Blade مارول به دلیل اعتصاب نویسندگان در حال تعلیق است

مارول استودیو پیش تولید فیلم هیجان انگیز خون آشام آینده خود Blade را به دلیل اعتصاب نویسندگان در حال انجام متوقف خواهد کرد. هالیوود ریپورتر.

نیک پیزولاتو، خالق True Detective، اخیرا برای کار بر روی فیلمنامه استخدام شده است، اما به گفته یک منبع ناشناس، «زمان به سادگی تمام شده است». مارول قصد دارد پس از پایان اعتصاب، تولید را از سر بگیرد. این استودیو قبلاً یک بار تولید را متوقف کرده بود و اکنون Blade به اولین فیلم مطرحی تبدیل شده است که تحت تأثیر این اعتصاب قرار گرفته است.

برنامه‌های گفتگوی آخر شب و شنبه شب زنده از جمله برنامه‌های تلویزیونی هستند که تحت تأثیر اعتصاب نویسندگان قرار گرفته‌اند، با توجه به اینکه استودیوها با شرایط جدید نویسندگان موافقت نمی‌کنند، Showtime’s Billions نیز تولید را متوقف کرده است.

مارول برنامه ریزی کرده بود که سه فیلم و دو سریال به طور همزمان فیلمبرداری کند. فیلم Captain America: New World Order در حال حاضر در آتلانتا در حال فیلمبرداری است، در حالی که برنامه های تلویزیونی Agatha: Coven of Chaos و Wonder Man نیز به ترتیب در آتلانتا و لس آنجلس فیلمبرداری می شوند. فیلم Deadpool 3 قرار است اواخر این ماه در لندن آغاز شود، در حالی که فیلم Thunderbolts در ماه ژوئن در آتلانتا آغاز می شود.

این اعتصاب ممکن است بر تاریخ شروع فیلم‌های دیگر مانند Fantastic Four که قرار است در ژانویه 2024 در لندن فیلمبرداری شود، با تاخیرهای احتمالی در صورتی که اعتصاب شش ماه یا بیشتر طول بکشد، تأثیر بگذارد.

رویه معمول فیلم‌نامه‌های پرفروش فیلم‌های پرفروش در حین تولید ممکن است با اعتصاب به چالش کشیده شود، به‌ویژه برای مارول، که به داشتن نویسنده‌ای سر صحنه فیلمبرداری برای ایجاد تغییرات در طول فیلمبرداری معروف است. طبق گزارشات، توافقنامه WGA 2020 انعطاف‌پذیری را برای تنظیمات جزئی فیلمنامه توسط غیرنویسندگان فراهم می‌کند.

بخوانید:   اعلام تریلر بازی Street Fighter 6 Open Beta

یکی از مدیران تولید ناشناس به هالیوود ریپورتر گفت: «(مارول) هر چه بتواند فیلمبرداری خواهد کرد، سپس منتظر فیلمبرداری مجدد خواهد بود.

خلاصه ما را بررسی کنید که چگونه اعتصاب نویسندگان بر برنامه های تلویزیونی مورد علاقه شما تأثیر می گذارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/marvels-blade-put-on-hold-due-to-ongoing-writers-strike/1100-6513894/?ftag=CAD-01-10abi2f