Darkest Dungeon 2 به نسخه 1.0 می رسد و هفته آینده روی Steam می آید

RPS این دوشنبه، 8 مه، بیشتر در خواب خواهد بود، زیرا بریتانیا بنا به دلایلی تعطیلات ملی دارد. این بدان معناست که من در آنجا نخواهم بود تا درباره سفر یک کالسکه در یک سرزمین رو به زوال به شما بگویم. البته منظورم این است که Darkest Dungeon 2 1.0 را زده و برای اولین بار روی Steam می آید.

در عوض، اکنون به شما می گویم. در حال حاضر یک تریلر معرفی شده است و رد هوک جزئیاتی از برنامه‌های پس از انتشار خود را به اشتراک گذاشته است.


Darkest Dungeon 2 در دسترس اولیه بوده است در Epic از سال 2021، و به نظر می‌رسد که عمدتاً ردپای تلخ نسخه اصلی را دنبال می‌کند. شما گروهی از ماجراجویان را گرد هم می‌آورید، آن‌ها را وارد نبردهای نوبتی می‌کنید که از نظر احساسی زخمی می‌شوند، و سعی می‌کنید آن‌ها را به اندازه کافی آرام کرده و ارتقا دهید تا از دشمنان وحشتناک‌تر جان سالم به در ببرید. این کمی در مورد کالسکه و زمین در حال پوسیدگی بود مستقیماً از صفحه استیم آن.

در یک پست خبری در مورد راه اندازی آنRed Hook می‌گوید که 1.0 دارای «12 شخصیت قابل بازی با یک روایت کامل شامل 5 عمل» است. یکی از آن شخصیت‌ها و دو بازی پایانی، برای این نسخه نهایی جدید هستند.

با این تفاوت که واقعاً نسخه نهایی نیست. همان پست خبری توضیح می‌دهد که دقیقاً مانند بازی اول، Darkest Dungeon 2 پس از انتشار با «تعدادی به‌روزرسانی رایگان… که از محتوا تا کیفیت زندگی را شامل می‌شود» پشتیبانی می‌شود. برنامه‌های فعلی شامل هیولاهای جدید، پوسته‌های جدید، پشتیبانی از مدها و تنظیم تعادل است.

بخوانید:   Cosmic Mining، Squish Run، Brainiversity و موارد دیگر – TouchArcade

برندی در زمان عرضه به انتشار دسترسی زودهنگام Darkest Dungeon 2 نگاه کرد و آن را شروعی سخت دانست. من از آن زمان کمی در مورد آن شنیده ام و نمی توانم بگویم که آیا این چیز خوبی است یا نه. Darkest Dungeon اصلی با واکنش شدید بازیکنان روبرو شد زیرا در طول دسترسی اولیه خود تغییرات قابل توجهی در طراحی ایجاد کرد، و بنابراین شاید دنباله ای که زمان آرام تری را در سرگردان فروشگاه Epic Games داشته باشد بهترین باشد.

8 می خواهیم فهمید.

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/darkest-dungeon-2-hits-10-and-arrives-on-steam-next-week