20 بازی محبوب اندروید برای بازی در حال حاضر (مه 2023)

یکی از مزایای داشتن یک گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی، انتخاب بزرگتری از بازی‌های موبایل در مقایسه با آیفون اپل است. Google با انواع برنامه‌ها و بازی‌هایی که می‌توانید دانلود کنید به اندازه اپل محدود نیست، بنابراین همیشه طیف وسیع‌تری از تجربه‌های بازی را خواهید داشت.

با این حال، میلیون‌ها میلیون اپلیکیشن برای بازی در آن وجود دارد فروشگاه Google Play، بنابراین پیدا کردن یک مکان خوب برای شروع ممکن است ترسناک باشد. اینجاست که ما وارد می شویم.

پرش به:

ما را جمع کردیم 10 برتر رایگان و 10 برتر پرداخت شده بازی (در مجموع 20) برای دستگاه تلفن همراه اندروید شما. بنابراین، چه دوست داشته باشید بازی‌های پازل ساده و در عین حال چالش برانگیز، بازی‌های استراتژی عمیق MMO (آنلاین چند نفره عظیم) یا فقط به دنبال چیزی سرگرم‌کننده برای بازی کردن هر چند وقت یک‌بار، در زیر مجموعه‌ای عالی از بازی‌ها را خواهید دید که ارزش بازی کردن را دارند. :

TL;DR – اینها محبوب ترین بازی های اندروید هستند

بازی های رایگان اندروید

بازی های پولی اندروید

محبوب ترین بازی های رایگان

انحصار برو!  یکی از محبوب ترین بازی های اندروید است

انحصار برو! یکی از محبوب ترین بازی های اندروید است

1. انحصار برو!

انحصار برو! به چند دلیل یکی از محبوب ترین بازی های اندروید است، این یک بازی کلاسیک است که بازی کردن آن آسان، یادگیری سریع و فقط سرگرم کننده است. این همان “برو!” نسخه بازی تخته‌ای که سریع‌تر و بی‌رحم‌تر است، به جای اینکه فقط حریفان خود را ورشکست کنید، باید دارایی‌های آنها را نیز در این بازی موبایلی بدون زندانی از بین ببرید.

2. 2248 – بازی پازل اعداد

برنامه 2248 – بازی پازل شماره برداشتن و یادگیری آن آسان است، اما تسلط بر آن دشوار است. این یک بازی پازل کش رفتن و مسابقه است که در آن شما اعداد یکسان را مطابقت داده و ادغام می‌کنید تا سطحی را پاک کنید.

به عنوان مثال: اگر چهار بلوک از شماره دو را مطابقت دهید، چهار بلوک در یک بلوک شماره هشت ادغام می‌شوند و سپس سعی می‌کنید آن را با بلوک‌های شماره هشت دیگر اطراف آن مطابقت دهید، و غیره و غیره به ترتیب. هر چه بیشتر مطابقت داشته باشید و ادغام کنید، بیشتر می توانید سطوح را پاک کنید.

3. Roblox

روبلوکس جامعه آنلاین نهایی است! این برنامه‌ای است که بازی‌ها و رسانه‌های اجتماعی را ترکیب می‌کند که در آن می‌توانید بازی‌ها و تجربیات خود را ایجاد کنید، بازی‌های دیگر ساخته‌شده توسط بازیکنان را کشف کنید و تقریباً هر چیزی را که آنها تصور می‌کنند بسازید. همچنین یک فضای مجازی است که در آن می توانید با دیگران ملاقات و چت کنید.

4. رویال کبریت

پادشاهی را نجات دهید! رویال کبریت یک بازی پازل سه تایی است که در آن آیتم های سلطنتی را با سطوح پاکسازی برای نجات پادشاه رابرت مطابقت می دهید. پس از پاک کردن یک سطح، سکه هایی برای ارتقا، تزئین و بازسازی پادشاهی خود دریافت می کنید.

بخوانید:   بررسی Evil Dead Rise: گور پر جنب و جوش برای بیماران ترسناک شاد

5. Attack Hole – بازی Black Hole

شی در سوراخ حمله این است که یک سیاهچاله را جابجا کنید تا تعداد زیادی گلوله، گلوله تفنگ ساچمه ای، نارنجک، اسلحه و سلاح های بیشتر را ظرف 20 ثانیه ببلعید. هرچه سریعتر قورت دهید، سوراخ بزرگتر می شود و بیشتر و بیشتر می مکد. در بین هر سطح، شما باید از مهمات و سلاح هایی که جمع آوری کرده اید برای از بین بردن رئیس بزرگ استفاده کنید. اگر او را پایین بیاورید، امتیاز و سکه های بیشتری برای ارتقا و زمان طولانی تر برای پاک کردن سطح بعدی دریافت می کنید.

