Destiny 2 دستیابی به سلاح‌های ساختنی را که واقعاً می‌خواهید آسان‌تر می‌کند

اندازه:

بانجی می گوید سلاح‌هایی که قبلاً Deepsight داشتند، واجد شرایط نیستند، به این معنی که برای هر استفاده از Deepsight Harmonizer باید یک نسخه غیر قرمز از یک تفنگ تهیه کنید. سلاح‌های خریداری‌شده از یک فروشنده Raid واجد شرایط نیستند (اگرچه، مثل همیشه، مراحل خاصی وجود دارد که می‌توانید در یک حمله انجام دهید تا به هر حال سلاح Deepsight را تضمین کنید)، اما سلاح‌هایی که از Xur یا Gunsmith خریداری می‌شوند می‌توانند این فرآیند فعال‌سازی Deepsight را طی کنند. . علاوه بر این، اگر قبلاً الگوی آن سلاح خاص را باز کرده باشید، نمی‌توانید این فرآیند را تکمیل کنید، زیرا دلیلی برای انجام این کار وجود ندارد.

ثبت نام کنید یا هم اکنون وارد شوید!

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیوی Destiny 2: Lightfall

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/destiny-2-is-making-it-easier-to-get-those-craftable-weapons-you-really-want/1100-6513864/?ftag=CAD-01-10abi2f

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با کلیک روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر فعال جاوا اسکریپت نیاز دارید.

می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌هایتان به خاطر بسپاریم؟

این فقط برای سلاح‌های خاصی در دسترس خواهد بود و به یک ارز جدید به نام Deepsight Harmonizer نیاز دارد. سلاح‌های غیر حمله‌ای یک هارمونیزر هزینه دارند، در حالی که سلاح‌های حمله‌ای به ۱۵ غنایم فتح علاوه بر هزینه هارمونیزر نیاز دارند. Deepsight Harmonizers را می‌توان از پاداش‌های رتبه‌بندی Season Pass دریافت کرد، که سه مورد از آنها در مسیر رایگان و سه مورد دیگر در مسیر برتر در دسترس خواهند بود. فقط یک Deepsight Harmonizer را می توان در هر زمان در موجودی ذخیره کرد و محدودیت هایی در مورد سلاح های واجد شرایط برای این فرآیند وجود خواهد داشت.