A New Friday The 13th Game با آهنگساز هری مانفردینی در حال ساخت است

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

Friday the 13th: The Game سرورهای اختصاصی خود را در سال 2020 خاموش کرد و آخرین به روز رسانی خود را در سال 2021 دریافت کرد، بنابراین طرفداران این فرنچایز از اینکه یاد بگیرند بازی جدیدی در افق وجود دارد هیجان زده خواهند شد. در دیگر اخبار فرانچایز، یک سریال تلویزیونی پیش درآمد با عنوان دریاچه کریستال در دست ساخت است که تهیه‌کننده A24 و طاووس برای پخش این سریال هستند.

بخوانید:   افزایش تورم و نگرانی‌های ناشی از ترک تحصیل دانش آموزان در اندونزی

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/a-new-friday-the-13th-game-is-in-development-with-composer-harry-manfredini/1100-6514935/?ftag=CAD-01-10abi2f

مانفردینی گفت که جز عناصری که در آن نقش داشته است جزییات بیشتری نمی داند، بنابراین هر زمان که پروژه به طور رسمی اعلام شود، به دنبال جزئیات بیشتر خواهیم بود.

ثبت نام کنید یا هم اکنون وارد شوید!

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

آهنگساز معروف ترسناک هری مانفردینی فاش کرد که در حال کار بر روی یک بازی جدید و هنوز معرفی نشده جمعه سیزدهم است که با عنوان نامتقارن ترسناک چند نفره Gun Media ارتباطی ندارد. مانفردینی این خبر را فاش کرد به وحشت تکیه کن در یک مصاحبه اخیر، جایی که او همچنین درباره تفاوت‌های بین آهنگسازی برای فیلم و بازی‌های ویدیویی صحبت کرد.

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

در این مصاحبه، مانفردینی فاش کرد که پروژه بازی ویدیویی جدیدی که روی آن کار می‌کند، کاملاً جدا از عنوان نامتقارن ترسناک چندنفره ۲۰۱۷ Friday the 13th: The Game است. بازی معرفی نشده جدید توسط استودیو متفاوتی در حال توسعه است و شخصیت‌های واقعی‌تر به نظر می‌رسد. او همچنین اشاره کرد که این بازی در سبک متفاوتی نسبت به Friday the 13th: The Game انجام خواهد شد که احتمالاً به گیم پلی چند نفره نامتقارن عنوان اشاره دارد.

بخوانید:   Lucid Games توسط Tencent – ​​WGB، Home of AWESOME Reviews خریداری شده است