Cute Management Sim ‘Little Big Workshop’ در تاریخ 13 ژوئن برای iOS و Android با پیش‌سفارش‌ها اکنون به صورت زنده عرضه می‌شود – TouchArcade

https://www.youtube.com/watch?v=tqANDh3JN8g

HandyGames به تازگی بازی شبیه سازی مدیریت زیبا را معرفی کرده است کارگاه کوچک بزرگ () از Mirage Game Studios ماه آینده به عنوان نسخه پریمیوم برای iOS و Android عرضه می شود. کارگاه کوچک بزرگ آیا شما امپراتوری کارخانه خود را بسازید. این اولین بار روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شد، و در تاریخ 13 ژوئن با پیش‌سفارش‌ها به صورت زنده در موبایل عرضه خواهد شد. این شامل چندین شبیه سازی صنعت منحصر به فرد، تمرکز بر مشکلات عملی، سازماندهی تمام مراحل تولید، چرخه روز/شب و موارد دیگر خواهد بود. HandyGames پورت های فوق العاده ای انجام می دهد و من علاقه مند به بازی هستم کارگاه کوچک بزرگ وقتی ماه آینده می رسد تماشای کارگاه کوچک بزرگ تریلر اعلامیه موبایل در زیر:

کارگاه کوچک بزرگ در موبایل 9.99 دلار قیمت دارد. معمولاً با قیمت 19.99 دلار روی رایانه شخصی و کنسول ها به فروش می رسد. می توانید پیش سفارش دهید کارگاه کوچک بزرگ در اپ استور برای iOS اینجا و برای آن در گوگل پلی اندروید پیش ثبت نام کنید اینجا. من که قبلاً هرگز آن را بازی نکرده‌ام، علاقه‌مندم ببینم که چگونه در لمس کنترل می‌شود و همچنین وقتی اوضاع گیج‌کننده می‌شود چگونه کار می‌کند. ماه آینده آن را در iPad Pro خود بررسی خواهم کرد. قبل از راه اندازی، وب سایت رسمی را بررسی کنید اینجا و صفحه استیم اینجا برای برداشت در اطراف پورت PC. آیا بازی کرده ای کارگاه کوچک بزرگ قبلاً یا زمانی که در 13 ژوئن به iOS و Android برسد، آن را امتحان خواهید کرد؟

بخوانید:   کره شمالی در آغاز سال ۲۰۲۳ آزمایش موشکی انجام داد

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/09/little-big-workshop-mobile-release-date-price-android-iphone-ipad-handygames/