6. Hide and Go Seek: Monster Hunt

Hide and Go Seek: Monster Hunt یک بازی ساده پنهان کاری با گروهی از دوستان است، فقط شما را در یک اتاق قرار می دهند و سپس به وسیله ای تبدیل می کنید که متعلق به آن اتاق خاص است – مانند یک رول دستمال توالت در حمام. هدف بازی مخفی ماندن در دید ساده است، زیرا یک هیولای نارنجی بزرگ سعی می کند شما را پیدا کند و بخورد.

7. Camo Sniper

دشمن گریزان و باهوش است، بنابراین اگر می خواهید بهترین باشید، باید آنها را ردیابی کنید و به آنها شلیک کنید. تک تیرانداز کامو یک بازی تیراندازی اول شخص است که در آن زمین را به دنبال سربازان دشمن از طریق یک تیرانداز از خفا بررسی می کنید. با این حال، سربازان طوری طراحی شده اند که به طور یکپارچه با پس زمینه ترکیب شوند. برای برنده شدن در این بازی باید چشمی تیزبین و انگشت ماشه ثابت داشته باشید.

8. Block Blast Adventure Master

Block Blast Adventure Master یک بازی پازلی است که ترکیبی از یک بازی بلوک سنتی و یک بازی شبکه ای است. فقط بلوک ها را در مربع قرار دهید تا یک خط ثابت ایجاد شود. هنگامی که یک خط ایجاد می شود، ناپدید می شود تا فضای بیشتری برای بلوک ها ایجاد شود. آن را به عنوان یک نسخه کشیدن و رها کردن تتریس بدون ریزش بلوک ها در نظر بگیرید.

9. Honkai: Star Rail

از توسعه دهنده بازی HoYoverse، هنکای: راه آهن ستاره یک RPG (بازی نقش آفرینی) مبتنی بر فانتزی فضایی است که شامل سفر در سراسر کهکشان با Astral Express است، در حالی که شما به سیارات دوردست سفر می کنید و همراهان جدیدی را برای متوقف کردن “Fragmentum” شیطانی و فاسد ملاقات می کنید.

10. شوق آشپزی: بازی رستوران

از طریق غذاهایی که تهیه می‌کنید، می‌پزید و در آن سرو می‌کنید، به دنیا سفر کنید شوق آشپزی: بازی رستوران برای اندروید. این یک بازی رستورانی است که در آن به عنوان یک سرآشپز حرفه ای در رتبه های آشپزخانه رشد می کنید. در شهر نیویورک همبرگر درست کنید، در پاریس شیرینی های فانتزی درست کنید، غذاهای خوش طعم گوشت را در ریو کباب کنید تا مهمانان خود را از ایجاد کسب و کار و ارتقای آشپزخانه خود راضی نگه دارید.

محبوب ترین بازی های پولی

Minecraft همچنین محبوب ترین بازی گوشی برای آیفون است

Minecraft همچنین محبوب ترین بازی گوشی برای آیفون است

1. Minecraft (7 دلار)

با 7 دلار، ماین کرافت جایی است که می توانید در هر جایی کاوش کنید و هر چیزی را در یک بازی sandbox باز بسازید. سفر و تجربه شما به شما بستگی دارد! شما می توانید از بلوک ها، اقلام و مواد دیگر برای ساختن خانه یا دهکده خود استفاده کنید، در حالی که می توانید سلاح هایی برای دفاع از خانه خود یا شکار حیوانات برای خوردن یا مزرعه بسازید. بازی فقط به تخیل شما محدود می شود.

2. Bloons TD 6 (7 دلار)

از خانه خود در برابر حمله به “Bloons” در آن دفاع کنید Bloons TD 6 برای 7 دلار می‌توانید از ارتشی از میمون‌های قهرمان، سازه‌ها، برج‌ها، پل‌ها و وسایل دیگر استفاده کنید تا از حرکت «بلون‌های» بالون‌مانند از یک طرف نقشه به سمت دیگر جلوگیری کنید. هر چه تعداد Bloon های بیشتری را پخش کنید، سکه های بیشتری برای ارتقاء، زندگی اضافی و موارد دیگر می سازید.

بخوانید:   کارگردان Paranormasight می‌گوید ساخت یک رمان بصری همیشه یک "کار درهم و برهم" است.

