Battlefield 2042 فصل 5 تغییرات بزرگی را در وسایل نقلیه به ارمغان می آورد

لطفاً از یک مرورگر با قابلیت ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌هایتان به خاطر بسپاریم؟

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

تغییرات اضافی برای وسایل نقلیه شامل بهبود در گیم پلی جت برای ایجاد احساس پاسخگویی بیشتر، افزودن مناظر حرارتی برای وسایل نقلیه، و توانایی جدا کردن هدف گیری و چرخش برای تانک ها است. گزینه تجهیز سیستم حفاظت از جنگ سایبری نیز برای همه خودروها در دسترس است، که قبلاً فقط برای LATV4 Recon در دسترس بود.

DICE در نامه ای می نویسد: “در حالی که مواد منفجره جای خود را در میدان جنگ دارند، باید یک انتخاب استراتژیک باشند و نه انتخاب پیش فرض یا گزینه موجود برای همه وسایل نقلیه.” وبلاگ اختصاص داده شده به موضوع

در حال پخش: Battlefield 2042 | فصل 5: تریلر گیم پلی طلوع جدید

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/battlefield-2042-season-5-brings-big-changes-to-vehicles/1100-6514605/?ftag=CAD-01-10abi2fبرای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

مانند به‌روزرسانی‌های فصلی قبلی، Battlefield 2042 فصل 5 همچنین اسلحه ها و ابزارهای جدیدی را برای بازیکنان معرفی خواهد کرد تا با استفاده از تفنگ پیچ و مهره XCE، تفنگ تهاجمی GEW-46 و توپ دستی BFP 0.50، درگیری ایجاد کنند. بازیکنان علاوه بر این، سه نوع نارنجک جدید برای بازی دریافت می کنند، از جمله نارنجک کوچک، نارنجک ضد تانک و نارنجک فنری. برخلاف فصل های قبلی، فصل 5 اولین فصل از زمان عرضه بازی خواهد بود که شامل Specialist جدید قابل بازی نمی شود.

بخوانید:   بهترین دک‌های «Marvel Snap» – نسخه می ۲۰۲۳ – TouchArcade