Bungie برنده 12 میلیون دلار در دعوای ضد تقلب Destiny 2 شد

Claudiu-Florentin نرم افزار تقلب را در VeteranCheats فروخت که به کاربران اجازه می داد با نرم افزاری که می تواند کارهایی مانند تغییر هدف آنها را انجام دهد و به آنها اجازه دهد از طریق دیوارها ببینند برتری بیشتری نسبت به سایر بازیکنان داشته باشند. به طور طبیعی، Bungie استدلال کرد که این نرم افزار به آن آسیب می رساند سرنوشت 2حالت های رقابتی و تعاونی، و برنده پرونده علیه فروشنده است. این شکایت به «نقض حق چاپ، نقض قانون حق نسخه‌برداری هزاره دیجیتال (DMCA)، نقض قرارداد، مداخله عمدی در روابط قراردادی، و نقض قانون حمایت از مصرف‌کننده واشنگتن اشاره دارد. (با تشکر، TheGamePost).

Xbox Series S

در حالی که سرنوشت 2 در مسائل حقوقی پیچیده شده است، تیرانداز همچنین اخیراً به لطف یک جنجال دیگر گرفتار شده است. نشت عمده که منجر به ممنوعیت یک سازنده محتوای اصلی در جامعه بازی شد.

منبع: https://kotaku.com/destiny-2-bungie-veterancheats-lawsuit-anticheat-1850387669

طبق این دادخواست، Bungie حدود 2 میلیون دلار در تلاش های ضد تقلب بین کارکنان و نرم افزار پرداخت کرده است. این همچنین به ممنوعیت کلی دستگاه های تقلب در هر دو حالت رقابتی و PvE گسترش یافت اوایل این ماه.

شما می توانید PDF کامل این کت و شلوار را با حسن نیت ارائه شده توسط TheGamePost بخوانید. اینجااما اصل ماجرا این است که Bungie برای کل خسارت 12,059,912.98 دلار درخواست می کند که 11,696,000 دلار برای نقض DMCA، 146,662.28 دلار برای نقض قانون حق چاپ و 217,250.70 دلار برای هزینه استودیو است. پس از احضار راه راه، یک سرویس پردازش پرداخت، Bungie متوجه شد که حداقل 5848 تراکنش جداگانه از طریق سرویسی که شامل سرنوشت 2 نرم افزار تقلب از نوامبر 2020 تا ژوئیه 2022.

بخوانید:   اولین سه بازی Yakuza در حال ناپدید شدن از کاتالوگ بازی های پلی استیشن پلاس

همانطور که Bungie به جنگ خود علیه ادامه می دهد سرنوشت 2 متقلبان، استودیو 12 میلیون دلار در دعوی علیه میهای کلودیو-فلورنتین فروشنده رومانیایی تقلب به دست آورده است. در سال 2021.

یک پایه کنسول
از آنجایی که Xbox Series S 30 دلار تخفیف دارد، می‌توانید آن 30 دلار را برای فضای ذخیره‌سازی، یک کنترلر اضافی یا Xbox Game Pass Ultimate بگذارید.

در حالی که Bungie ممکن است 12 میلیون دلار بیشتر از این مقدار داشته باشد، وب سایت VeteranCheats هنوز فعال است و نرم افزار تقلب را برای بازی هایی مانند Overwatch و ندای وظیفه. اگر چه، سرنوشت دیگر در صفحه اصلی سایت یا اگر شما ظاهر نمی شود در جامعه خود جستجو کنید.