Comedy Shooter High on Life Surprise – برای PS4 و PS5 عرضه می شود

اگر نیاز به پیگیری دارید، در اینجا همه چیزهایی که در San Diego Comic-Con 2023 اعلام شده است.

IGN در بررسی خود به High on Life 8/10 گفت: «High on Life یک اودیسه فضایی خنده دار و با صدای بلند است که هرج و مرج، عجیب و غریب و بسیار سرگرم کننده است. این یک موفقیت بزرگ بود و با کمک یک راه اندازی یک روزه در Game Pass، بیش از 7.5 میلیون بازیکن را به ثمر رساند. High on Life همچنین بزرگترین نسخه Xbox Game Pass در سال 2022، بزرگترین عرضه شخص ثالث در تاریخ Game Pass و بزرگترین عرضه بازی تک نفره در Game Pass تا کنون بود.

بازی کمدی با تفنگ سخنگو High on Life پس از هفت ماه انحصار کنسول در ایکس باکس، روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه شد.

توسعه دهنده Squanch Games در جریان کامیک کان 2023 سن دیگو اعلام غافلگیرکننده ای کرد. «هواداران صحبت کردند. و صحبت کرد. مایک فریدلی، کارگردان استودیو، گفت: و صحبت کرد. از زمانی که High On Life در ماه دسامبر راه اندازی شد، ما با استقبال مواجه شدیم. طرفداران پلی استیشن ما کمی کمتر هیجان زده شده اند، به همین دلیل است که ما بسیار هیجان زده هستیم که به زودی آن را به اشتراک بگذاریم. مثل الان به زودی! ممنون که صبر کردید!”

وسلی سردبیر اخبار بریتانیا برای IGN است. او را در توییتر در @wyp100 پیدا کنید. می‌توانید به وسلی در [email protected] یا به‌طور محرمانه در [email protected] دسترسی داشته باشید.

منبع: https://www.ign.com/articles/comedy-shooter-high-on-life-surprise-launches-on-ps4-and-ps5

بخوانید:   سیل جان ۴۲ نفر را در فیلیپین گرفت

Squanch اخیراً اولین آپدیت DLC را با نام High on Knife اعلام کرده است که یک شخصیت کاملاً جدید تفنگ سخنگو به نام هارپر با صداپیشگی سارا شرمن (Saturday Night Live) و یک رئیس جدید بداخلاق به نام Mux که توسط Gabourey Sidibe (داستان ترسناک گرانبها، آمریکایی) صداپیشگی می‌کند را معرفی می‌کند. کنی، تفنگ با صدای جاستین رویلند (که راه خود را از استودیو جدا کرد بعد از از زمان کاهش یافته است اتهامات خشونت خانگی علیه او عمومی شد)، در DLC نیست. High on Knife پاییز امسال در رایانه های شخصی، ایکس باکس و پلی استیشن منتشر می شود.