5 نکته برای زنده ماندن در Zelda: Tears of the Kingdom

یکی از واضح‌ترین راه‌ها برای کاهش احتمال مرگ، تهیه ظروف قلب بیشتر است. شما می توانید این کار را با تمرکز بر یافتن هر چه بیشتر مکان های حرم و تکمیل پازل های درون آن انجام دهید. هنگامی که به اندازه کافی نور برکت دارید تا سلامتی خود را به میزان معقول تری افزایش دهید، لینک باید بتواند چند ضربه دیگر را بدون اینکه فوراً خراب شود، انجام دهد.

اگرچه می توانید ظرفیت استقامت خود را نیز افزایش دهید، احتمالاً بهتر است ابتدا روی گسترش قلب خود تمرکز کنید. در صورت نیاز همیشه می توانید استقامت خود را با وعده های غذایی و اکسیر تکمیل کنید.

کمی زره ​​مناسب را زودتر تهیه کنید

استفاده از توانایی Ultrahand در نبرد نیاز به تفکر و استراتژی دارد، اما اگر به طور مؤثر آن را ترکیب کنید، باید بتوانید بدون نیاز به مبارزه مستقیم با حریفان سرسخت‌تری مقابله کنید.

یکی از توانایی های جدید لینک برای افزایش مستقیم قدرت رزمی شما عالی است. فیوز به شما امکان می دهد حتی یک چوب ساده را به یک سلاح مناسب تبدیل کنید که واقعاً می توانید با آن مبارزه کنید. با این حال، به راحتی می توان فراموش کرد که شما می توانید بیشتر از سلاح های غوغا فیوز انجام دهید. افزودن قابلیت‌های اضافی به سپر و تیرهایتان می‌تواند تا حد زیادی قدرت رزمی شما را بدون نیاز به نزدیکی و شخصی افزایش دهد.

بخوانید:   کارت پوکمون نادر دهه 90 Pikachu به قیمت 300000 دلار به فروش می رسد

یکی از بزرگترین مزایای لینک این است که می تواند طوفان درست کند. با بهترین دستور العمل ها و اکسیرها می توانید قدرت حمله، امتیاز دفاعی خود را افزایش دهید و حتی به طور موقت ظرفیت قلب خود را افزایش دهید. شما باید مواد تشکیل دهنده صحیح را پیدا کنید و ترکیبات مناسب را بیابید، اما وقتی این کار را انجام دادید، این وعده های غذایی و اکسیرها می توانند شانس شما را برای زنده ماندن در برخوردهای سخت بسیار افزایش دهند.

برای راهنمایی در مورد اینکه چه چیزی درست کنید، می توانید راهنمای دستور العمل های ما در Tears of the Kingdom و همچنین این لیست از اکسیرهای مفید را بررسی کنید.

از Ultrahand برای مبارزه استفاده کنید

Ultrahand اولین توانایی ای است که در Tears of the Kingdom به دست می آورید و مسلماً همه کاره ترین آنهاست. اگرچه بیشتر برای حل معماها و ساخت ماشین آلات استفاده می شود، اما می توانید از آن در نبرد نیز بسیار موثر استفاده کنید. مشابه توانایی Magnesis در Breath of the Wild، می‌توانید از Ultrahand برای برداشتن چیزهای سنگین و رها کردن آنها روی دشمنان استفاده کنید. شما همچنین می توانید چند ماشین جنگی بسیار ویرانگر را با استفاده از دستگاه های Zonai بسازید.

برای مثال، فلش‌ها را می‌توان با Keese Eyes ترکیب کرد تا فلش‌هایی را ایجاد کند که بهتر می‌توانند به اهداف دور برخورد کنند. همچنین می‌توانید سپر خود را با یک شعله‌افکن ترکیب کنید تا یک شعله‌انداز ایجاد کنید که حملات را نیز مسدود می‌کند. شما همچنین می توانید تا آنجا پیش بروید که یک موشک را به سپر خود ترکیب کنید تا به عنوان یک فرار سریع فعال شود.

بخوانید:   Redfall Backlash توضیح داده شد و PS Plus بازی های جدیدی دریافت کرد | اخبار گیم اسپات

بهترین دستور العمل ها و اکسیرها را بپزید

به دنبال نکات بیشتری هستید؟ راهنمای کامل Tears of the Kingdom Wiki ما را بررسی کنید یا به پیشنهادات ما برای اولین کاری که باید در بازی انجام دهید شیرجه بزنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/survival-tips-zelda-tears-of-the-kingdomیکی دیگر از راه‌های عالی برای افزایش شانس بقا، یافتن زره‌هایی در Tears of the Kingdom است که محافظت بهتری نسبت به مجموعه Archaic ارائه می‌دهد. اگرچه انواع مختلفی از زره‌ها وجود دارد که در حین عبور از ماموریت‌های داستانی اصلی کشف خواهید کرد، اما باید بتوانید لباس گارد سلطنتی را خیلی زود در قلعه هیرول پیدا کنید.

یک تلاش اولیه به نام Crisis در قلعه Hyrule وجود دارد که شما را به نزدیکی این زره هدایت می‌کند و 4 دفاع اضافی را ارائه می‌دهد که می‌تواند به افزایش بسیار زیاد میزان بقای شما کمک کند.

از ترکیب شیلد و پیکان استفاده کنید

Hyrule یک منظره زیبا پر از پازل ها و شخصیت های منحصر به فرد است. با این حال، آن را نیز پر از خطر است. اگر مراقب نباشید می توانید به راحتی وارد اردوگاه دشمن شوید که کاملاً برای آن آماده نیستید و ویران شوید. گاهی اوقات زنده ماندن در فیلم Tears of the Kingdom سخت است.

خوشبختانه، چیزهای زیادی در بازی وجود دارد که به بقای لینک کمک می کند. اگر می‌خواهید در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom توانایی مبارزه و بقای خود را افزایش دهید، 5 نکته مفید را بخوانید. همچنین می توانید راهنمای کامل نکات و ترفندهای ما را برای کمک بیشتر بررسی کنید.

بخوانید:   کنفرانس ایران و جهان مالایی: روابط تاریخی، معاصر و آینده

یافتن زیارتگاه ها و افزایش قلب ها را در اولویت قرار دهید