Alone in the Dark: The First Preview

Survival Horror ژانری است که ما آن را بدیهی می دانیم، اما در سال 1992 بازی کوچکی به نام Alone in the Dark واقعاً کل ایده را آغاز کرد و طعم منابع محدود و ماجراجویی تحقیقی را در مقابل احتمالات به ما داد. اکنون Pieces Interactive در حال بازسازی آن کلاسیک در فضایی پر ستاره و جوی است که نوید ارائه طرح ترسناک کلاسیک را به مخاطبان مدرن می دهد. مایکائیل هدبرگ، نویسنده و کارگردان Amnesia and Soma، در بالای آن قرار دارد، و بین پاسخ‌ها و پاسخ‌های او از سوی ناشر THQ Nordic در یک پرسش و پاسخ مطبوعاتی، همه چیز بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسد، زیرا ما آماده بازگشت به بایو عمیقاً تسخیر شده لوئیزیانا در اطراف Derceto هستیم.

فاش شدن بزرگ این است که دیوید هاربر، بازیگر Stranger Things، نقش کارآگاه ادوارد کارنبی را بازی خواهد کرد، نقشی که مناظر جویدنی سختی دارد که یک بازیگر عالی برای هاربر است و به نظر می رسد که او واقعاً برای انجام آن هیجان زده است. در همین حین، جودی کامر، بازیگر فیلم Killing Eve، نقش امیلی هارتوود را برعهده خواهد گرفت، زنی که کارنبی را برای تحقیق در مورد سرنوشت عمویش استخدام کرده است، در حالی که او عمیق‌تر به راز خانوادگی خود، یعنی “نفرین هارتوود” پنهان شده است.

به نظر می‌رسد که Pieces بسیاری از عناصر کلیدی بازی‌های Alone in the Dark را در بازسازی خود حفظ کرده است، به‌ویژه مبارزات غوغا کلاسیک سری: در حالی که گیر کردن با یک هیولا حکم مرگ در فیلم Survival Horror بعدی داشت، حک کردن Ghouls با شمشیر. همیشه انتخابی بسیار بهتر از هدر دادن گلوله های گرانبها برای آنها بود.

بخوانید:   آغاز بزرگترین رزمایش مشترک نیروهای هوایی کره جنوبی و آمریکا

نسخه اصلی Alone in the Dark یک معامله بسیار بزرگ است. این یکی از آن چیزهایی است که وقتی به آن نگاه می‌کنیم، هیچ چیز خاصی به نظر نمی‌رسد، تنها به این دلیل که بسیاری از بازی‌ها از آن زمان تاکنون همه چیز را دقیقاً مانند Alone in the Dark انجام داده‌اند. آن دوربین ثابت برای فضای سه بعدی؟ راه بررسی راز؟ همه تنها در مخلوقات تاریکی. همه چیز بعداً در یک بازی کوچک به نام Resident Evil ظاهر شد که شاید نام آن را شنیده باشید. این موضوع باعث می‌شود که ببینیم Alone in the Dark جدید از کار طراحی بازسازی‌های Resident Evil چه چیزی را می‌گیرد و در عین حال منحصر به فرد است. یک دوربین روی شانه باید یک پیشرفت واقعی برای پیمایش و قدردانی از مکان‌ها باشد، به غیر از مبارزه با هیولاها.

از آنجایی که خودم جنوبی هستم، یکی از مهم‌ترین بخش‌های فیلم Alone in the Dark، محیط است. لوئیزیانا بایو بنا به دلایلی نمادین است و گوتیک جنوبی ژانری به مراتب قدیمی‌تر از بقای وحشت است. میکائیل هدبرگ به من پاسخ بسیار رضایت‌بخشی داد که آیا تنها در تاریکی این ریشه‌ها را بررسی می‌کند یا خیر، و خاطرنشان کرد که گسترش داستان در بازسازی به Pieces فضایی برای گسترش سنت‌های تاریخی محلی و پیوند عمیق‌تر داستان با وودو، از جمله چیزهای دیگر، داد. او همچنین به فضای ظالمانه فیلم قلب فرشته محصول 1986 اشاره کرد، یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی که فکر می‌کنم او را در مسیر درستی برای یک فیلم ترسناک قدیمی و خوب قرار می‌دهد.

بخوانید:   Metal Gear Solid Δ بسیار مسخره به نظر می رسد، اما کدام بازی ها عناوین بدتری دارند؟

در حالی که مطمئناً محیط برای من در خانه رشد کرده است، من از شنیدن انتخاب های موسیقی که Pieces انجام داده است، خوشحالم. جاز یکی از عناصر اصلی لوئیزیانا است، اما کارگردانان تنها در تاریکی یک پیچ و تاب مدرن اروپایی را به وجود آورده اند: فضای متالیک Doom Jazz. بیشتر بازی‌های ترسناک حاضر نیستند یک موسیقی متن سنگین را به خطر بیندازند، اما به نظر می‌رسد Pieces می‌داند که بدون یک ساکسیفون خوب نمی‌توانید نوآر – حتی نوآر ترسناک – داشته باشید. نقش افسانه Doom Jazz، Jason Köhnen یک انتخاب واقعاً قدرتمند برای کارگردانی زیبایی‌شناختی Alone in the Dark است: قدرتی که این کندن‌های عجیب محیطی و درام‌های تحت فشار می‌توانند به دست آورند، وجود ندارد.

در مجموع، به نظر می رسد که تیم و انگیزه برای ارائه یک برداشت هیجان انگیز از یک بازی کلاسیک ترسناک مناسب است. من مشتاقانه منتظر هستم تا با نزدیک شدن به انتشار بیشتر در مورد Alone in the Dark بیاموزم، و شما می توانید شرط ببندید که من در حال دانلود مقدمه رایگان Grace in the Dark هستم.

منبع: https://www.ign.com/articles/alone-in-the-dark-the-first-preview