ABC در پاییز امسال هیچ نمایش اسکریپتی نخواهد داشت

از نوامبر 2007 تا فوریه 2008، انجمن نویسندگان آمریکا دست به اعتصاب زد و با توقف ده‌ها برنامه در پخش و تلویزیون کابلی، تلویزیون واقعیت منفجر شد. فقط بیش از پانزده سال بعد، WGA دوباره در اعتصاب است، و ما در حال حاضر اثرات آن را در حالی که شبکه های بزرگ به سمت پاییز نگاه می کنند، می بینیم. شبکه ABC دیزنی ترکیب پاییز را منتشر کرد کاملاً عاری از نمایشنامه های جدید.

تمرکز ABC بر روی واقعیت و برنامه‌نویسی بدون فیلمنامه برای Fall نشان می‌دهد که این شبکه انتظار دارد اعتصاب برای مدتی ادامه یابد. حداقل به اندازه‌ای طولانی باشد که برنامه‌ریزی پاییز را به‌طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد. در حالی که نمایش های واقعیت قبل از سال 2007 وجود داشت، آن اعتصاب همچنین منجر به ضربه بزرگی برای برنامه نویسی واقعیت و بدون فیلمنامه شد، که برای آفرینش به نویسندگان مرتبط با انجمن وابسته نبود.

10:00 شب “لیسانس طلایی”

سهشنبه

19:30 فوتبال کالج

یکشنبه

7:00 بعد از ظهر “خنده دارترین ویدئوهای خانگی آمریکا”

مانند یادداشت های GQاعتصابات نویسندگان قبلی به فناوری نوظهور در آن زمان پرداخته است، مانند رویه جدید نمایش فیلم در تلویزیون در دهه 1960 و ظهور ویدیوی خانگی در دهه 1980. هر بار که یک فناوری جدید وجود دارد، نویسندگان باید برای جبران منصفانه بجنگند. این بار، نوشتار مبتنی بر هوش مصنوعی، همراه با چیزهایی مانند پرداخت‌های باقی‌مانده برای پخش نمایش‌ها – که فقط یک بار پرداخت می‌شوند و نه مکرر در طول سال‌ها، مانند برنامه‌های شبکه‌ای در تلویزیون خطی. به طور کلی، هر چند، اعتصاب – که بود مجاز توسط 97.85٪ از 9200 عضو WGA دارای رأی (خود حدود 79 درصد از اعضای واجد شرایط WGA – به دنبال یک کاهش قابل زندگی تر از سود از نمایش هایی که پایه و اساس آنها را ایجاد می کنند.

بخوانید:   Diablo 4 Seasons, Cosmetics, and Battle Pass Breakdown Presentation

20:00 “رقصیدن با ستاره ها” (دو ساعت)

9:01 بعد از ظهر “20/20” (دو ساعت)

شنبه

9:00 شب “لیسانس در بهشت” (دو ساعت)

چهار شنبه

هنگامی که نویسندگان در سال 2007 اعتصاب کردند، WGA نگران دستمزد عمومی بود، اما همچنین جزئیاتی مانند باقیمانده‌های DVD و مشارکت انجمن صنفی در دنیای آن زمان جدید پخش محتوای ویدیویی نگران بود. نتفلیکس همانطور که اکنون می شناسیم در آن زمان به سختی شش ماه از عمرش می گذشت و هنوز شهرت خود را برای پخش تلویزیونی قاتل به دست نیاورده بود (و احتمالاً از دست نداده بود). قراردادهای قبلی اشکال جدیدتر رسانه را در نظر نمی گرفت و استودیوها آن را دوست داشتند – دنیای کاملاً جدیدی از استریم بدون اتحادیه مزاحم برای کاهش سودشان.

8:00 شب “خطر سلبریتی ها!”

ساعت 10:00 شب

9:30 شب “ابوت ابتدایی” (Encore)

“شما چکار انجام خواهید داد؟”

پنج شنبه

ساعت 20:00 “قاضی استیو هاروی”

مجموعه پاییز ABC دارای یک نمایش جدید به نام The Golden Bachelor است، که نوعی از نمایش محبوب کارشناسی آن است که بر شرکت کنندگان مسن تر متمرکز شده است. بقیه مجموعه شامل نمایش هایی مانند مخاطره مشهور، کارشناسی در بهشت، قاضی استیو هاروی، تانک کوسه و تکرارهای Abbott Elementary است.

ساعت 20:00 “چرخ ثروت افراد مشهور”

9:00 شب “ابوت ابتدایی” (Encore)

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/abc-wont-have-any-scripted-shows-this-fall/1100-6514252/?ftag=CAD-01-10abi2f

20:00 “دنیای شگفت انگیز دیزنی” (سه ساعت)

در اینجا ترکیب پاییز ABC آمده است:

دوشنبه

9:00 بعد از ظهر “شانس خود را فشار دهید”

ساعت 20:00 “مخزن کوسه”

10:00 شب “هرم 100000 دلاری”

جمعه