Aloy گزینه‌های عاشقانه‌ای را در DLC Horizon Forbidden West: Burning Shores دریافت می‌کند

چندین شخصیت مرد در گذشته علاقه عاشقانه خود را به Aloy ابراز کرده اند، اما او همیشه آنها را ساقط می کند. با این حال، به نظر می رسید که بقایای یک سیستم عاشقانه در آن وجود دارد غرب ممنوع; در گزینه‌های دیالوگ با Sun-King Avad در اوایل بازی، بازیکنان می‌توانستند پاسخ‌هایی را از Aloy انتخاب کنند که نماد قلب در کنار آن‌ها وجود دارد، شبیه به نحوه مرزبندی دیالوگ‌های عاشقانه خاص در بازی‌های BioWare مانند Dragon Age و Mass Effect. با این حال، انتخاب گزینه های قلبی هرگز به یک عاشقانه منجر نشد، که بیشتر باعث شد طرفداران و منتقدان حدس بزنند که آلیاژ می تواند غیرجنسی باشد.

(اد. توجه داشته باشید: این مقاله شامل تباه کننده برای سری Horizon و سواحل سوزان DLC.)

سواحل سوزان، DLC جدید برای غرب ممنوع، جنسیت آلوی را با معرفی یک عاشقانه بین قهرمان و همراه زنش سیکا، که در این فصل جدید تازه وارد است، تأیید می کند. صحنه کامل را می توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

اگر آلوی احساسات سیکا را متقابلاً بپذیرد، آن دو با یکدیگر یک بوسه را به اشتراک می گذارند، اما DLC همچنان با جدایی شخصیت ها به پایان می رسد. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، گنجاندن این شخصیت جدید و احساسات او برای Aloy فرصت های بزرگی را برای داستان سرایی در بازی های آینده Horizon باز می کند – از جمله عاشقانه بیشتر با Seyka یا شاید شخصیت های دیگر.

منبع: https://www.polygon.com/23691822/horizon-forbidden-west-burning-shores-dlc-aloy-romance-queer-lgbt

آلوی این گزینه را دارد که گزاره سیکا را رد کند، اما حتی اگر او این کار را انجام دهد، این رد هیچ مفهومی برای اینکه آلوی مستقیم است را شامل نمی شود. پاسخ‌های دیالوگ آلوی به سیکا عبارتند از: «بله، دارم»، «من برای این کار آماده نیستم» یا «این برای من خیلی زیاد است».

بخوانید:   داستان انتشار Fallout Creator در این ماه پراید شدیدتر می شود

غرب ممنوع همچنین اشاره دیگری در خط داستانی الیزابت سوبک، دانشمندی از گذشته های دور که Aloy یک کلون ژنتیکی دقیق اوست، گنجانده شده است. نزدیک به پایان غرب ممنوعآلوی متوجه می شود که الیزابت یک زن عجیب و غریب بوده است. عجیب و غریب هرگز به طور رسمی به یک نشانگر ژنتیکی در زندگی واقعی مرتبط نشده است (اگرچه بسیاری از دانشمندان در مورد آن تحقیق کرده اند)، اما به نظر می‌رسد که بازی‌های Horizon همیشه کمی به سمت چیزهای جادویی متمایل شده‌اند، وقتی صحبت از شباهت‌های شدید بین Aloy و مادر قبلی‌اش می‌شود. این دو اساساً به عنوان یک شخص واحد در نظر گرفته می شوند، فقط در دو جدول زمانی متفاوت. به همین دلیل، بسیاری از طرفداران Aloy را نیز عجیب و غریب فرض کرده اند.

آلوی در طول رویدادهای وحشتناک Horizon Zero Dawn زمان زیادی برای عاشقانه نداشت، اما در دنباله RPG جهان باز پسا آخرالزمانی، به نام غرب ممنوعه، قهرمان پیوندهای نزدیک زیادی با شخصیت های دیگر ایجاد کرد. با این حال، این روابط هرگز از سطح افلاطونی فراتر نرفتند. همانطور که از سواحل سوزان DLC، که در حال حاضر به طور انحصاری در پلی استیشن 5 در دسترس است و پس از رویدادهای غرب ممنوع، این تغییر کرده است.