Amouranth چت ربات هوش مصنوعی را راه اندازی کرد که به طرفداران اجازه می دهد با او قرار ملاقات بگذارند.

اما واقعیت استفاده از این فناوری‌ها بسیار کمتر عاشقانه است. در ژانویه 2022، Futurism گزارش داد که کاربران Replika (یک برنامه چت بات) هستند ایجاد دوست دخترهای تقلبی و سرزنش لفظی آنها. در انتهای دیگر طیف، افرادی را دارید که از هوش مصنوعی مولد برای ساختن پورن عمیق جعلی با استفاده از شباهت اینفلوئنسرهای محبوب استفاده می کنند. فکر کردن در مورد چگونگی استفاده از این کار سخت نیست. Polygon قادر به یافتن صفحه شرایط خدمات در وب سایت برای آن نبود برنامه شرکت Forever Companion. Polygon همچنین برای اظهار نظر با جان مایر تماس گرفته است و در صورت پاسخ این مقاله را به روز می کند.

منبع: https://www.polygon.com/23733515/amouranth-ai-chatbot-forever-voices-date-her-parasocial

بلومبرگ:@Amouranth، شخصیت مشهور، خالق و کارآفرین مشهور جهانی، در حال راه اندازی یک راه دو طرفه… pic.twitter.com/tb5DNJJXFR

— Forever Voices AI (@ForeverVoicesAI) 19 مه 2023

این ربات بخشی از صحنه نوظهور هوش مصنوعی اینفلوئنسر است و توسط Forever Voices AI، شرکتی که به مشتریان پولی امکان دسترسی به شباهت‌های اینفلوئنسرها را می‌دهد – به عبارت دیگر، می‌توانید برای گفتگو با یک «نسخه» هوش مصنوعی هزینه کنید. یک تأثیرگذار در یک مصاحبه ویدیویی با بلومبرگ، از طریق توییت به اشتراک گذاشته شد با اعلام AI Amouranth John Meyer، مدیرعامل و موسس Forever Voices، جزئیاتی را در مورد این شرکت به اشتراک گذاشت. او گفت که ابتدا از این فناوری به دلیل تمایل به برقراری ارتباط مجدد با پدر مرحومش استفاده کرد.

در وب‌سایت چت ربات AI Amouranth، ویدیویی یک تعامل فرضی (NSFW) را نشان می‌دهد که در آن مردی به نام جان با شباهتی از او تعامل می‌کند. هوش مصنوعی Amouranth پوشیدن لباس بعد از یک تمرین «عرق‌زده» و رفتن به قرار ملاقات با جان را توصیف می‌کند. چیزهای استاندارد چت ربات سکسی.