Apple Vision Pro Mega Episode – The TouchArcade Show #559 – TouchArcade

نمایش یادداشت ها:

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/09/apple-vision-pro-mega-episode-the-toucharcade-show-559/

ما به عنوان همراه این پادکست صوتی، یک نسخه ویدیویی از همان نمایش را نیز انجام می دهیم منحصر به فرد Patreon که به شما امکان می دهد ما را در حال انجام بازی هایی که در مورد آنها صحبت می کنیم مشاهده کنید. حامیان می توانند جدیدترین ها را مشاهده کنند ویدئو قسمت های نمایش TouchArcade توسط اینجا کلیک کنید. مطمئن شوید که برای مشاهده آخرین مطالب وارد سیستم شده اید. برای هر کس دیگری که کنجکاو است، می توانید ما را بررسی کنید پست های حامی عمومی برای دیدن قسمت های قدیمی تر پادکست ویدیویی. اگر آنچه را که می بینید دوست دارید، تبدیل شدن به یک را در نظر بگیرید پشتیبان TouchArcade Patreon.

دوخت: نمایش TouchArcade از طريق رادیو Stitcher برای پادکست
فید RSS: نمایش TouchArcade
لینک مستقیم: TouchArcadeShow-559.mp3

احتمالاً بر کسی پوشیده نیست که موضوع اصلی در قسمت این هفته نمایش TouchArcade چیست، اما آیا واقعاً می توانید ما را سرزنش کنید؟ تمام دنیا در مورد جدیدترین دستگاه اپل، هدست اپل ویژن پرو صحبت می کنند. آیا این حوزه دیگری خواهد بود که اپل می‌تواند آن را به‌عنوان جریان اصلی مانند گوشی‌های هوشمند، پخش‌کننده‌های MP3، رایانه تبلت و موارد دیگر تبدیل کند؟ یا ماهیت ذاتی بستن یک دستگاه به صورت شما برای اهداف AR/VR باعث می شود که این حوزه از فناوری یک سرگرمی خاص باقی بماند؟ این چیزی است که ما قصد داریم کشف کنیم! همچنین: 3500 دلار؟؟؟

فراموش نکنید که هر گونه سؤال، بازخورد یا هر چیز دیگری مرتبط یا نامربوط را به ایمیل ما ارسال کنید (ایمیل محافظت شده). ما همه آنها را خواندیم و عشق رمزگشایی پیام هایی که به طور کامل با ایموجی نوشته شده اند. مثل همیشه، می‌توانید با لینک‌های زیر به ما گوش دهید… و اگر آنچه را می‌شنوید دوست دارید، لطفاً مشترک شوید و/یا نظر ما را در iTunes ارسال کنید. بسیار قدردانی می شود!

بخوانید:   بازیکنان Zelda: Tears of the Kingdom ثابت می کنند که هیچ راه درستی برای بازی وجود ندارد