3. انحصار – بازی رومیزی کلاسیک (4 دلار)

بازی تخته کلاسیک را انجام دهید انحصار در تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی خود با قیمت 4 دلار. شما می‌توانید به‌عنوان نمادهای بازی کلاسیک – مانند ماشین، کلاه برتر، کشتی جنگی و غیره- بازی کنید، در حالی که در سراسر هیئت سفر می‌کنید و ملک می‌خرید، خانه‌ها و هتل می‌سازید و از طریق Monopoly Money اجاره می‌گیرید. هدف بازی ورشکستگی همه است، بنابراین شما تنها برنده اکثر پول ها و دارایی ها هستید.

4. باب اسفنجی شلوار مربعی: نبرد برای پایین بیکینی (با قیمت 1 دلار به فروش می رسد 10 دلار)

در فروش به قیمت 1 دلار (10 دلار بود)، باب اسفنجی شلوار مربعی: نبرد برای پایین بیکینی یک بازی ویدئویی ماجراجویی پلتفرم دیوانه است که در آن به عنوان باب اسفنجی، پاتریک یا سندی بازی می‌کنید و سعی می‌کنید بیکینی باتم را از دست انواع روبات‌های قاتل نجات دهید.

5. Incredibox (5 دلار)

از بازی‌سازان فرانسوی So Far So Good، Incredibox-که در فروشگاه Google Play به قیمت 5 دلار است- برنامه ای است که ترکیبی از یک برنامه موسیقی و یک برنامه بازی است که در آن می توانید موسیقی خود را بسازید. فقط ضربات، جلوه‌ها، ملودی‌ها و حتی صداها را بکشید و رها کنید تا یک آهنگ هیپ‌هاپ پر جنب و جوش با تصاویر و انیمیشن‌های چشمگیر و تازه ایجاد کنید.

6. Garten of Banban 2 (3 دلار)

با 3 دلار، باغ بانبان ۲ یک بازی ترسناک بقا است که در یک مرکز زیرزمینی زیر کلاس مهد کودک Banban اتفاق می افتد. شما وظیفه دارید حقیقت را در پشت فضای خالی مشکوک بیابید، در حالی که سعی می کنید زنده بمانید و اسرار پنهان آن را کشف کنید.

7. Stardew Valley (5 دلار)

با بیش از 50 ساعت گیم پلی، Stardew Valley-که 5 دلار قیمت دارد- یک بازی شبیه سازی مزرعه است که دارای عناصر نقش آفرینی جهان باز است. در شهر پلیکان، شما یک خانه کوچک و یک قطعه زمین را از پدربزرگ خود به ارث می برید. سپس شما وظیفه دارید زمین را پاکسازی کنید تا مزرعه ای پر از انواع دام و محصول پرورش دهید. هنگامی که آماده برداشت هستید، کالاهای خود را می فروشید تا مزرعه و تجارت خود را با ارتقاء، حیوانات و محصولات بیشتر گسترش دهید.

8. Brotato: Premium (5 دلار)

مسلح به شش سلاح همزمان، بروتاتو: پریمیوم یک تیرانداز از بالا به پایین عرصه است که در آن شما به عنوان یک سیب زمینی بدجنس بازی می کنید که با امواج بیگانگان مبارزه می کند. هدف این بازی دفع تهدیدات است تا زمانی که جوخه شما را از یک دنیای بیگانه نجات دهد، در حالی که شما سلاح های منحصر به فردی را برای زنده ماندن می سازید و می سازید. برای 5 دلار بد نیست.

9. مقالات، لطفا (5 دلار)

با 5 دلار، کاغذها لطفا یک بازی شبیه سازی پازل است و در شهری مرزی به نام گرستین پس از یک جنگ شش ساله طولانی بین دو کشور خیالی اروپایی، آرستوتزکا کمونیست و همسایه کولچیا اتفاق می افتد. آن را مانند آلمان شرقی و آلمان غربی پس از جنگ جهانی دوم در نظر بگیرید.

شما به عنوان یک افسر مهاجرت مسئول افرادی که از Kolechia وارد سمت Arstotzkan می شوند بازی می کنید، در حالی که باید قاچاقچیان مخفی، جاسوسان و تروریست ها را فقط با استفاده از اسناد و اثر انگشت در مرز بررسی کنید و از ورود آنها جلوگیری کنید.

