9 بازی عالی برای بازی

اسکرین شات: آشپزخانه بازی

شخصیتی در مقابل یک مجسمه و یک جانور در حال مرگ ایستاده است.

هدف فعلی من: خون مصرف کن و به توبه برس

مترویدوانیا با یک روح تاریک چرخش بارهای بی‌شماری انجام شده است، اما تعداد کمی از آن‌ها با افسانه و رمز و راز مطابقت دارند توهین آمیز می آورد. نبرد احساساتی را برمی انگیزد شوالیه توخالی یا پسر جغد، اما بسیار ترسناک تر. افزودن اعدام‌های پایان‌ناپذیر در حال حاضر ویژگی‌ای است که می‌خواهم در هر مترویدوانیا ببینم.

وقتی داشتم تماشا می کردم جشنواره جف کیگلی هفته گذشته، از یک اولین نمایش خاص شگفت زده شدم: تریلر تاریخ انتشار برای توهین آمیز 2. فضای دلخراش، هنر پیکسلی آزاردهنده و مبارزات روان، چشمانم را برای تمام 90 ثانیه قفل کرده بود. تنها چیزی که می‌توانستم به این فکر کنم این بود که چگونه این بازی عملاً برای من ساخته شده است، اما هرگز اولین بازی را نداده بودم توهین آمیز تلاش. بنابراین، من گرد و غبار فرمان کاپیروتی خاردار قابل اعتمادم را پاک کردم، آن چیز را با خون زیادی پر کردم و به دنیای مترویدوانیا Cvstodia رفتم.

توهین آمیز اولین تاثیر غیرقابل انکاری را به جا می گذارد. جهان با نمادهای مذهبی پوشیده شده است، از فریادهای خونین یک راهبه تا معماهای مرموز در مورد توبه کاتولیک. بازی‌های زیادی را پیدا نمی‌کنید که به این سرعت شما را در فضای دلخراش خود به دام بیندازند توهین آمیز. این هنر مسحورکننده است و جزییات وسواس زیادی ندارد، اما من مشتاقم بیشتر به سمت Cvstodia بروم.

آن را پخش کنید: PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One، Switch، Windows (Steam Deck OK)، macOS، Linux

توهین آمیز نسبتا کوتاه است، بنابراین اگر آماده هستید آخر هفته خود را به The Miracle اختصاص دهید، احتمال زیادی وجود دارد که بتوانید تا یکشنبه عصر به تیتراژ فیلم برسید. همانطور که گفته شد، من توصیه می کنم وقت خود را صرف کنید و واقعاً در محیط غوطه ور شوید. همچنین بسیار دشوار است، پس صبور باش، توبه کننده. – جب بیگارت

منبع: https://kotaku.com/final-fantasy-16-system-shock-zelda-totk-diablo-4-1850571987

بخوانید:   بهترین معاملات Xbox در حال حاضر برای آخر هفته روز یادبود