Creative Studio تابستان را با نمایش صحنه های سه بعدی گرم “In the NVIDIA Studio” آغاز کرد

بنیانگذاران می‌گویند استودیو MUE به‌ویژه به عنصر انسانی هنر خود علاقه‌مند است. کانگ بر تنش هنری بین حضور و غیاب تمرکز می‌کند و کیم فرهنگ‌های منحصربه‌فرد انسانی را در طول قطعات بررسی می‌کند.

این به‌روزرسانی همچنین نمونه‌گیری مخزن نور مستقیم را با فناوری NVIDIA RTXDI اضافه می‌کند و هنرمندان را قادر می‌سازد چندین منبع نور پویا را به صحنه‌های قابل‌توجهی – سریع رعد و برق – بدون تأثیر بر عملکرد مقیاس کنند.

ارائه شده در Chaos Vantage 2. تصویر توسط © Brick Visual.

Vantage 2 دارای انویدیا AI Denoiser جدید است که هنگام ارائه خروجی با کیفیت بالا به طور خودکار نویز را از تصاویر حذف می کند. حالت ارتقاء مقیاس آن، نرخ فریم و پاسخ‌دهی را در رندر تعاملی افزایش می‌دهد تا تجربه‌ای روان‌تر و کارآمدتر در نمای دید داشته باشید.

تکمیل به‌روزرسانی Vantage حالت‌های صحنه جدیدی برای تبدیل ارائه‌های تأیید اعتبار به استوری‌بردهای تعاملی است. پشتیبانی از حرکت واقعی پوشش گیاهی در باد و تعامل با شخصیت های متحرک. و پیشرفت هایی برای عناصر رندر محبوب مانند بازگشت به زیبایی، مواد و ماسک های شی برای ترکیب در برنامه های ویرایش تصویر.

بیشتر از خلاقیت های سه بعدی MUE Studio را در این سایت ببینید اینستاگرام.

مینجین کانگ و میجو کیم، دوتایی پشت استودیو MUE.

بیشتر بدانید درباره Vantage 2، اکنون در دسترس است.

وارد Minds of MUE Studio شوید

آنها با هم ویدیوی سه بعدی را ساختند جایی در جهان و مجموعه ای از کارهای هنری با موضوع تابستان این هفته در استودیوی NVIDIAبا استفاده از Adobe After Effects، Autodesk 3ds Max و Unreal Engine 5.

بخوانید:   هر جنبه ای از Total Tank Generals دارای شایستگی است

هرج و مرج برتری یک ابزار تجسم سه بعدی با کیفیت بالا برای هنرمندانی است که از نرم افزار رندر V-Ray استفاده می کنند. این به کاربران امکان می دهد تا به سرعت کارهای خود را در یک محیط کاملاً ردیابی اشعه ای که می تواند صحنه های عظیم بر اساس مدل های بزرگ را مدیریت کند، کاوش و ارائه دهند. Vantage 2 قابلیت‌های جدید قدرتمندی را اضافه می‌کند و هنرمندان معماری-تجسمی و جلوه‌های بصری را قادر می‌سازد تا طرح‌های خود را به طور مؤثرتری منتقل کنند.

کیم گفت، هنگام طراحی یک محیط، استودیو MUE قصد دارد فضایی مینیمال ایجاد کند که بینندگان را دعوت کند تا وارد شوند و استراحت کنند.

این پایه و اساس است جایی در جهانو همچنین مجموعه آثار هنری استودیو با موضوع تابستان. هنرمندان با تنظیم عمدی زمان روز، قرار دادن یک شی خاص یا انتخاب یک مکان دور، اطمینان حاصل می کنند که این قطعات می توانند به مسیر شخصی بیننده به سمت آرامش تبدیل شوند.

کانگ گفت: “هدف ما فراهم کردن راحتی و الهام بخشیدن به مردم برای رویای دنیای بهتر است.” ما واقعاً از نظراتی که دریافت کرده‌ایم قدردانی می‌کنیم، و می‌گوییم: «این تصاویر آرام هستند» و «من می‌خواهم در آن فضا حضور داشته باشم». چنین کلماتی به ما به عنوان هنرمندان انرژی می دهد.»

