Alan Wake 2 ممکن است حداقل در رایانه شخصی یک نسخه فیزیکی داشته باشد

انتشار فیزیکی Alan Wake 2 ممکن است در هر صورت امکان پذیر باشد، زیرا THQ Nordic به انتشار یک نسخه چاپی از چیزی که فقط یک دنباله دیجیتال بود، علاقه مند است.

THQ Nordic اولین بازی Alan Wake را بر روی PC منتشر کرد و یک دیسک فیزیکی منتشر کرد. THQ Nordic در توییتر گفت: «منظورم این است که ما نسخه دیسک Alan Wake را برای رایانه شخصی در همان روز ICYMI انجام دادیم. «و فقط به این دلیل که یک شخص (یا شرکت) جسمی را دوست ندارد، هنوز هم افراد زیادی هستند. کمی فکر کن ما دوست داریم دوباره به آن برویم! دایره کامل و همه.»

در حالی که این تایید دور است، پیشنهاد THQ Nordic نور امیدی را برای کسانی که می‌خواهند یک نسخه فیزیکی از Alan Wake 2 دریافت کنند، می‌دهد.

اوایل این هفته، Remedy Entertainment فاش کرد که این دنباله به منظور حفظ هزینه‌ها، فقط به صورت دیجیتالی در تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. در نتیجه، بازی به جای 70 دلاری که بسیاری از ناشران دیگر در حال حاضر شارژ می‌کنند، 60 دلار برای کنسول و 50 دلار برای رایانه شخصی باقی می‌ماند.

Alan Wake 2 در نمایشگاه PlayStation Showcase در ماه مه 2023 به نمایش درآمد و دارای دومین قهرمان قابل بازی در Saga است. در 17 اکتبر 2023 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S عرضه می شود.

بخوانید:   بازی اکشن The Super Spy ACA NeoGeo از SNK و Hamster اکنون برای iOS و Android منتشر شده است – TouchArcade

جورج یانگ یک نویسنده مستقل برای IGN است. او از سال 2019 در مورد این صنعت می نویسد و با نشریات دیگری مانند Insider، Kotaku، NPR و Variety کار کرده است.

وقتی جورج در مورد بازی های ویدیویی نمی نویسد، در حال بازی های ویدیویی است. چه سورپرایزی! می توانید او را در توییتر @Yinyangfooey دنبال کنید

منبع: https://www.ign.com/articles/alan-wake-2-might-get-a-physical-release-after-all-at-least-on-pc