1992-بازی اکشن «King of the Monsters 2» منتشر شده ACA NeoGeo از SNK و Hamster اکنون در iOS و اندروید منتشر شده است – TouchArcade

می توانید خرید کنید King of the Monsters 2 ACA NeoGeo در فروشگاه App برای iOS اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا. مانند نسخه‌های قبلی روی موبایل، این هزینه نیمی از آنچه روی کنسول‌ها انجام می‌شود، ۳.۹۹ دلار است. من هنوز امیدوار هستم که SNK یک بسته نرم افزاری برای ارائه بازی های خاص در این سری با تخفیف برای بازیکنان موبایل ارائه دهد. اکنون تعداد زیادی برای داشتن یک باندل کامل وجود دارد، اما داشتن چند بسته سری خوب خواهد بود.

اگر هنوز نام این سری را نشنیده‌اید یا آن را در حال اجرا روی موبایل ندیده‌اید، Shaun بیشتر نسخه‌های منتشر شده در سری ACA NeoGeo را در iOS بررسی کرده است. بررسی های او را برای سنگوکو 2 اینجا، شکارچی برتر رادی و کتی اینجا، Samurai Shodown IV اینجا، Alpha Mission II اینجا، حلزون فلزی 5 اینجا، سربازان شوک اینجا، NAM-1975 اینجا، تیغه زد اینجا، متحیر اینجا، پادشاه مبارزان 2002 اینجا، مسابقات بزرگ گلف اینجا، پادشاه هیولاها اینجا، گزینه آخر اینجا، Aero Fighters 2 اینجا، مبارزه سوزان اینجا، ارتش روبو اینجا، ملت جهش اینجا، جن ستاره های چشمک زن اینجا، آئرو فایترز 3 اینجا، جزیره ماقبل تاریخ 2 اینجا، سنگوکو 3 اینجا، Samurai Shodown III اینجا، خلبانان ارواح اینجا، برنده سهام اینجا، بیسبال ستاره های حرفه ای اینجا، بازیکنان برتر گلف اینجا، مبارزه با نینجا اینجا، قهرمان سواری اینجا، سلطنت وحشی اینجا، و سوپر جاسوس اینجا. به وب سایت رسمی این سریال در موبایل مراجعه کنید اینجا. نسخه اخیر مورد علاقه شما از ACA NeoGeo چیست و آیا نسخه امروز را می پسندید؟

بخوانید:   تایوان مدعی ورود ۶ هواپیمای نظامی چین به قلمرو هوایی این کشور شد

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/19/king-of-the-monsters-2-mobile-release-download-out-now-iphone-android-controller-2-player-coop-snk-hamster/

به دنبال چند نسخه اخیر از جمله تراش رالی و برنده سهام 2 بازی اکشن منتشر شده در سال 1992 King of the Monsters 2 از SNK به عنوان جدیدترین نسخه سری ACA NeoGeo بر روی iOS و Android منتشر شده است. King of the Monsters 2 در سال 1992 شروع به کار کرد و از شما خواستم یکی از 3 هیولا را برای مقابله با بیگانگان در سراسر جهان انتخاب کنید تا پادشاه هیولاها شوید. همچنین شامل حالت همکاری 2 بازیکن و حالت مقابل است. King of the Monsters 2 در حال حاضر شامل ویژگی های معمول در نسخه های ACA NeoGeo Hamster در تلفن همراه است. با وجود تعداد زیادی بازی ACA NeoGeo در iOS، Shaun یک ویژگی در اینجا نوشت که 10 بازی برتر این سری را در تلفن همراه پوشش می دهد. اسکرین شات از نسخه اندروید King of the Monsters 2 زیر است: