Diablo 4 هنوز یک هفته از عمرش نگذشته است و یک پچ بزرگ nerf دیگر دریافت کرده است

Diablo 4 یک پچ تعادل بزرگ دیگر را در روز شنبه دریافت کرد، تنها یک روز پس از وصله تعادل جمعه، که تنها چند ساعت پس از راه‌اندازی دسترسی زودهنگام بازی منتشر شد.

اگرچه هر دو وصله برخی از اشکالات را رفع می کنند و بهبودهایی را در پایداری بازی به ارمغان می آورند، اما عمدتاً شامل ترفندهای تعادل هستند – که اکثر آنها nerfs هستند.

در یوتیوب تماشا کنید

باربرها در حال حاضر به سرعت از طریق Sanctuary نمی‌چرخند.

بلیزارد در 1.0.2d توضیح داده است یادداشت های پچ که برخی از ساخت‌های کلاس «خارج از محدوده ما برای آنچه که برای سلامت بازی منطقی است» بودند، بنابراین باید عصبی شوند. گفته می شود، برخی از مهارت ها علاقه مندان کوچکی به دست آوردند.

با این حال، گسترده ترین تغییر مربوط به Paragon Board Glyphs است. Paragon Glyphs تنها پس از باز شدن صفحه پس از رسیدن به سطح 50 قابل دسترسی است.

یادداشت‌های سرعت حمله تا ۵۰ درصد کاهش یافته‌اند، بنابراین نمی‌توانید تعداد زیادی از آن‌ها را مانند گذشته ذخیره کنید. همانطور که برای Glyphs، مقیاس پاداش در سراسر صفحه حدود 34٪ ​​کاهش یافته است، با برخی استثناها.

  • پاداش Glyphs Damage Critical Strike تا ~ 66% کاهش یافت.
  • پاداش Glyphs آسیب پذیر ~ 66٪ کاهش یافته است.
  • پاداش Glyphs به گره های نادر تا 50٪ کاهش می یابد.
  • پاداش Glyphs به گره های جادویی تا 40٪ کاهش می یابد.
  • پاداش Glyphs به گره های سرد/آتش/رعد و برق/غیر فیزیکی/فیزیکی تا 62.5% کاهش یافت.

خارج از تغییرات تعادل، و مجموعه ای از اصلاحات معمول، پچ همچنین نرخ تخم ریزی Treasure Goblins را به میزان قابل توجهی کاهش داد – اما فقط در مناطق PvP. برای بقیه یادداشت های پچ، به لینک پست وبلاگ بالا بروید.

برای هر چیز دیگری که در Diablo 4 داریم، مرکز راهنمای مبتدیان ما مکانی عالی برای شروع است.

منبع: https://www.vg247.com/diablo-4-paragon-board-nerfs-overpowered-builds-1-0-2-d

بخوانید:   GFN پنجشنبه: فروش Steam در GeForce NOW