Amazing Zen Puzzler ‘Unpacking’ اواخر امسال برای iOS و Android عرضه می شود – TouchArcade

باز کردن بسته بندی قرار است اواخر امسال عرضه شود، و من هنوز متعجبم که در آن زمان از طریق Apple Arcade به پلتفرم راه پیدا نکرد. در هر صورت، مطمئناً آن را بررسی می‌کنم و زمانی که به iOS و Android رسید، آن را بررسی خواهم کرد. با وجود اینکه تقریباً مطمئناً با کنترل‌های لمسی بهترین بازی را انجام می‌دهد، امیدواریم با ذخیره‌های ابری و پشتیبانی از کنترلر، تبدیل کاملی از ویژگی را دریافت کند. تا زمانی که بیشتر در مورد آن بشنویم باز کردن بسته بندی، می توانید آن را در Steam بررسی کنید اینجا، نینتندو سوییچ اینجا، و پلی استیشن اینجا. آیا بازی کرده ای باز کردن بسته بندی قبلاً، یا در اواخر امسال آن را در iOS یا Android بررسی خواهید کرد؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/12/unpacking-mobile-release-date-later-this-year-iphone-ipad-android-ios-relaxing-puzzle-game/

سال گذشته در ماه مه، من برجسته شدم باز کردن بسته بندی از بازی های Witch Beam و Humble Games به عنوان یکی از بازی هایی که می خواستم در موبایل های محبوب (در سال 2022) ببینم. با ورود یا معرفی چند بازی مورد نظر من برای موبایل، این لیست کوچکتر شده است. در آخر هفته، Witch Beam این را اعلام کرد باز کردن بسته بندی در اواخر امسال به iOS و اندروید می‌رسد. همانطور که در بررسی خود گفتم، گیج آرامش‌بخش درخشان در سوییچ شگفت‌انگیز است، اما در iPad حتی بهتر خواهد بود. هدف شما این است که جعبه ها را در یک خانه جدید با روایتی دوست داشتنی باز کنید. تماشای باز کردن بسته بندی تریلر اعلامیه موبایل در زیر:

بخوانید:   اشک های سازنده پادشاهی در پشت هلیکوپتر بی نهایت اسرار او را فاش می کند