ARC Raiders از یک بازی Co-Op PvE به یک PvPvE Survival Extraction Shooter تغییر کرده است.

در متن نوشته شده است: «مردم به مستعمره زیرزمینی Speranza فرار کرده‌اند و به دنبال تدارکات برای زنده ماندن و سرپناهی از ماشین‌ها هستند. “تقاضا برای منابع به بالاترین حد خود رسیده است. اما به دست آوردن این منابع شغلی پرخطر است و برای همه مناسب نیست. اما این یک شغل برای شماست. به همین دلیل است که شما به عنوان Raider نام نویسی کرده اید و به دنبال موارد حیاتی هستید. منابعی که در سراسر منظره پراکنده شده‌اند. همه چیز از باقیمانده‌های بازی دیروز با ARC گرفته تا بقایای بعید از یک ماشین پین‌بال.

ARC Raiders در The Game Awards 2021 معرفی شد و تیم سازنده بازی متشکل از توسعه دهندگان سابق DICE با تجربه در Battlefield و Star Wars: Battlefront است.

“آن بیرون، مخاطرات زیاد است، و شما باید برای غارت خود بجنگید. ماشین های مرگبار ARC در سطح پرسه می زنند. و هیچ قانونی در کالابرتا وجود ندارد، بنابراین مراقب سایر رایدرها باشید. با معامله گران در Speranza، اعتماد سخت است- به دست آورده اید و به راحتی از دست می دهید. شما باید مبلغ خود را به دست آورید. پس دست خالی از یک تلاش برنگردید. وقتی Raider دیگری را می بینید که توسط انبوهی از پهپادهای ARC تعقیب می شود، آیا برای کشتن وارد عمل می شوید؟ آیا قرض می دهید دست یاری؟

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/arc-raiders-has-changed-from-a-co-op-pve-game-to-a-pvpve-survival-extraction-shooter

زمانی که Embark ARC Raiders را به تعویق انداخت، اعلام کرد این تاخیر نه تنها به آنها اجازه می‌دهد تا بازی را به “کاملترین پتانسیل” خود برسانند، بلکه به تیم اجازه می‌دهد تا قبل از راه‌اندازی یک حالت PvP جدید به آن اضافه کند. همانطور که مشخص است، تیم از اجرای این حالت جدید آنقدر لذت برد که بازی دستخوش یک تغییر “بنیادی” شد که ژانر مهاجمان ARC را به یک ژانر کاملا جدید تغییر داد.

بخوانید:   7 بازی عالی برای بازی

سپس گروندال گزیده‌ای از افسانه‌های ARC Raiders را به اشتراک گذاشت، و این موضوع کمی بیشتر در مورد نحوه اجرای بازی و اینکه این تغییر از یک بازی PvE co-op به یک “تیرانداز استخراج بقا PvPvE” به چه معناست را به اشتراک گذاشت.

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

گروندال گفت: “ARC Raiders بازیکنان را به زمینی مرگبار اما به طرز خیره کننده ای زیبا در آینده می کشاند، با لحظاتی پر از بقا و تعلیق.” “انسان در برابر ماشین، انسان در برابر انسان، با هم یا به تنهایی، و شما در برابر طبیعت گاه متضاد انسانیت خود، همه در پس زمینه تماشایی منظره ای مملو از بقایای تسخیرکننده گذشته.

الکساندر گروندال، تهیه کننده اجرایی ARC Raiders، به این موضوع پرداخت Medium.com برای به اشتراک گذاری آپدیت بازی و همچنین تایید آن ثبت نام برای آزمون آلفای بسته که تابستان امسال برگزار خواهد شد، اکنون در Steam باز هستند.

پس از تاخیر ARC Raiders از سال 2022 تا 2023، استودیو Embark اکنون تایید کرده است که این بازی از یک بازی PvP co-op به یک “تیرانداز استخراج بقا PvPvE” تغییر کرده است.