CMA می گوید اگر مایکروسافت Activision را خریداری کند، Game Pass گران تر می شود

در تحقیقات خود، کمیته CMA توضیح داد که سود حاصل از مزایای مشتری (RCB) مربوط به این ادغام، مانند مزایای دسترسی به Call of Duty از طریق Game Pass، بر ضرر آن بیشتر نخواهد بود. نه تنها گیم پس توسعه یافته پس از ادغام به طور بالقوه خدمات گران‌تری را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان می‌آورد، بلکه به ایکس‌باکس برتری بیشتری در برابر شرکت‌هایی مانند سونی و نینتندو می‌دهد، که هر دو خدماتی به گستردگی Game Pass مایکروسافت و آن ندارند. محصولات دیگر

ما می دانیم که وجود محتوای Activision در Game Pass یک چشم انداز جذاب برای برخی از مشتریان است و چیزی است که بر اساس نظراتی که از مردم در طول این تحقیق دریافت کردیم، به نظر می رسد بسیاری از پشتیبانی از این ادغام توسط طرفداران آن را توضیح دهد. . در مجموع، متوجه شدیم که داشتن این گزینه جدید برای پرداخت برای محتوایی که در حال حاضر به صورت خرید برای پخش در ایکس باکس در دسترس است، بر ضرر کلی رقابت (و در نهایت، مصرف کنندگان) ناشی از این ادغام در حد قابل توجهی بیشتر نخواهد بود. و بازار به سرعت در حال گسترش برای خدمات بازی های ابری.

در حال حاضر، مایکروسافت به دنبال درخواست تجدید نظر برای تصمیم CMA برای توقف ادغام است، که از زمان اعلام آن در فوریه 2022 به طور پیوسته مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر جزئیات در مورد پتانسیل Game Pass، گزارش CMA همچنین شامل مواردی است. از سخت‌افزار فعلی نینتندو و اینکه چگونه احتمالاً قادر به اجرای بازی‌های نسل فعلی Call of Duty نیست، که نمایندگان اکتیویژن بلیزارد ادعا کردند که می‌تواند انجام دهد.

بخوانید:   Tears of the Kingdom Collector's Edition و Switch Pro Controller در انبارهای بریتانیا برگشتند

در این گزارش، CMA توضیح داد که اضافه کردن بازی‌های جدید به کتابخانه مایکروسافت مشکلی نیست، بلکه این موضوع است که چگونه داشتن بازی‌های Activision به طور خاص – مانند Call of Duty – بر کاتالوگ تأثیر می‌گذارد.

وجود محتوای Activision در Game Pass یک گزینه جدید برای پرداخت برای محتوایی است که در حال حاضر به صورت خرید برای بازی در Xbox در دسترس است، و فقط ارزش بهتری نسبت به وضعیت موجود برای برخی از مصرف کنندگان دارد (که در هر صورت، ، فقط مدتی پس از تکمیل ادغام شروع به جمع شدن می کند). علاوه بر این، ما انتظار داریم که مایکروسافت انگیزه ای برای افزایش قیمت Game Pass متناسب با افزایش ارزش افزودن محتوای ارزشمند اکتیویژن به آن داشته باشد، و متوجه شدیم که حتی یک افزایش متوسط ​​قیمت به طور قابل توجهی هر گونه RCB بالقوه (مزایای مشتری مربوطه) را کاهش می دهد یا حذف می کند. ).

برای تفکیک دقیق تر جریان در مورد توقف اخیر ادغام مایکروسافت / اکتیویژن بلیزارد، توضیحات IGN را بررسی کنید که جزئیات همه چیزهایی را که باید بدانید را بررسی کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/cma-says-if-microsoft-acquires-activision-game-pass-gets-more-expensive

جزئیات بیشتری درباره تصمیم مایکروسافت برای توقف خرید اکتیویژن بلیزارد از گزارش اخیر سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) مشخص شده است. همراه با بررسی گسترده رویه‌ها و برنامه‌های تجاری فعلی مایکروسافت، از جمله مزیت آن در رایانش ابری، CMA همچنین نگرانی‌هایی را در مورد اینکه چگونه افزایش کتابخانه محتوای بازی‌های ویدیویی می‌تواند به طور بالقوه در را برای مایکروسافت باز کند تا کارها را برای مصرف‌کنندگان پرهزینه‌تر کند، ایجاد کرد.

بخوانید:   الیزابت اولسن دوست دارد دوباره نقش جادوگر اسکارلت را بازی کند، اما هنوز هیچ فیلمنامه ای ندیده است

به تفصیل در گزارش 400 صفحه ایکمیته CMA که نمای کلی گسترده و بسیار دقیقی از برنامه‌های تجاری فعلی مایکروسافت و تأثیر آن بر رقبا ارائه می‌کرد، بر این باور تأکید کرد که سرویس Xbox Game Pass ارزش خود را پس از افزودن‌های احتمالی از کتابخانه Activision Blizzard افزایش خواهد داد – که به مایکروسافت انگیزه بدهید تا قیمت را افزایش دهد.