بخوانید:   عناوین روزنامه‌های جهان؛سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد دلاری ریاض دربانک مرکزی ترکیه

10. Terraria (5 دلار)

Terraria– که در فروشگاه Google Play به قیمت 5 دلار است – یک بازی اکشن-ماجراجویی دوبعدی سندباکس است که در آن می توانید حفاری کنید، بجنگید، کاوش کنید، استخراج کنید، زنده بمانید و دنیای خود را بسازید. این عناصر پلتفرمینگ و اکتشاف را ترکیب می کند، در حالی که به عنوان ترکیبی بین Metroid و Minecraft توصیف می شود.

در بازی های اندروید به دنبال چه چیزی باشید

را فروشگاه Google Play مکانی اصلی است که کاربران اندروید بازی هایی را با نزدیک به چهار میلیون برنامه در دسترس پیدا کرده و دانلود می کنند. شاید جستجو برای بازی‌ها دلهره‌آور به نظر برسد، اما محبوب‌ترین بازی‌های گوگل رایگان و پرداخت شده لیست بازی ها مکان خوبی برای شروع هستند. در اینجا آنچه را که باید در بازی های اندروید جستجو کنید آورده شده است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که ببینید آیا بازی موبایلی که می خواهید بازی کنید با دستگاه اندروید شما سازگار است یا خیر. اکثر برنامه‌های موجود در فروشگاه Google Play نیاز دارند که گوشی هوشمند شما حداقل نسخه اندروید 4.4 KitKat را اجرا کند – که در اکتبر 2013 منتشر شد. ممکن است دستگاه‌های تلفن همراه قدیمی‌تر نتوانند اکثر بازی‌های مدرن را اجرا کنند.

همچنین باید در نظر بگیرید که چه مقدار فضای ذخیره سازی در دستگاه شما موجود است. در حالی که برخی از بازی ها حجم فایل های کوچکی دارند که تنها چند صد مگابایت است، برخی دیگر نیز حجم فایل های بسیار بزرگی تا 20 گیگابایت دارند. خوشبختانه، دستگاه‌های اندرویدی وجود دارند که با یک اسلات کارت توسعه داخلی طراحی شده‌اند. اگر فضای خالی‌تان تمام شد، همیشه می‌توانید یک کارت microSD را برای اضافه کردن فضای ذخیره‌سازی اضافه کنید. اما اگر دستگاه شما اسلات توسعه ندارد، باید چند برنامه، عکس یا ویدیو را حذف کنید تا مقداری فضا آزاد شود یا کلاً یک گوشی هوشمند جدید با ظرفیت بیشتر تهیه کنید.

در همین حال، در مورد قیمت، فروشگاه گوگل پلی بازی ها را به دو دسته رایگان و پولی تقسیم می کند. و در حالی که بازی رایگان به نظر می رسد خود توضیحی است، به این معنی نیست که این بازی ها کاملا رایگان هستند. نسخه‌های رایگان بازی‌ها ممکن است دارای وقفه‌های تجاری یا محدودیت‌هایی برای گیم‌پلی باشند، در حالی که خریدهای درون‌برنامه می‌توانند محدودیت‌ها را ارتقا یا حذف کنند. مثلا: شوق آشپزی: بازی رستوران شامل خریدهای درون برنامه ای برای آیتم ها و بسته های اضافی است، اما برای انجام این بازی نیازی به خرید نیست.

علاوه بر این، اکثر بازی‌های پولی در دستگاه اندرویدی شما به طور کامل آنلاک دانلود می‌شوند. اما، ممکن است شامل خریدهای درون برنامه ای برای ارتقاء نیز باشد. مثلا: انحصار خریدهای درون برنامه ای برای باز کردن نسخه های ویژه بازی دارد. همچنین یک اشتراک بازی به نام وجود دارد Google Play Pass برای کاربران اندروید بازی‌های موجود برای این سرویس شامل تبلیغات صفر و خرید درون‌برنامه‌ای است، بنابراین می‌توانید بدون محدودیت با ۵ دلار در ماه بازی کنید.

در نهایت، مهمترین چیز در مورد انتخاب یک بازی اندروید این است که آیا بازی سرگرم کننده است. چه بخواهید چند دقیقه یا ساعت‌ها به بازی آن در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بپردازید، بازی‌ها باید مانند یک چالش سرگرم‌کننده و همه‌جانبه به نظر برسند.

بازی های آینده اندروید

آیا نمی دانید چه بازی های جدیدی در اندروید عرضه می شوند؟ بزرگترین بازی های اندروید آینده را برای جدیدترین ها ببینید.

همچنین مشاهده کنید: 20 بازی محبوب آیفون در حال حاضر.

رودی اوبیاس نویسنده و ویراستار مستقل فناوری IGN است که در همه محصولات اپل تخصص دارد.

منبع: https://www.ign.com/articles/most-popular-android-games