Amouranth استریمر برتر توییچ دوباره به دلایلی ممنوع شد

در زمان نوشتن این مقاله، آمورانت و توییچ به طور علنی چیزی در این مورد نگفته اند. کوتاکو برای نظر با آمورانت تماس گرفته است. یکی از نمایندگان توییچ گفت کوتاکو که در مورد ممنوعیت پخش استریمر خاص اظهار نظر نمی کند.

Amouranth تنها خالق نام بزرگی نیست که اخیراً از این پلتفرم کنار گذاشته شده است. GTA پخش کننده بروس “BruceDropEmOff” ری بود امسال سه بار ممنوع شدبا آخرین تبعید او در 3 می. شخصیت اینترنتی Dalauan “LowTierGod” Sparrow ممنوع شد در انتهای ماه آوریل و هر دو استریمر Cloud9 هانس “فورسن” فورس و کای سنات، پادشاه جدید توییچ، بود موقتا ممنوع شد ماه گذشته قبل از اینکه کانال های آنها یک هفته بعد بازیابی شوند. به نظر می‌رسد که توییچ در حال حاضر به تعداد زیادی استریمر محبوب دست می‌زند.

Amouranth یک نام آشنا در پلت فرم پخش زنده آمازون است. با بیش از شش میلیون دنبال کننده توییچ (و میلیون‌ها مورد دیگر در اینستاگرام و یوتیوب)، آمورانت به راحتی شناخته‌شده‌ترین خالق زن پخش‌کننده بنفش در کنار ایمان «پوکیمان» آنیس است. او قبلاً در آب گرم بوده است، مخصوصاً برای پخش منظم بیکینی های کم پشت، اما این مانع از آن نشد که در Twitch نمودارهای بسیار خوبی کسب کند. با وجود دریافت چند ممنوعیت در گذشته که بیش از چند روز طول نکشید، آمورانت به طور مداوم هزاران بیننده کاملاً بد را جذب می کند. بله، او زیباست، اما سرگرم کننده و سالم است، بنابراین جای تعجب نیست که چرا مردم خلق می کنند اتاق های انتظار برای و تکرارهای پخش زنده او متأسفانه، کانال اصلی او در حال حاضر در توییچ در دسترس نیست.

بخوانید:   ناوگان هوایی چین یک گام تا بومی‌سازی؛ پرواز هواپیماهای c۹۱۹ از سال آینده

ممنوعیت توییچ Amouranth در حال حاضر موقتی به نظر می رسد

بیشتر بخوانید: دلیل شگفت انگیز اینکه Twitch Star Amouranth محتوای NSFW را حذف نکرده است (هنوز)

منبع: https://kotaku.com/twitch-streamer-amouranth-ban-youtube-asmr-instagram-1850405399

با وجود این عدم توضیح، دکسرتو نظریه جالبی ارائه کرد که ممکن است این ممنوعیت را توضیح دهد. این نشریه حدس می زد که درام رو به رشد بین آمورانت و آدریانا چچیک، پخش کننده همکار، که تشدید شد در 27 آوریل هنگامی که آمورانت به تماس چچیک پاسخ داد.کس لعنتیبا گفتن اینکه می‌خواهد با او در رینگ مبارزه کند – به احتمال زیاد اشاره به Creator Clash، یک رویداد بوکس خیریه سالانه که در می 2022 آغاز شد – می‌تواند دلیل آخرین ممنوعیت توییچ آمورانت باشد.

بیشتر بخوانید: آمورانت نمی تواند دوست دختر شما باشد، او در حال ساخت یک امپراتوری فراتر از Twitch است

Kaitlyn “Amouranth” Siragusa، یکی از بهترین و محبوب ترین استریمرهای زن توییچ، از پلتفرم کنار گذاشته شده است. او در 4 می با ممنوعیتی موقت مواجه شد، اگرچه دلیل آن مشخص نیست.

Fortnite توانایی‌های نیرو را در آخرین Collab Star Wars معرفی می‌کند

در دستورالعمل ها آمده است: «اقدامات و تهدیدهای خشونت آمیز برای ترویج جامعه ای امن، فراگیر و دوستانه اثر معکوس دارند. “خشونت در توییچ جدی گرفته می شود و به عنوان یک نقض تحمل صفر تلقی می شود و تمام حساب های مرتبط با چنین فعالیت هایی در توییچ به طور نامحدود به حالت تعلیق در خواهند آمد.”

به روز رسانی 5/5/2023 ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت شرقی: تنها پس از 24 ساعت، کانال توییچ Kaitlyn “Amouranth” Siragusa دوباره برقرار شد. دکسرتو گزارش ها. با این حال، انتظار تماشای پخش زنده قبلی را نداشته باشید VOD های او هسته ای شده اند. تمام چیزی که برایr اکنون کلیپ هایی است که توسط طرفداران او کلیپ شده است. داستان اصلی در ادامه می آید.