مسئولین Ubisoft حداقل کمی دیوانه است.” در این بازی به عنوان گروهبان رکس «پاور» کلت بازی کنید و دنیا را نجات دهید. بیش از چهار ساعت و نیم طول می کشد تا داستان اصلی و تقریباً نه ساعت تمام شود.

اگرچه به اندازه Far Cry اکشن نیست، No Straight Roads: Encore Edition هنوز گیم پلی هیجان انگیزی را ارائه می دهد. این بازی کوچک شما را به شهر وینیل می برد، جایی که یک گروه راک تشکیل می دهید تا امپراتوری EDM، NSR را نابود کنید. همچنین دارای نبردهای ریتمی است که شما را در نبرد با رئیس هر ناحیه نگه می دارد. داستان اصلی حدوداً پنج ساعت طول می‌کشد تا کامل شود، و شرکت در این نبرد گروه‌ها برای کامل شدن 100% حدود 24 ساعت طول می‌کشد.

بخوانید:   «Sneaky Sasquatch»، «Real Racing 3»، «Marvel Future Fight»، «Merge Mansion» و موارد دیگر – TouchArcade

مطابق با ژانر اکشن، Retro City Rampage DX چیزهای زیادی برای ارائه دارد اما در قالب 8 بیتی. این بازی بازی‌هایی مانند سری Grand Theft Auto را تقلید می‌کند و با حالت داستانی کامل، بیش از 60 ماموریت، بیش از 40 چالش آرکید و موارد دیگر همراه است. این دنیای بزرگی برای کشف است، اما زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. داستان اصلی فقط حدود پنج ساعت و نیم طول می کشد، در حالی که تکمیل 100٪ حدود هجده ساعت و نیم طول می کشد.

  • زمان شکست: به طور متوسط ​​7 ساعت و 11 دقیقه برای داستان اصلی
  • بستر، زمینه: موجود در پلی استیشن 4

این بازسازی Shadow of the Colossus در سال 2005 یک بازی دنیای باز فوق‌العاده و ضروری برای کسانی است که می‌خواهند چیزی کوتاه و هیجان‌انگیز داشته باشند. پس از انتشار، امتیاز 9.7 را از ما دریافت کرد بازبین به لطف “کنترل های بهبود یافته، عملکرد و زیبایی گرافیکی محض” آن را “بی نظیر” می نامند. داستان اصلی آن فقط بیش از هفت ساعت طول می‌کشد تا کامل شود، اما اگر می‌خواهید برای یک بازی کامل‌کننده وارد شوید، تقریباً بیست و شش ساعت طول می‌کشد.

بهترین بازی‌های جهان باز کوتاه بازبینی شده

اگرچه به ندرت پیش می‌آید که بازی‌ها به بالاتر از Shadow of the Colossus 9.7 برسند، بازی‌های دیگری نیز در این فهرست وجود دارند که همچنان امتیازات بالایی را کسب کرده‌اند. به عنوان مثال، پروتئوس از ما امتیاز 8.5 گرفت و به عنوان “یک گریز زیبا از سنت های بازی” مورد تحسین قرار گرفت. Grow Home دیگری است که به دلیل “شخصیت جذاب، فیزیک خوب و کنترل های رضایت بخش” امتیاز 8.8 را به دست آورده است.

Far Cry 3: Blood Dragon نیز در قالب 8 مورد تحسین ما قرار گرفت و منتقد ما آن را “یک تیرانداز دیوانه و خنده دار که لیاقت بازی کردن را دارید” نامید. این الحاق یکی از بهترین بازی‌های Far Cry است و در این فرنچایز نیز محبوب است و ارزش زمان بازی را دارد.

هانا هولیهان یک نویسنده مستقل است که با تیم های راهنما و تجارت اینجا در IGN کار می کند.

منبع: https://www.ign.com/articles/shortest-open-world-games