Big AI Image Generator Midjourney کنترلرهای بازی افتضاح را می سازد

یک مشتاق هوش مصنوعی مولد این هفته از جامعه Midjourney درخواست کمک کرد، زمانی که یک پیام ساده کابوس‌ها را برمی‌گرداند. آنها می‌گویند: «ظاهراً Mj با «بازی‌های ویدیویی» خیلی سختی می‌گذرد در subreddit پروژه ارسال شده است. هیچ ایده ای دارید که چگونه می توانم این را بهبود بخشم؟ اعلان: اینفلوئنسر زن در حال استراحت در حال بازی پلی استیشن 5 در حال انفجار»

همانطور که بسیاری از نظر دهندگان پیشنهاد کردند، یک دلیل می تواند درخواست بسیار گسترده باشد. در حالی که “بازی” برای افراد عادی شهودی است، در مقایسه با آنچه که جستجو برای آن ممکن است نشان دهد مبهم است. با این حال، مقصر بزرگ‌تر احتمالاً این است که تصاویر زیادی از پشت کنترلرها در مقایسه با تمام عکس‌های تبلیغاتی جلویی که شرکت‌ها برای فروش آن‌ها منتشر می‌کنند، وجود ندارد.

در حالی که Midjourney موفق شد یک انسان را با تعداد انگشتان مناسب به تصویر بکشد، کنترل‌کننده‌هایی که در دستان او بود و نحوه نگه داشتن آن‌ها شبیه چیزی از فیلم‌های کراننبرگ بود. گیم‌پدها مملو از دکمه‌ها، ماشه‌ها و میله‌های تصادفی هستند و نه به روشی جالب. کنترلر آداپتور مایکروسافت شیک به نظر می رسد. نسخه Midjourney فقط نگاه کردن به آن دردناک است.

این سری جدید سه گانه تاریک استودیو MAPPA را تکمیل می کند

از این نظر، آزمایش ناموفق به طور بالقوه یکی از بزرگترین ضعف‌های هوش مصنوعی مولد را تقویت می‌کند: این آزمایش در ارائه تغییراتی در آنچه در حال حاضر وجود دارد عالی است، اما تلاش می‌کند شکاف‌های موجود را پر کند. یا از منابع موجود به روش های اشتباه وام می گیرد. برخی از شما ممکن است به یاد داشته باشید میم دستگیره بدنامو مطمئناً به نظر می رسد که این چیزی است که Midjourney در تصویر چهارم بازسازی می کند. معلوم شد دختر گیمر تقلبی هوش مصنوعی در واقع یک هاردکور است هسته زرهی پنکه.

بخوانید:   فعال کردن ایجاد هر چیزی، در هر مکان، توسط هر کسی

منبع: https://kotaku.com/midjourney-ai-art-ps5-nintendo-xbox-controller-1850363530وقتی اینطور است نه دزدی یا سرقت ادبی، هوش مصنوعی مولد به سرعت در حال بهبود است. تصاویری که قبلاً عجیب به نظر می‌رسیدند، اکنون طبیعی‌تر و از نظر انسانی ناقص‌تر به نظر می‌رسند. اما هنوز با چیزهای زیادی دست و پنجه نرم می کند. ظاهراً کنترلرهای بازی های ویدیویی یکی از آنها هستند. شخصی از Midjourney عکس‌های ساده‌ای از یک فرد در حال سرگرمی در حال انجام بازی‌های ویدئویی خواست و چند نفرت زشت و زشت را به او بازگرداند.