Destiny 2 حذف تصادفی شخصیت ها را سخت تر کرده است

اگر گزینه حذف یک کاراکتر را انتخاب کنید، یک اعلان جدید ظاهر می شود. پاپ آپ هشدار می دهد که این عمل “کاراکتر شما را به طور کامل حذف می کند، از جمله تمام مواردی که مجهز یا موجودی شما هستند. همچنین هر افزایش سطح اعمال شده برای این کاراکتر را حذف می کند.” با این حال، برای علامت گذاری که متوجه شده اید، به جای اینکه فقط بله یا خیر را انتخاب کنید، مجموعه ای از کلیدهای انتخابی یا فشار دادن دکمه ها را وارد می کنید. بررسی بیشتر مورد نیاز باید از انتخاب تصادفی گزینه حذف و کلیک کردن روی آن جلوگیری کند.

نمونه ای از صفحه حذف کاراکتر در Destiny 2.
نمونه ای از صفحه حذف کاراکتر در Destiny 2.

اکنون به لطف برخی تغییرات UI و ورودی، حذف تصادفی کاراکترها در Destiny 2 دشوارتر شده است.

فصل 22 برای Destiny 2 در افق است. جزئیات ناچیز است، اما در 22 آگوست، که همزمان با بازنشانی هفتگی Destiny 2 و Bungie Showcase آینده است، عرضه خواهد شد. این احتمالاً شامل یک حمله بازگشتی و تغییر سلاح برای Glaives نیز خواهد بود.

همانطور که در مورد سایر به روز رسانی های اخیر در Destiny 2، پچ میان فصل فصل 21 در 18 جولای راه اندازی شد. Wicked Implement عجیب و غریب مورد استقبال قرار گرفت، انواع به روز رسانی سلاح ها معرفی شد، و تغییرات در Crucible باید مانع از تخم ریزی در جنگ های آتش شود. این پچ همچنین رویداد فصلی Solstice را آغاز کرد، جایی که بازیکنان می‌توانند سلاح‌ها، زره‌ها و لوازم آرایشی جدید به دست آورند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید:   وسایل الکترونیکی قدیمی خود را در یک دریاچه پرتاب کنید - نمایش TouchArcade #561 - TouchArcade

منبع: https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-has-made-it-harder-to-accidentally-delete-characters/1100-6516114/?ftag=CAD-01-10abi2f