Dead Cells در حال دریافت یک سریال انیمیشنی در سال 2024 توسط تیمی که تریلرهای عالی بازی را انجام می دهد – TouchArcade

سلول های مرده (8.99 دلار) روی رایانه شخصی و کنسول ها اخیراً برتری خود را داشت بازگشت به Castlevania انتشار DLC. در حالی که هنوز منتظر عرضه آن به موبایل هستیم، این بازی در حال طراحی یک سریال انیمیشنی است. در سال 2024، سلول های مرده این سریال انیمیشنی توسط Bobbypills ساخته می شود که تریلرهای انیمیشن فوق العاده ای را برای آن انجام می دهد سلول های مرده. این سلول های مرده سریال انیمیشنی در جزیره ای نفرین شده اتفاق می افتد که طاعون آن را فرا گرفته است. یک قهرمان با سر شعله ظاهر می شود و سعی می کند پادشاه دیوانه را بکشد. این سلول های مرده سریال انیمیشنی توسط Animation Digital Network در فرانسه تولید می شود. این سریال 10 قسمتی است که هر قسمت تقریباً هفت دقیقه است. تریلر آن را در زیر تماشا کنید:

این قسمت ها ابتدا منحصر به فرانسه خواهند بود و بعداً در سراسر جهان منتشر می شوند. می توانید خرید کنید سلول های مرده بر روی اپ استور برای iOS و در گوگل پلی برای اندروید 8.99 دلار. اگر مطمئن نیستید که آن را روی موبایل یا سوئیچ بگیرید، مقایسه من را اینجا بخوانید. من هنوز منتظرم سلول های مرده جدیدترین موسیقی متن DLC که به Apple Music یا Spotify رسیده است. اگر DLC را بازی می کردید، نظرتان در مورد آن چیست و آیا در حال انجام بازی اصلی روی موبایل از Playdigious بوده اید؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/14/dead-cells-animated-series-2024-release-date-10-episodes-7-minutes-long-motion-twin/