«Afterplace» تا روز یکشنبه در iOS و Android به کمترین قیمت خود کاهش یافت – TouchArcade

تجربه ماجراجویی جهان باز ایوان کیس با الهام از Zelda پس از آن (2.99 دلار) در تلفن همراه ضروری است، و اگر قبلاً آن را ندارید، اکنون می توانید آن را با تخفیف خریداری کنید. چه زمانی پس از آن به موبایل ضربه زد، جارد آن را دوست داشت. اپل اخیراً در WWDC 2023 جایزه طراحی اپل را به آن اعطا کرده است. برای جشن گرفتن این برنده، ایوان کیس تخفیف داده است. پس از آن در iOS و Android تا یکشنبه فقط 2.99 دلار. این تخفیف هم اکنون در iOS و اندروید فعال است. تماشای پس از آن تریلر زیر:

دنیای عظیم پر از اسرار، کنترل‌های عالی، و زیبایی‌شناسی فوق‌العاده قطعا ارزش گرفتن را دارد. معمولاً بسته به منطقه شما حدود 6.99 دلار قیمت دارد. رسمی را بررسی کنید وب سایت اینجا. می توانید بخرید پس از آن در اپ استور برای iOS اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا. اپل همچنین یک ویژگی در طراحی پس از آن در مصاحبه با ایوان بخوانش اینجا. اگر صاحب آن هستید و مدتی است آن را بازی نکرده‌اید، حتی از زمان راه‌اندازی چند بار به‌روزرسانی شد تا تجربه را تا حدی بهبود بخشد. آیا بازی کرده ای پس از آن هنوز؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/09/afterplace-discounted-lowest-price-mobile-iphone-android-premium-open-world-rpg-zelda/

بخوانید:   کره جنوبی پروازهایش به تایوان را متوقف کرد