محیط های ایده آل ایجاد شده توسط MUE Studio.

کارت گرافیک GeForce RTX 4060 اکنون برای سفارش در دسترس هستند، از 299 دلار شروع می شود. معماری پیشرفته NVIDIA Ada Lovelace، برنامه‌های خلاقانه و بهره‌وری را افزایش می‌دهد، در حالی که بازی‌های همه‌جانبه و با شتاب هوش مصنوعی با ردیابی پرتو و DLSS 3 را ارائه می‌دهد.

بخوانید:   انتخاب سخت ویتنام از میان خرید تسلیحات آمریکا یا حفظ روابط نظامی با روسیه
GPU GeForce RTX 4060 وارد شد.

یادداشت سردبیر: این پست بخشی از هفته نامه ما است در استودیوی NVIDIA مجموعه‌ای که هنرمندان برجسته را تجلیل می‌کند، نکات و ترفندهای خلاقانه را ارائه می‌دهد و نحوه انجام آن را نشان می‌دهد انویدیا استودیو فناوری گردش کار خلاق را بهبود می بخشد.

بعلاوه، Chaos Vantage 2 اکنون در دسترس است و مزایای جدیدی را برای سازندگان در پردازنده‌های گرافیکی RTX ارائه می‌کند – مانند GeForce RTX 4060 – از جمله NVIDIA AI Denoiser برای کیفیت تصویر صاف‌تر، و همچنین ویژگی نمونه‌برداری مخزن نور مستقیم که توسط NVIDIA RTX Direct Illumination تکنولوژی (RTXDI)

Chaos Vantage 2 توسط NVIDIA RTX ساخته شده است

استودیو MUE که توسط هنرمندان سه بعدی Minjin Kang و Mijoo Kim تأسیس شده است، در جهت هنری، عکاسی و طراحی سه بعدی برای کمپین ها و اینستالیشن ها تخصص دارد. بر ایجاد هویت های بصری منحصر به فرد برای کمک به مشتریان برای بیان خود تمرکز دارد.

کانگ گفت: «مجموعه‌های هنری ما فرصتی را برای بینندگان فراهم می‌کند تا لحظه‌ای از واقعیت فرار کنند و فضایی امن و دیجیتالی ایجاد کنند که در آن جامعه می‌تواند آرامش داشته باشد و با یکدیگر تعامل داشته باشد.

هنرمندان برنامه تکسچر، نورپردازی و انیمیشن‌ها را در Unreal Engine 5 تکمیل کردند. شتاب RTX قفل تجسم تعاملی با وفاداری بالا را باز کرد که منجر به کیفیت رندر فوتورئالیستی خیره‌کننده شد.

دو نفر خلاق پشت استودیو مستقر در نیویورک، گفتند که همیشه مجذوب محو کردن مرز بین فانتزی و واقعیت در کار خود بوده‌اند.

زیبایی شناسی مینیمالیستی تصاویر با استفاده از قدرت لپ تاپ های NVIDIA Studio مجهز به گرافیک GeForce RTX 3090.

بخوانید:   کنفرانس خلع سلاح هسته‌ای در ژاپن آغاز شد

کیم گفت که برنامه خلاقانه MUE Studio برای پس از تولید، Adobe After Effects است که شامل 30+ GPU شتاب اثرات دوتایی برنامه را اعمال کردند تیز کردن، روشنایی و کنتراست و شیب رمپ ویژگی هایی هنگام قرار دادن آخرین کارهای شاهکارهای شگفت انگیز آنها.

به تعطیلات تابستانی بروید.

NVIDIA Studio را در ادامه دنبال کنید اینستاگرام، توییتر و فیس بوک. دسترسی به آموزش ها در کانال یوتیوب استودیو و به‌روزرسانی‌ها را مستقیماً با عضویت در صندوق ورودی خود دریافت کنید خبرنامه استودیو.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/06/29/mue-studio-chaos-vantage/

این دو شروع به مجسمه سازی و مدل سازی در Autodesk 3ds Max کردند. RTXشتاب زدایی هوش مصنوعی با رندر پیش‌فرض Autodesk Arnold باعث شد حرکت در ویوپورت بسیار تعاملی باشد.

آرامش آثار هنری MUE Studio را احساس کنید.